danas je juniorka konstatirala da većina njene ekipe koja ima puno lošiji uspjeh od nje i ocjene govori kak će se upisati u lucijanku, VII, gornjogradsku

a ja kao paničarim
da, to sam i ja primjetila - tu samouvjerenost oko upisa
a ustvari radi se o neinformiranosti
kad bi pitala što se boduje i kako se računa, koji je bodovni prag bio prošle godine, vjerojatno puno njih ne bi uopće znalo
Dvojba nas roditelja je na temu hr gimnazijski program (koji smatram izrazito zastarjelim konceptom) vs ib program (tu mi je pak premali uzorak onih koji su ga zavrsilli, a koje poznam osobno, u visegodisnjem vremenskom periodu cca dvadesetak njih).
ne znam nikoga tko je upisao ib program
a gimnazijski program je zastario ali bome i detaljan i opširan
kriterij ujutro škola je jako dobar, meni se to jako sviđa, ali to je mali broj škola tako u mogućnosti