07 svi 2013, 22:14
08 svi 2013, 11:14
08 svi 2013, 11:52
)
08 svi 2013, 12:18
08 svi 2013, 13:28
08 svi 2013, 21:09
29 svi 2013, 21:25
29 svi 2013, 21:38
29 svi 2013, 23:07
) nego voziti dijete 12+12=24 km x puta tjedno... naravno, treba uzeti u obzir i to da on ima dovoljno vremena da se prebaci u redovnu glazbenu školu, ako to bude htio... gradivo koje uči na radionici je ionako isto, prilagođeno njegovom ritmu i dobi, a učiteljica koja drži radionicu zaposlena je u glazbenoj školi... i to je jedno od mogućih riješenja; ono što, po meni, nedostaje u svemu tome jeste nastava solfeggia, ne zbog znanja, njega dobije ga na radionici, već zbog druženja s drugom djecom s kojom dijeli interes prema muziciranju: tojepitanjemojenostalgije30 svi 2013, 09:05
30 svi 2013, 09:34
30 svi 2013, 12:54
30 svi 2013, 13:48
31 svi 2013, 13:56
31 svi 2013, 14:15

31 svi 2013, 14:30
.
31 svi 2013, 20:42
31 svi 2013, 22:42
bas to, pored različite startne osnove sa deformacijom, dovoljno da se najezis sto mozda to i podstičeš nepreveniranjem rizika.Dobri andjeo je napisao/la:Medutim za neko vece ostecenje ipak mislim da treba vise vremena od osnovne skole no nikad ne znas dokle ce ici koje dijete a ako vec sad ima problem moguce je da ce se pojacat.
Kris2 je napisao/la:Krenuo je u 2. razredu osnovne u glazbenu, po meni je to optimalno, već su adaptirani na školu i sjedenje 45 minuta, u stanju su pratiti i shvaćaju to ozbiljno.
Krenula je i jedna curica sa 6 godina, paralelno s njima, ali uvijek pomalo kaska za njima, pogotovo u solfeggiu, a isto je bila strašno motivirana (još uvijek je).
04 lip 2013, 23:02

05 lip 2013, 04:07
05 lip 2013, 08:57

05 lip 2013, 09:13
(osim što čujem kad je falš, a neda mu se ispravljati, pa ga ja ispravljam da ponovi 05 lip 2013, 09:58
05 lip 2013, 11:56
05 lip 2013, 15:28

.
05 lip 2013, 17:38
Baš me zanima hoće li joj i ove godine dati ili je profa odustala od ljetnog muziciranja
05 lip 2013, 19:30
10 lip 2013, 12:01
mama courage je napisao/la:moja je u prvom i drugom imala privatne sate klavira ali i solfeggia, a od trećeg smo krenuli u glazbenu školu i onda sam mislila da ipak položi ta dva razreda odjednom. ona je jučer svirala D mol, a druge klinke C dur. pa je sva bila važna.
)
13 lip 2013, 14:11
mao je napisao/la:Je li bilo izvodivo da se dijete odmah upiše (uz neku provjeru znanja, naravno) u drugi razred?
(moj je mališa u sličnoj situaciji, s gradivom je negdje u drugom razredu, treća godina sviranja je za njim)
13 lip 2013, 18:43