Sada je: 25 lip 2026, 01:00.

školska torba

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

Re: školska torba

PostPostao/la ivana7997 » 15 tra 2011, 17:41

auu, nekako ne vidim cure u petom razredu s takvom torbom :/
Avatar
ivana7997
Abundija
 
Postovi: 13974
Pridružen/a: 28 ožu 2002, 00:36

Re: školska torba

PostPostao/la lastavica » 15 tra 2011, 17:55

PixyDust je napisao/la:Stara je bila jako teška sama pom sebi, ciferšlus otišao začas, a bila je skupa Diddl torba :/

a ja mislila kako smo ipak trebali kupiti Diddl torbu a ne Haminu jer je možda lakša. Ajd sad si me utješila :zivili
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: školska torba

PostPostao/la PixyDust » 15 tra 2011, 18:37

auu, nekako ne vidim cure u petom razredu s takvom torbom


Ma znam .... ali u nadi je spas. :D
slika slika
Avatar
PixyDust
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 706
Pridružen/a: 16 ruj 2005, 12:58

Re: školska torba

PostPostao/la Hajdi » 16 tra 2011, 11:49

Sljedeću sad može dobiti u petom, šestom razredu.


O kako se varaš :rolf
Avatar
Hajdi
Sveta krava
 
Postovi: 12322
Pridružen/a: 07 kol 2002, 16:02

Re: školska torba

PostPostao/la Tinica » 16 tra 2011, 11:56

Moj Fran niti ne pomišlja na novu torbu i drago mi je da to ne vidi uopče kao opciju jer se i ja nadam da će mu ta torba biti dobra barem još dvije godine... ja osobno ne vidim razloga da mu se kupuje nova ;) on je u boravku, dakle jednom tjedno nosi torbu doma i zbilja nije nimalo uništena...a sad iskreno ne mogu ga baš zamisliti u 4. razredu sa tom torbom http://www.hama.hr/hr/skola_i_slobodno_ ... breadcrump :hahaha
A pernica koju smo dobili u kompletu isto će poslužiti samo što ćemo promijeniti stanovnike u njoj ;)
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: školska torba

PostPostao/la teutonija » 16 tra 2011, 12:52

Mi imamo Haminu torbu ,za sad je još uvijek zadovoljna s njom ,nije roza ;) ,no meni se čini da bude joj za treći razred jedostavo premala. :dunno
K je već sad visoka preko 135 i sad joj već djeluje nekako malo na leđima,tak da će slijedeću g. još imati tu,a onda za treći razred dobiva ruksak.
Budilica, 2003.
Mudrica, 2006.
Avatar
teutonija
sex blau aviona
 
Postovi: 9686
Pridružen/a: 10 sij 2003, 15:18
Lokacija: lepe ti je ,lepe ti je...

Re: školska torba

PostPostao/la Tinica » 16 tra 2011, 13:03

Teutonija dok šute oni šutimo i mi :lol
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: školska torba

PostPostao/la lastavica » 16 tra 2011, 13:46

teutonija je napisao/la:Mi imamo Haminu torbu ,za sad je još uvijek zadovoljna s njom ,nije roza ;) ,no meni se čini da bude joj za treći razred jedostavo premala. :dunno
K je već sad visoka preko 135 i sad joj već djeluje nekako malo na leđima,tak da će sli,edeću g. još imati tu,a onda za treći razred dobiva ruksak.

Da bar mojoj bude premala, a ne da razmisljam da joj kupim vrticki ruksak :/ Eto obje razmišljamo o ruksaku u trećem razredu samo iz ratličitih pobuda ;)
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: školska torba

PostPostao/la palunkica » 16 tra 2011, 15:28

Danas sam u Mulleru u Garden Mallu vidjela raznoraznih torbi, Lego, McNeill, neka Derdiedas na sniženju, dobar je izbor, sve su snižene ali ne previše (Lego je npr oko 700 kuna).

Moj ima Haminu, ne priča niš da bi htio neku drugu. Ova je smeđe-crna s robotom, nadam se da će poslužit bar treći razred, ako ne i četvrti
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38150
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: školska torba

PostPostao/la kalea » 16 tra 2011, 23:51

I moja ima Haminu, ovu. Čim ju je vidjela, zaljubila se u nju, nijednu drugu više nije htjela gledati i zna da je to torba za više od jedne godine :).
Inače, iste takve Hamine torbe su prošle godine u Mulleru koštale skoro 1000 kn (sa školskim priborom), a sad su im napuhali çijene na skoro 1400 kn!!! Da čovjek ne povjeruje, pa onda model ili dva stave na "sniženje" na 1000 kn i ljudi misle da su super prošli što su uboli torbu na popustu :alc .

edit: Al' ja nemam osjećaj da je ta torba baš lagana, na dane s više predmeta, i meni je teška za tegliti, a škola nam je pred nosom.
kalea
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1726
Pridružen/a: 22 tra 2004, 11:42

Re: školska torba

PostPostao/la Barbi » 17 tra 2011, 10:43

I ova hamina torba je prokleto teška, znam jer imamo isti model samo s nogometnom loptom. :|
Meni je užasno teška za nositi. Doduše, vjerojatno bi se nešto dalo izbaciti van kao nepotrebno od onog što on tegli, ali svejedno je teška.
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28729
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: školska torba

PostPostao/la palunkica » 17 tra 2011, 13:47

Je, a spada u lakše torbe :jadnimi Scoutica je još teža. Ali torbu tako i onako ne nosi sam pa je meni svejedno koliko je teška
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38150
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: školska torba

PostPostao/la ivanaibruno » 17 tra 2011, 16:52

nijedna torba nije bila opcija osim scoutice i zadovoljni smo izborom. znam da je medju laksima, i savrseno sjeda uz ledja. nikad mi ju ne da nositi, uvijek ju on nosi sam.

lomila me, moram priznati McNeil, isto su ultra lagane, al za scout znam otkad sam i sama bila dijete, pa sam zapravo cijelo vrijeme samo nju i pikirala.
Avatar
ivanaibruno
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 548
Pridružen/a: 22 svi 2004, 20:38

Re: školska torba

PostPostao/la Dobri andjeo » 18 tra 2011, 07:37

a kakve za 4 i vise razrede kupiti ? gdje ima kakvih ruksaka ?
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39165
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: školska torba

PostPostao/la sigureca » 18 tra 2011, 23:07

Dobri anđeo, ja sam za curicu koja završava 4. nabavila školski ruksak 4YOU :yess . Odličan je, s dosta pretinaca, jake i široke naramenice. Pošto sam u DNŽ i nemamo toliko izbora kao Zg meni je teta iz Njemačke :klanja donila taj ruksak. Nisam uzela cili set već samo ruksak i koštalo me je 60 eur-a :joy . Možda u Zg imaju zastupnika pa se možete raspitati.
M.2000, K.2002, N.2003
Avatar
sigureca
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 233
Pridružen/a: 15 ožu 2011, 21:41

Re: školska torba

PostPostao/la kruna » 19 tra 2011, 15:26

kalea je napisao/la:I moja ima Haminu, ovu. Čim ju je vidjela, zaljubila se u nju, nijednu drugu više nije htjela gledati i zna da je to torba za više od jedne godine :).
Inače, iste takve Hamine torbe su prošle godine u Mulleru koštale skoro 1000 kn (sa školskim priborom), a sad su im napuhali çijene na skoro 1400 kn!!! Da čovjek ne povjeruje, pa onda model ili dva stave na "sniženje" na 1000 kn i ljudi misle da su super prošli što su uboli torbu na popustu :alc .

edit: Al' ja nemam osjećaj da je ta torba baš lagana, na dane s više predmeta, i meni je teška za tegliti, a škola nam je pred nosom.


i moja je uzela istu tu sad za prvi :dada zaljubila se na prvi pogled :le
općenito su im torbe teške ko vrag i sretna sam da živimo pored škole.. treba to tegliti :znoj

a inače, taman kad sam rekla da će sinko torbu nositi što duže (tj. da se ja tomu nadam :lol ) samsonite torba se počela raspadati.. i to se odšila traka za nošenje :roll da ju dam negdje da zašiju? nemam pojma.. ostatak torbe je i dalje super

edit: traka? kak se to zove zapravo, onaj dio koji ide na ramena :oops: mozak mi u blokadi :conf
kruna
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 26 ožu 2002, 14:48

Re: školska torba

PostPostao/la silki » 19 tra 2011, 15:36

sigureca, odličan izbor :5
naš je u odličnom stanju već dvije godine i mislim da će izgurat do 8 razreda.
nisam ih vidjela nigdje u zg.
http://www.rucksackversand.de/Shopping. ... -fast.html
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: školska torba

PostPostao/la sandra i marko » 19 tra 2011, 23:30

Pomagajte.
Ima li koja torba sa PIRATOM tj. GUSAROM. Tu mislim na bolje torbe. Moj mišek si želi samo sa gusarom za prvi razred a ja si želim laganu i kvalitetnu. Ako je netko vidio javite mi molim vas.
slika
Avatar
sandra i marko
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 235
Pridružen/a: 13 pro 2006, 22:41
Lokacija: zagreb

Re: školska torba

PostPostao/la Dobri andjeo » 20 tra 2011, 07:33

uu predobri ruksaci, gdje vani toga ima ? slovenija ? austrija , e bay ?
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39165
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: školska torba

PostPostao/la silki » 20 tra 2011, 08:13

da, naš je kupljen u njemačkoj. drže ih bolji dućani s torbama/ruksacima.
u ovom u kojem smo mi uboli naš držali su samo scout i 4you.
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: školska torba

PostPostao/la PixyDust » 20 tra 2011, 11:14

traka? kak se to zove zapravo, onaj dio koji ide na ramena mozak mi u blokadi


Naramenica? :lol

Ovi 4you ruksaci izgledaju čvrsto, praktično, genijalno. :dada
slika slika
Avatar
PixyDust
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 706
Pridružen/a: 16 ruj 2005, 12:58

Re: školska torba

PostPostao/la kruna » 20 tra 2011, 11:16

PixyDust je napisao/la:
traka? kak se to zove zapravo, onaj dio koji ide na ramena mozak mi u blokadi


Naramenica? :lol




e to to :lol
kruna
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 26 ožu 2002, 14:48

Re: školska torba

PostPostao/la sigureca » 20 tra 2011, 15:31

Mi smo 4YOU ruksak također nabavili u Njemačkoj, ali sad kad razmislim možda ih ima negdi u Hercegovini, oni dosta posluju s Njemačkom :dada
M.2000, K.2002, N.2003
Avatar
sigureca
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 233
Pridružen/a: 15 ožu 2011, 21:41

Re: školska torba

PostPostao/la yoda » 20 tra 2011, 15:42

Mi imamo Hama torbu, završava drugi razred.
Sad smo za malo dijete kupili još jednu Hamu - ziher je ziher.

Pitanje - s čim da ju operem (onu od drugašice)?
Svjetloplava je i zmazana ko vrag. I smrdi (po školskoj kuhinji)...
yoda
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 74
Pridružen/a: 11 svi 2007, 23:16

Re: školska torba

PostPostao/la palunkica » 20 tra 2011, 15:47

Ja sam Hamu prala u kadi sa Vanishem za tepihe. I onda dobro očistila to sredstvo s mokrom krpicom
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38150
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: školska torba

PostPostao/la folne » 20 tra 2011, 15:53

Bome, Lego je išla u vešmašinu. :mrgreen
The basis of your life is freedom; the purpose of your life is joy.
AH
Avatar
folne
Mladenka
 
Postovi: 31654
Pridružen/a: 11 kol 2001, 13:26
Lokacija: So who what no

Re: školska torba

PostPostao/la barboza2 » 20 tra 2011, 16:23

ajme, meni se bogme vrti u glavi od tih cifri kojima ovdje baratate. ima li ista sto je relativno dobro a da kosta manje od 400, 500 kn. (...buduci da i ja ove godine imam skolarca)
sori ako je netko vec spominjao, nisam procitala cijeli topic.
Nothing is perfect. I am nothing.
slika
slika
Avatar
barboza2
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 lis 2006, 22:21
Lokacija: sjever i jug

Re: školska torba

PostPostao/la yoda » 20 tra 2011, 16:26

folne je napisao/la:Bome, Lego je išla u vešmašinu. :mrgreen


A kako si to utrpala u vešmašinu?
I šta je bilo s kartonom unutra?

(mislim da ću probati s Vanishom za tepihe - hvala)
yoda
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 74
Pridružen/a: 11 svi 2007, 23:16

Re: školska torba

PostPostao/la Dobri andjeo » 20 tra 2011, 17:36

i nasa legica ide redovno u ves masinu, poslije bude ko nova :) stane u masinu bez problema , ne izgubi ni oblik ni nista. sve 5 :up
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39165
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: školska torba

PostPostao/la tanjabb » 20 tra 2011, 22:54

eno torba s piratima (netko je bio pitao)
slika
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26106
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

PrethodnaSljedeća

Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 37 gostiju.