Sada je: 25 lip 2026, 01:00.

školska torba

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

Re: školska torba

PostPostao/la sandra i marko » 21 tra 2011, 07:51

tanjabb je napisao/la:eno torba s piratima (netko je bio pitao)
slika


Kupili jučer ovu:
slika

Sreća prevelika :)
slika
Avatar
sandra i marko
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 235
Pridružen/a: 13 pro 2006, 22:41
Lokacija: zagreb

Re: školska torba

PostPostao/la kruna » 21 tra 2011, 08:35

barboza2 je napisao/la:ajme, meni se bogme vrti u glavi od tih cifri kojima ovdje baratate. ima li ista sto je relativno dobro a da kosta manje od 400, 500 kn. (...buduci da i ja ove godine imam skolarca)
sori ako je netko vec spominjao, nisam procitala cijeli topic.



ima, navodno, u narodnim novinama "starih" modela po cc 300kn i to u nn na Trnjanskoj cesti iza palače pravde ;)

tako mi je rekla jedna mama :)
kruna
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 26 ožu 2002, 14:48

Re: školska torba

PostPostao/la kalea » 21 tra 2011, 12:11

kruna je napisao/la:
barboza2 je napisao/la:ajme, meni se bogme vrti u glavi od tih cifri kojima ovdje baratate. ima li ista sto je relativno dobro a da kosta manje od 400, 500 kn. (...buduci da i ja ove godine imam skolarca)
sori ako je netko vec spominjao, nisam procitala cijeli topic.



ima, navodno, u narodnim novinama "starih" modela po cc 300kn i to u nn na Trnjanskoj cesti iza palače pravde ;)

tako mi je rekla jedna mama :)

Iz prve ruke, bila sam tamo danas, u tim NN ima Herlitzovih torbi po cijenama od cca 150-300 kn :dada
kalea
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1726
Pridružen/a: 22 tra 2004, 11:42

Re: školska torba

PostPostao/la kruna » 21 tra 2011, 12:37

eto, meni je samo žao što nisam za to ranije čula :dada
kruna
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 26 ožu 2002, 14:48

Re: školska torba

PostPostao/la VIPmama » 22 tra 2011, 08:18

Folne :lol :lol i naša je bila u perilici :lol
Vrag nosi Pradu
Avatar
VIPmama
mirisni cvjetić, jutarnja rosa
 
Postovi: 23259
Pridružen/a: 14 sij 2002, 18:32
Lokacija: na zapadu

Re: školska torba

PostPostao/la mama njonji » 22 tra 2011, 10:18

kalea je napisao/la:ima, navodno, u narodnim novinama "starih" modela po cc 300kn i to u nn na Trnjanskoj cesti iza palače pravde ;)


tih Herlitzovih je bilo i u NN na Trgu ž. fašizma
M 2005
D 2009
B 2015
mama njonji
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1329
Pridružen/a: 15 svi 2007, 12:16
Lokacija: zagreb

Re: školska torba

PostPostao/la Kris2 » 22 tra 2011, 11:57

Moji su izdržali sa svojima scout za sad drugi godinu (sinko je izjavio da bi mu za 4. razred mogli kupiti novu - jasam čak pomislila u trečem, al sad mudro šutim :mrgreen )
Avatar
Kris2
Danadadila
 
Postovi: 11433
Pridružen/a: 28 srp 2002, 11:21
Lokacija: Zagreb

Re: školska torba

PostPostao/la lastavica » 22 tra 2011, 12:03

VIPmama je napisao/la:Folne :lol :lol i naša je bila u perilici :lol

:1 e sad mi je žao što i ja nisam kupila Lego
niš ubacit ću pernicu :mrgreen
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: školska torba

PostPostao/la korny » 26 tra 2011, 15:42

Našoj Herlitzovoj se u drugom razredu jedna kopča odlijepila pa ju je tata zalijepio natrag. No, mislim da je došlo vrijeme da mu za treći razred kupimo novu. :faca
Avatar
korny
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 659
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 20:50

Re: školska torba

PostPostao/la Mrđi » 14 srp 2011, 10:36

Znaci, ok su vam te Herlitzove torbe?
Samo se srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo. (Mali Princ)
Avatar
Mrđi
mami me el Camino
 
Postovi: 5995
Pridružen/a: 04 tra 2005, 15:29
Lokacija: s pogledom u nebo

Re: školska torba

PostPostao/la korny » 22 srp 2011, 14:37

Mrđi, ja je ne bih drugi put kupila. :pusac
Avatar
korny
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 659
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 20:50

Re: školska torba

PostPostao/la Sreca najveca » 30 svi 2012, 22:18

Moram kumcetu kupit skolsku torbu. Budget je 500kn. Gdje da gledam?
P 07.02.2007. :luv
I 27.11.2009. :luv
Avatar
Sreca najveca
je sada precool
 
Postovi: 4484
Pridružen/a: 23 vel 2006, 17:34
Lokacija: Zg

Re: školska torba

PostPostao/la Cathy » 31 svi 2012, 08:28

Sreca najveca je napisao/la:Moram kumcetu kupit skolsku torbu. Budget je 500kn. Gdje da gledam?

Ako je curica, možda nađeš nešto u Cmoku, sada imaju popuste koliko sam vidjela.
2000
2002
2007
2016
Avatar
Cathy
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1914
Pridružen/a: 02 svi 2007, 22:28
Lokacija: Zagreb

Re: školska torba

PostPostao/la IINA » 31 svi 2012, 08:30

Kakvu torbu?
Ako je za prvašića, onda bolje pričekaj, jer torbi baš i nema. :/
Je l ti opcija kupovina na netu?
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6923
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: školska torba

PostPostao/la mirbi » 31 svi 2012, 08:33

Sad je idealno vrime za kupovanje torbi, osim ako se nisu rasprodale. Ja sam kupila Rei za 210 kn, a bila je 600.
'Čovječe, vrati se sebi dok još imaš kome.'
-----------------------------
S 2000 / R 2005
-----------------------------
Moj dućan
Avatar
mirbi
volim dinarski look s mozgom
 
Postovi: 8733
Pridružen/a: 06 stu 2005, 11:21
Lokacija: Split

Re: školska torba

PostPostao/la mama njonji » 31 svi 2012, 09:19

Mrđi je napisao/la:Znaci, ok su vam te Herlitzove torbe?

mi smo lani kupili Herlitzovu u NN negdje u ovo doba, platili je jako povoljno, a torba je odlična - najlaganija od svih koje smo probali tad
sad, na kraju 1. razreda, torba je ko nova
jedino što nije bio neki veliki izbor dezena (tih sniženih) al moj i nije nešto izbirljiv
preporuka za Herlitz :-)
M 2005
D 2009
B 2015
mama njonji
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1329
Pridružen/a: 15 svi 2007, 12:16
Lokacija: zagreb

Re: školska torba

PostPostao/la Ina66 » 31 svi 2012, 09:21

ja sam torbu mojoj prvašićki kupila prije cca mjesec-dva u Tisak medija trgovini
mekana je, lagana i ona ju je izabrala. cijena - mislim da je bila oko 150kn
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: školska torba

PostPostao/la mirbi » 31 svi 2012, 09:23

Meni se Herlitzove ne sviđaju. Tražila sam torbu sa pregradama, to je za prvašića bitno, da se mogu odvojiti knjige od teka i ostalo.

Ovakvu kakvu sam kupila R imala je i starija i nakon 4 razreda odnovne jedino što joj je nedostajalo je bilo nove naramenice. Sve je ostalo bilo izvanredno.
'Čovječe, vrati se sebi dok još imaš kome.'
-----------------------------
S 2000 / R 2005
-----------------------------
Moj dućan
Avatar
mirbi
volim dinarski look s mozgom
 
Postovi: 8733
Pridružen/a: 06 stu 2005, 11:21
Lokacija: Split

Re: školska torba

PostPostao/la Ina66 » 31 svi 2012, 09:28

tako sam i ja starijoj kupila Herlitzovu jer se njoj ta svidila i bila je najlakša, s pregradama i sve ostalo
ali...dno je od tvrde plastike i bilo je dovoljno par udaraca nogom njenog školskog kolege da ta plastika pukne
sve ostalo je bilo u izvrsnom stanju
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: školska torba

PostPostao/la Sreca najveca » 31 svi 2012, 09:36

da, prvašićka je.

na netu bi kupila jedino iz HR, ne da mi se petljat s carinama.

zaletit ću se do Hame, Tiska, NNa.
P 07.02.2007. :luv
I 27.11.2009. :luv
Avatar
Sreca najveca
je sada precool
 
Postovi: 4484
Pridružen/a: 23 vel 2006, 17:34
Lokacija: Zg

Re: školska torba

PostPostao/la Ina66 » 31 svi 2012, 09:38

pogledaj i u Mulleru
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: školska torba

PostPostao/la † Volvo » 31 svi 2012, 09:56

Dođoh samo reći da nama Herlitz torba uspješno završava 2. školsku godinu (to što je lagana obožavam jer često završi na mojim leđima ;) ) - problem pretinaca nema jer teke idu između korica i prve strane pripadne knjige (takav si je neki sistem složio ;) )
† Volvo
na solarni pogon
 
Postovi: 3713
Pridružen/a: 13 srp 2005, 10:06

Re: školska torba

PostPostao/la Tinica » 31 svi 2012, 10:27

Evo pogledaj, Hama ima jako dobar izbor ali ove cijene od 2.300,00 kuna su mi van svake pameti :ajme
http://www.hama.hr/hr/skola_i_slobodno_ ... 6400/str-1
Mi smo prije početka škole kupili ovo: http://www.hama.hr/hr/skola_i_slobodno_ ... breadcrump i ako bog da izdržat će do 5. razreda ;)
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: školska torba

PostPostao/la TmamaKiN2 » 31 svi 2012, 12:13

mi imamo slicnu kao tinicina, samo je samsoniteova, za sada odolijeva svim bacanjima i nabacivanjima, izdrzat ce svakako jos iducu godinu, a mozda i dulje :klanja
BUDILICE I MARATONCI
skolarka K 10/2001
skolarac-maratonac N 07/2003
Avatar
TmamaKiN2
puna razumijevanja
 
Postovi: 8490
Pridružen/a: 23 stu 2004, 12:26
Lokacija: Tresnjevacka dotepenka

Re: školska torba

PostPostao/la IINA » 31 svi 2012, 13:15

Hama nema za tu cijenu koju sreća navodi.
Ima možda Target i Helitz, al njih imaju po jedan model recimo u NN.
Ima na netu Herlitz torbi iz hr stranice, svakakvih za tu cifru. :dada
Mislim da se jedna firma zove
Rog, iz bjelovara čini mi se, pa potraži.
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6923
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: školska torba

PostPostao/la Sreca najveca » 31 svi 2012, 13:23

Ima Hama jedan model - komplet torba+pernica+vrećica za šlape za 399kn. Zaletit ću se do Masarykove pogledat.
P 07.02.2007. :luv
I 27.11.2009. :luv
Avatar
Sreca najveca
je sada precool
 
Postovi: 4484
Pridružen/a: 23 vel 2006, 17:34
Lokacija: Zg

Re: školska torba

PostPostao/la mirbi » 31 svi 2012, 13:45

Ovo je S prije koju godinu, sa torbom koja je trajala 4 godine. Nikako se ne mogu sjetit imena... :ajme Istu sam takvu kupila i sada, zadnja iz zalihe, više ih ne uvoze. :/ Isti dezen čak, samo nije ovako okomita, nego vodoravna.

slika
'Čovječe, vrati se sebi dok još imaš kome.'
-----------------------------
S 2000 / R 2005
-----------------------------
Moj dućan
Avatar
mirbi
volim dinarski look s mozgom
 
Postovi: 8733
Pridružen/a: 06 stu 2005, 11:21
Lokacija: Split

Re: školska torba

PostPostao/la sany » 31 svi 2012, 21:28

Volvo je napisao/la:Dođoh samo reći da nama Herlitz torba uspješno završava 2. školsku godinu (to što je lagana obožavam jer često završi na mojim leđima ;) ) - problem pretinaca nema jer teke idu između korica i prve strane pripadne knjige (takav si je neki sistem složio ;) )


evo i kod nas sve ovako
mozda je zavisno od modela, ali nasa ima dvi pregrade i mali mrezasti djepic, sasvim dovoljno
mene je najvise bilo strah one trokutaste kopce, ali pokazala se odlicnom, cak je prilikom nekog trcanja zapela s njom na vrata i odvalila je, ali smo je uspjesno vratili nazad i radila je :)
ako budemo uzimali novu (a mozda i necemo jer joj nista ne fali osim sto je triba dobro oprati) lako je moguce da opet bude herlitz, vidjeli smo nove modele, bas su dobre - i lagane, sto nam je i dalje super vazno, sve su do kilo tezine
Avatar
sany
la plus jolie petite aux yeux bleus
 
Postovi: 1918
Pridružen/a: 07 ožu 2002, 18:58

Re: školska torba

PostPostao/la † Sanika » 01 lip 2012, 13:24

Nama je Herlitz po kvaliteti ok, nije baš bila jeftina (350 kn) ali imamo i jeftiniji model torbe iz prvog razreda (zapravo sa sniženja) i ta je također ok.
Nego, Pauli u tu torbu kad potrpa knjige, pernicu, likovni i šlape, jedva sve stane. Možda bi šlape trebale van, ali to joj je dodatna komplikacija...
Uglavnom, koju god torbu im kupili biti će im preteška :(
Nagodinu kupujem na kotače, obavezno, pa neka kombinira, kad ima manje knjiga torbu na leđa, a kad je torba prepuna neka je vuče ..
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

Re: školska torba

PostPostao/la sandram » 01 lip 2012, 13:44

Nasa McNeill zavrsava drugi razred i jos je kao nova. Novu kupujemo u 5.
Djeca nisu bojanke. Ne mozemo ih ispunjavati svojim omiljenim bojama.
Avatar
sandram
pahuljica
 
Postovi: 9288
Pridružen/a: 10 sij 2003, 14:46

PrethodnaSljedeća

Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 37 gostiju.