
J ide s razredom na Dojdi osmas u petak
Sada je: 24 lip 2026, 21:50.
Moderator/ica: medo14



i to 3.i 4.6.
ali da klincima oduzimaju vikend, onda kraj je š.g.....svi su manje više pod stresom....mi konkretno imamo ispit u glazbenoj, nema šanse da to odgodimo...i zapravo, još se službeno ne zna, ali kao neslužbeno se ide tog datuma....



Valjda nebu dobio neopravdane. Moram mu napisati da sutra preda.

malo me zbunjeno pogledal
(naravno, poslije traži refundaciju od centralne blagajne
)
) dali novac....mislim nikad nije ništa problem ili upitno....ali daj sjaši mi s tim moramo. 



mazilica je napisao/la:Kod nas se dosta zica, ali moj za pol tog ni ne kaze.
Sutra idu na izlet. Aleja glagoljasa i opatija.
Zakljucili su mu kemiju i geo. Jos pisu fiziku drugi tjedan.

dovoljan joj kvari prosjek 
ono bas kao neka zloba i opet trenirynje strogoce kao u 5 r.

I've been there and I've seen all
izmješaju se hormoni puberteta, klimakterija i pitajboga čega sve ne...i eto
Važno je preživjeti.
....a još"nekidan" sam mislila ma kak ćemo mi u tom prvom razredu, pa slova, pa brojke, pa učiteljice, pa boravak.....i eto ga. Opet mi u 1. malamaja je napisao/la::lol I've been there and I've seen all![]()
Bit će vam lakše u 8. ziher.....djeca polude u 7. a s njima i profesori. To je simultanka![]()
izmješaju se hormoni puberteta, klimakterija i pitajboga čega sve ne...i eto
Važno je preživjeti.
![]()

odgovara fiziku za 5. I to mu je dao na izbor- gradivo koje su pisali jucer u testu i iz kojeg je dobio 5, ili novu lekciju koju mora sam obraditi.
majice su gotove. ide se u vukovar, na dva dana.
rekla je raska



malamaja je napisao/la::dada majice su gotove. ide se u vukovar, na dva dana.
tako će ih "spasiti" od bundekarekla je raska
![]()
još danas se odgovara za veću ocjenu, neplanirano![]()
![]()
nervoza je na vrhuncu. ja hodam na prstima
Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.