Problem je u tome što su to sve teške finese između onih iznad i ispod crte pa ti zbilaj mora doći lođe da se sa 79.5 bodova ne možeš upisati u željenu školu.
baš
Sada je: 25 lip 2026, 00:17.
Moderator/ica: medo14
Problem je u tome što su to sve teške finese između onih iznad i ispod crte pa ti zbilaj mora doći lođe da se sa 79.5 bodova ne možeš upisati u željenu školu.


Adorabla je napisao/la:Berta koliko je lucijanka zadnji u matematickoj?

patkica je napisao/la:Da, nikako ne treba zanemariti ove s 81 bod, vrlo smo bolesna nacija, vidi se najviše baš po miocu i ostalim jakim školama
patkica je napisao/la:Bodovni prag je u IBu strahovito različit od lani, lani je bio 74,xy, ove godine je 79.99 (uračunati bodovi s prijemnog, isto 5 bodova max, nitko ih nije imao).


) bolesni, tu su i all 5.0 s natjecanjima i sportskim bodovima





Dobri andjeo je napisao/la:Znaci skupa su bolesni, bolesni roditelji, soc ugrozeni a posebno sportska i druga natjecanja?
Jer i bolesnih roditelja i soc ugrozenih obitelji je sigurno visok broj ..


patkica je napisao/la:Bodovni prag je u IBu strahovito različit od lani, lani je bio 74,xy, ove godine je 79.99 (uračunati bodovi s prijemnog, isto 5 bodova max, nitko ih nije imao).
patkica je napisao/la:V se digla s bodovima, al nije na 80.
Najviše se digao Tituš, i Prelog rekla bih.
Ne znam za 3. matematički...

Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 29 gostiju.