ona je dan ranije meni napisala da imaju skraćene sate i da zbog vjeronauka na koji mi mala ne ide dođem po nju u 15,20. ja joj poslala poruku da ako ne može organizirati čuvanje od četiri pusti malu na školsko dvorište (zatvoreno je) pa nek se sama zabavlja dok ne dođem sa posla. učiteljica se zabrinula da kako će mala sama, da nije li bolje da sjedi na vjeronauku pa me nazvala. potvrdila sam joj za dvorište.
btw, prošlo je super. kad sam došla po nju, gospođica je razgovarala sa geometrijskim ravnalom.

slatkica!
.