08 ruj 2015, 09:57
, 4r.
U svakom slučaju ne sumnjam da je malenoj odlično
08 ruj 2015, 10:19
).
.
, blago vama.
08 ruj 2015, 11:13
08 ruj 2015, 17:34
) i da mu treba velika bilježnica za prirodu , i da će onda onu pisanku koju je namjenio za prirodu, preoblikovati u hrvatski kad prvu iz hrvatskog ispiše.
. Mudrac
08 ruj 2015, 19:00
08 ruj 2015, 19:45
Sreca najveca je napisao/la:Bella, mi se pratimo na generacijskim![]()
Sreca najveca je napisao/la:Bella, mi se pratimo na generacijskim![]()
Velika biljeznica iz prirode? Ona klasicna A4? Ja mislila da to ide tek u petom.
08 ruj 2015, 21:48
08 ruj 2015, 21:53
09 ruj 2015, 07:24
Velika biljeznica iz prirode? Ona klasicna A4? Ja mislila da to ide tek u petom.
09 ruj 2015, 09:35
Ina66 je napisao/la:Naši imaju velike teke za prirodu od prvog razreda, i sedmašica i četvrtašica, pa mi je sada prilično iznenađujuće što prvašici treba pisanka A.
09 ruj 2015, 11:17
09 ruj 2015, 11:58
09 ruj 2015, 12:10

09 ruj 2015, 12:23

09 ruj 2015, 14:18
10 ruj 2015, 09:20
10 ruj 2015, 10:41
mmar je napisao/la:Naši dobiju raspored samo za dan, još nisu dobili pravi.
10 ruj 2015, 13:31
10 ruj 2015, 22:07
10 ruj 2015, 22:11
11 ruj 2015, 09:00
11 ruj 2015, 09:17
i moja kćer ide za dva tjedna na Sljeme tako da će se možda družiti. 
11 ruj 2015, 09:22
vidis kak savjesno dijete imas
11 ruj 2015, 09:24
11 ruj 2015, 09:29
patkica je napisao/la:Moju i dalje jedino zanima i brine ko je gdje prije i poslije skole.


11 ruj 2015, 11:34
11 ruj 2015, 13:34
11 ruj 2015, 20:44
- ne znam je li radi škole ili radi nečeg drugog... doktorica ga je poslala na urin i krv......
12 ruj 2015, 10:25
14 ruj 2015, 15:20