Crazy Daisy je napisao/la:šta je duga, kreće frkica a?![]()
![]()
Nama je frkica, ali iz drugih razloga, puno bitnijih od inicijalnih. Ovi naši naučeni već pa k'o magarčići - pitanje je iz čega neće biti inicijalni
.Patko, imaš pm.
Sada je: 24 lip 2026, 21:50.
Moderator/ica: medo14
Crazy Daisy je napisao/la:šta je duga, kreće frkica a?![]()
![]()
.

Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.