Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.
Tema je zaključana

Re: školska torba

19 svi 2014, 20:22

http://www.rog.hr/catalog/index.php?categoryID=413
Ova firma ih ima u outletu u Začretju . Za ovaj dućan nisam sigurna jel još otvoren ali uguglaj "Torbe i to"
http://katalozi.net/west-gate/torbe-i-to-u-westgateu
I da, Tisak ih je držao, i Muller. A našla sam i za Mercator.

Re: školska torba

30 svi 2014, 09:49

tnx , evo probala sve i nitko nema :/ nekima je ostalo par komada prošlogodišnjih ali samo ženski uzorci

Re: školska torba

30 svi 2014, 09:49

tnx , evo probala sve i nitko nema :/ nekima je ostalo par komada prošlogodišnjih ali samo ženski uzorci

Re: školska torba

16 srp 2014, 22:20

Nitko u Hrvatskoj više ne drži Scout torbe osim Mullera i to par modela (više za cure ) , razočarana :conf

Re: školska torba

17 srp 2014, 09:44

pa naruči preko neta ili odi u Slo, u čemu je problem?

Re: školska torba

17 srp 2014, 14:36

titirlica je napisao/la:Nitko u Hrvatskoj više ne drži Scout torbe osim Mullera i to par modela (više za cure ) , razočarana :conf

Imala ih je jedna mala knjižara na jarunskom placu. Prošeći možda ih imaju i ove godine. Preko puta je dućana "Delicije" ili tako nešto, istočna vanjska strana placa.

Re: školska torba

20 srp 2014, 13:27

cathy hvala ti , zaletit ću se i tamo :kiss
hajdi- kad već moraš znati :roll problem je u amexu na rate , o.k. ? ;)

Re: školska torba

09 kol 2014, 14:55

ako netko još nije kupio torbu, u Muelleru je školski program snižen 15%
ja kupila mlađoj schneiders ruksak za 135kn, jako me razveselilo kad sam unutra našla originalnu cijenu :yess
ovakav kao na linku, samo svijetloplavi
http://www.schneiders-vienna.at/fileadm ... 6_40_1.jpg

Re: školska torba

09 kol 2014, 15:02

ina, samo ruksaci ili sve?
kad je lidlov dan za školu? meni je njihov pribor super.

Re: školska torba

09 kol 2014, 15:15

Krumpirić je napisao/la:ina, samo ruksaci ili sve?
kad je lidlov dan za školu? meni je njihov pribor super.

Kakav dan, od prošlog četvrtka je školsko na akciji. :)

Re: školska torba

09 kol 2014, 15:20

u lidlu je već pribor bio? aaaaaaa

Re: školska torba

09 kol 2014, 16:22

Još uvijek ga ima, barem ovdje u našem lidlu.
Tamo smo se opskrbili priborom za likovni.
U Mülleru je, mislim, popust na torbe i ruksake, u Intersparu je dosta pribora i torbi na popustu - Lipa Mill ima novi dizajn pisanki, totalno drugačiji od drugih :le a i u Mülleru su bilježnice po dobrim cijenama.

Re: školska torba

09 kol 2014, 18:16

Danas i sutra je u Konzumu školsko na -30%.

Re: školska torba

09 kol 2014, 18:38

Ina, kakve su te Lipa mill pisanke? Koliko kostaju? Na akciji su u Sparu?

Re: školska torba

09 kol 2014, 18:45

Sreca najveca je napisao/la:Ina, kakve su te Lipa mill pisanke? Koliko kostaju? Na akciji su u Sparu?


Mislim da misli na ove: https://www.google.com/images?hl=hr&q=g ... d=0CBMQsAQ
ili ove: http://www.popustolovac.hr/proizvodi/li ... etro-82689

Re: školska torba

09 kol 2014, 21:06

Ove s drugog linka, lijevo i desno od autica. U sparu su 2.39kn

Re: školska torba

10 kol 2014, 09:28

Ina66 je napisao/la:Ove s drugog linka, lijevo i desno od autica. U sparu su 2.39kn

Ja sam uzimala te sa autičima, fora su. :) Ima dvije vrste pisanke A čini mi se i Matematika 1. Za crtančice nisam sigurna.
Ja sam ih kupovala u Metrou.

Re: školska torba

10 kol 2014, 10:08

našla sam ih sve :)
meni su ove bajkovite preslatke
http://www.mar-mar.hr/hr/proizvodi-deta ... obrasci-47

Re: školska torba

10 kol 2014, 14:08

ali to su tanke pisanke? jelda? mene te živciraju :) :)

našla sam sve u lidlu, hvala vam na info, likovni i ostalo sve spremno (prodaju i staedler, pa sam odmah kupila i olovke i ostalo)

Re: školska torba

10 kol 2014, 20:15

prošle godine sam im uzela one gorjuss, s debljim koricama i debljim papirom. korice su se raspale u roku mjesec dana :/

Re: školska torba

11 kol 2014, 17:26

Lijepe su te Lipa mill, ali koliko vidim Pisanku C imaju samo s jednom slikom. To mi pokrije samo jedan predmet, a ostale opet moram druge. Meni su se najbolje pokazale one neke Gong pisanke. Brdo motiva, većinom neki glitteri :) a kvalitetom super :dada čak su mi bolje i od Targeta.
Tema je zaključana