04 stu 2015, 22:04
folne je napisao/la:Cure, sori što upadam, ali obećala sam pitati jesu li vaši prvašići imali za lektiru Bajke braće Grimm? Nećak je to dobio za lektiru i meni je to skroz suludo. Knjiga ima 170 stranica. Klinci su naučili samoglasnike i par suglasnika, ali učitelj se inati jer je to kao po programu za 1. razred pa preko djece dokazuje kako je program blesav. Jednostavno ne mogu vjerovati da to nije čisto inaćenje jer moja obojica su imala normalne učiteljice i apsolutno nikakvih ekscesa s lektirom nije bilo. Uvijek su bile prilagođene njihovom nivou znanja.
04 stu 2015, 22:07
Stefanova_mama je napisao/la:Lara.b samo da ti mahnem
04 stu 2015, 23:04
Ima najstrasniji svrakopis na brata i totalno je opusten u vezi svega sa skolom. Svako malo mi kaze, ne brini, opusti se, sve ja to znam. Meni je drago da mu je u skoli lepo i imam malo opusteniji pristup nego kad je S. krenuo u skolu.
04 stu 2015, 23:16
04 stu 2015, 23:51
05 stu 2015, 08:38

05 stu 2015, 11:20
rekoh mu da i ima bit najbolji bar iz toga. I još je faca na likovnom, i ja sam se prosto začudila prije par dana kad sam vidjela kpja je čuda od plastelina napravio.11 stu 2015, 17:59
12 stu 2015, 20:11
10 pro 2015, 14:07
23 pro 2015, 12:51
19 sij 2016, 15:04
20 sij 2016, 09:06
OBje za čitanje, iz hrvatskog i engleskog.
.njemu je i dalje škola napeta i veseli ga pa (pu pu pu) nemamo problema.
20 sij 2016, 09:23

20 sij 2016, 23:40
26 sij 2016, 13:34
26 sij 2016, 15:53
03 vel 2016, 15:25
13 lip 2016, 08:11


ali teško je to promijeniti.
13 lip 2016, 08:46
0 izostanaka, sve ocjene 5 (ne samo zakljucne), vladanje na kraju isto uzorno. Tako da tek cekamo u drugom reakciju na nesto osim petice.
01 srp 2016, 22:42
10 srp 2016, 14:24