09 ruj 2015, 09:14
Dobri andjeo je napisao/la:S cim se cijepi u 7 r?
09 ruj 2015, 11:38


. I cuvati svoje knjige da ih drugi mogu koristiti i da ne moraju sve dobiti novo.
Super ideja oko cijele te djecje utrke, a realizacija nula bodova.
09 ruj 2015, 11:42
09 ruj 2015, 12:05

09 ruj 2015, 12:07
09 ruj 2015, 12:09
09 ruj 2015, 15:17
Bilo mi dosadno samo slušati i pisati natuknice, pa sam 3 stvari radila odjednom. Jedino matematički udžbenici su dosta "potrošeni", ostalo je OK.
09 ruj 2015, 16:23
Ina66 je napisao/la:Dobri andjeo je napisao/la:S cim se cijepi u 7 r?
s ničim
danas se cijeli dan igraju jer nema zamjena
09 ruj 2015, 18:17
09 ruj 2015, 22:21
....ne znam kad prije.
10 ruj 2015, 06:34
iako, oni su najbolji sedmi u toj generaciji, generalno su dobri, plus sto im je fizicarka raska pa je sigurno i to imalo utjecaja.
10 ruj 2015, 07:23
10 ruj 2015, 08:40
10 ruj 2015, 08:54
10 ruj 2015, 08:54
10 ruj 2015, 09:00
10 ruj 2015, 09:20
10 ruj 2015, 09:32
Mmacak, kod njih je iz hrvatskog bila identicna situacija ko iz fizikeiako, oni su najbolji sedmi u toj generaciji, generalno su dobri, plus sto im je fizicarka raska pa je sigurno i to imalo utjecaja.
Nasi su najgori jer imaju par problematicnih koji ometaju nastavu pa ih nitko ne voli. I moja je uvjerena da zbog toga i ostali pate, a sad bas ne znam je li to tako. Mislim da oni iz hrvatskog nemaju istu profu kao tvoj jer je on drugi turnus.10 ruj 2015, 09:40
10 ruj 2015, 09:44
da,da, život je negdje drugdje.....a ne u školi 10 ruj 2015, 21:10

10 ruj 2015, 21:56
malamaja je napisao/la:Pitanje: Kupujete li vi ispitne zadatke u školi i kakva je praksa ? Tj. traže li profe da date novac za ispitne zadatke pod "moraš"...npr. iz matematike ...
11 ruj 2015, 07:25
11 ruj 2015, 08:09
11 ruj 2015, 09:00
11 ruj 2015, 09:24
11 ruj 2015, 09:25
11 ruj 2015, 09:31
11 ruj 2015, 09:36
pa te i dijete poprijeko gleda
ne stigne se spavati
11 ruj 2015, 09:44
malamaja je napisao/la:da, da....možeš se i posvađati s razrednicom![]()
pa te i dijete poprijeko gleda
![]()
objasnila sam joj da ak ne platim ispite, onda ih nebu niti pisala![]()
zvala je tatu. da me urazumi![]()