Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.
Odgovori

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

09 ruj 2015, 09:14

Dobri andjeo je napisao/la:S cim se cijepi u 7 r?

s ničim

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

09 ruj 2015, 11:38

Ajde super onda skorpi da nije tako stroga ta profa iz fizike :zivili
Ja slusam samo njene price, nisam se raspitivala :)
Znam da se zena jako trudi i da cesto ima ucenike na drzavnom, pa mi se to bas svidjelo.

To je onda vise nego sto ih je kod nas imalo 5 iz hrvatskog, a hrvatski se u svim skolama gleda :)
Ali to sam isto cula da u 7. i 8. malo olabavi kriterije. Vidjeti cemo.

Moja isto donjela knjige iz skole i nije mi dala nikakav papiric da potpisem, bit ce da je zaboravila, a knjige su iznad ocekivanja, uscuvane ili nove. Meni je to super da koriste polovne knjige, nek se uce :dada. I cuvati svoje knjige da ih drugi mogu koristiti i da ne moraju sve dobiti novo.

Kod nas jucer isto markirenje. Cijeli dan je bila na Hanzeku tj. prije toga na Erste plavoj ligi i dobila broncu. Zadovoljna uglavnom jer kaze da je uzasno trcala pa je dobro i broncu dobila, a konkurencija nije bila nesto tako da je mogla i bolje. Sad su te erste plave lige konacno iza nas (prestara je) pa se ne moram zivcirati oko koma organizacije finala, nemam komentara.

Ono kad izadjes s posla da vidis dijete i onda te ne puste na tribine jer nemas ulaznicu za zapad za Hanzek koji pocinje 4 sata kasnije (tribine su naravno skroz prazne), a za koju si trebao stajati u redu sat vremena to jutro ili naci vezu u gradu. I onda tako svadjajuci se sa likom na ulazu skuzis da ti je dijete upravo istrcalo utrku jer nisu nista najavili, a trka je bila 10 minuta ranije + onda naravno ne mozes niti do postolja slikati ju. Nasa posla :) Super ideja oko cijele te djecje utrke, a realizacija nula bodova.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

09 ruj 2015, 11:42

Aaa blago njemuB-)
Koliko mi se čini večina dana traje sedam sati.
Dodam engleski dva put tjedno...ne znam kak će to izgledat.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

09 ruj 2015, 12:05

Kome IINA?
Bravo H za utrku, šteta što nisi mogla slikati na postolju. Da, baš naša posla. :roll

Moj sedmaš danas ostao doma, noćas bljuvao do iznemoglosti. Nisam uopće spavala no nekako izdržavam na poslu, sama se sebi divim. :lol
Nadam se da nisu danas ništa bitno radili a da će on sutra biti ok.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

09 ruj 2015, 12:07

Referirala se na poticu....opće ne vidjeh da ima postova nakon njenog...

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

09 ruj 2015, 12:09

Moja je jučer omotavala knjige i skužila da je dobila dva udžbenika iz matematike za prvo polugodište. Danas je rekla to srediti u školi.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

09 ruj 2015, 15:17

Ja nisam obraćala pažnju jel' dobio različite udžbenike iz matematike jer sam pregledavala knjige za vrijeme roditeljskog, a ne poslije kao svi ostali :p Bilo mi dosadno samo slušati i pisati natuknice, pa sam 3 stvari radila odjednom. Jedino matematički udžbenici su dosta "potrošeni", ostalo je OK.

Komentirao je Amadej da je jedna cura iz njihovog razreda markerima obilježavala u udžbeniku iz prirode i da tko dobije njenu knjigu baš ne bude sretan. Ja sam mu odgovorila da je u moje vrijeme bilo najnormalnije da podcrtavamo kod učenja i nije bilo problem kad bi dobili već podcrtani udžbenik, pogotovo ako je iz njega učio neki jako dobar đak jer ti je čak olakšalo učenje. :D

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

09 ruj 2015, 16:23

Ina66 je napisao/la:
Dobri andjeo je napisao/la:S cim se cijepi u 7 r?

s ničim

Da, tak sam i ja mislila , u skoli su im rekli da se cijepe ove godine. :roll koliko znam cijepi se u 8 a ne 7. :gaah
Nemamo ucitelje iz fizike povi jesti i rzrednika :ajme danas se cijeli dan igraju jer nema zamjena :baja

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

09 ruj 2015, 18:17

http://www.nzjz-split.hr/web/images/CIJ ... ja2015.pdf

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

09 ruj 2015, 22:21

8.razred
ja sam na privikavanju :znoj ....ne znam kad prije. :mrgreen

knjige preuzeli prvi dan. nešto novo, nešto rabljeno. omoti kupljeni u lokalnom kiosku.....prema popisu.

jučer i danas pišu se zadaće :shock još čekamo raspored.

na maturalac se kreće u subotu :mrgreen to je trenutno najvažnija stvar :lol

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

10 ruj 2015, 06:34

Mmacak, kod njih je iz hrvatskog bila identicna situacija ko iz fizike :lol iako, oni su najbolji sedmi u toj generaciji, generalno su dobri, plus sto im je fizicarka raska pa je sigurno i to imalo utjecaja.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

10 ruj 2015, 07:23

Thx ina, bas sam to trazila. Isprintat cu i bome im odnest u skolu :roll ovo za 8 su htjeli, tbc.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

10 ruj 2015, 08:40

Pitanje: Kupujete li vi ispitne zadatke u školi i kakva je praksa ? Tj. traže li profe da date novac za ispitne zadatke pod "moraš"...npr. iz matematike ...

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

10 ruj 2015, 08:54

Kako koji predmet, mislim da smo prosle god davali po 30 kn za matematiku

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

10 ruj 2015, 08:54

Kako koji predmet, mislim da smo prosle god davali po 30 kn za matematiku

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

10 ruj 2015, 09:00

kod nas je prvi puta ...do sada nije trebalo.
ove godine je profa iz matematike koautorica ispitnih listića. :ajme
sukob interesa. neeee. pomagalo u nastavi :roll

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

10 ruj 2015, 09:20

Jučer roditeljski za 9. razred. Vrlo opuštena i zabavna atmosfera, razrednica se puno šalila s nama. Kaže da takav razred više nikad neće imati (što jes jes, jako su dobra generacija).
Za valetu (zaključnu zabavu) glasat ćemo da li želimo u školi ili u Ljubljani.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

10 ruj 2015, 09:32

Mmacak, kod njih je iz hrvatskog bila identicna situacija ko iz fizike :lol iako, oni su najbolji sedmi u toj generaciji, generalno su dobri, plus sto im je fizicarka raska pa je sigurno i to imalo utjecaja.


E sad me bas nisi utjesila :) Nasi su najgori jer imaju par problematicnih koji ometaju nastavu pa ih nitko ne voli. I moja je uvjerena da zbog toga i ostali pate, a sad bas ne znam je li to tako. Mislim da oni iz hrvatskog nemaju istu profu kao tvoj jer je on drugi turnus.

A ako ju obozava ova iz matke (koja im je isto tako raska), onda ce valjda i iz fizike. Cula sam da imaju puno ocjena iz fizike jer da su stalno neki kratki ispiti, a to je super, tj. nece joj jedna losija ocjena moci pokvariti uspjeh kao npr lani iz geografije.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

10 ruj 2015, 09:40

Kaže mi jucer A.: mama, prodje mi zivot u skoli :drink

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

10 ruj 2015, 09:44

:lol da,da, život je negdje drugdje.....a ne u školi :mrgreen

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

10 ruj 2015, 21:10

Jadan A :lol

Mi dajemo 16kn za testove iz hrvatskog, i lani i ove godine

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

10 ruj 2015, 21:56

malamaja je napisao/la:Pitanje: Kupujete li vi ispitne zadatke u školi i kakva je praksa ? Tj. traže li profe da date novac za ispitne zadatke pod "moraš"...npr. iz matematike ...

Da

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

11 ruj 2015, 07:25

mi ne kupujemo ništa i tako je od prvog razreda

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

11 ruj 2015, 08:09

nekad jesmo, sad već neko vrijeme nismo kupovali

A je u pravu :lol

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

11 ruj 2015, 09:00

ne bi trebali ništa plaćati. ono za kaj se škola drži su preporuke, za ispitne listiće tj. za dodatne materijale koji moraju biti odobreni od AOO. i nemreju vas natjerati :mrgreen ak nećete. to kaj svi daju po inerciji...ah, na to i računaju :plavusa

naši su se zalaufali ovaj tjedan, nema laganini....zadaće se pišu svaki dan :znoj

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

11 ruj 2015, 09:24

U nižim razredima jesmo, sad ne.
To da ne mogu natjerati je samo u teoriji. Većina roditelja ne bude prigovorila kolikogod im to ne pasalo "da se ne zamjeraju" i time naštete djetetu.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

11 ruj 2015, 09:25

Moj spava svako popodne nakon skole. Jos je u soku :lol

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

11 ruj 2015, 09:31

Niš ne kupujemo. Moj ne spava, ali je u šoku :lol

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

11 ruj 2015, 09:36

da, da....možeš se i posvađati s razrednicom :gaah :ajme pa te i dijete poprijeko gleda :ajme
objasnila sam joj da ak ne platim ispite, onda ih nebu niti pisala :p
zvala je tatu. da me urazumi :mrgreen



kod nas je samo nervoza zbog umora :lol ne stigne se spavati

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

11 ruj 2015, 09:44

malamaja je napisao/la:da, da....možeš se i posvađati s razrednicom :gaah :ajme pa te i dijete poprijeko gleda :ajme
objasnila sam joj da ak ne platim ispite, onda ih nebu niti pisala :p
zvala je tatu. da me urazumi :mrgreen

:hahaha
Odgovori