Sada je: 24 lip 2026, 21:50.
Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.
Moderator/ica: medo14
Postao/la Berta » 09 srp 2016, 22:06
R upisana u zadnji razred. Isto ne planira u srednju
-

Berta
- Asimilirana

-
- Postovi: 2895
- Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
- Lokacija: tu negdje
Natrag na Školarci (i studenti)
Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.