Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.
Odgovori

Re: Kakav ste tip mame?

26 stu 2005, 22:32

evo nasla sam raspravu na vrucim temama pa cu ti staviti link<
>p221.ezboard.com/fmameibe...=776.topic Nikolina 28.02.1999. & Nola 04.09.2003.<i></i>

Re: Kakav ste tip mame?

26 stu 2005, 23:50

Sad se sjećam da mi je prijateljica učiteljica pričala o tome,ali onak usput..nisam bila zainteresirana, tada....ali sad kad je škola startala i kad vidim kolilo je gradivo pogotovo u trećem razredu strava, a oni o kresanju i smanjenju gradiva <
>Baš ću je kad se vidimo malo ispitati kako to ona i da li provodi <i></i>

Re: Kakav ste tip mame?

28 stu 2005, 10:10

čitanje<
> Nasa uciteljica je rekla da svi nauce citati do kraja 4. razereda, a ovo da moraju do kraja 1. razreda citati ko spikeri ne obaziri se puno na to , stvarno prica gluposti<
><
>rodidteljski <
>U srijedu imamo opet roditeljski ( treci ove godine, svaki mjesec imamo jedan ) a tema je - stilovi roditeljskog odgoja u sklopu UNIEF-ove akcije " Z a sigurno i poticajno okruzenje u skolama" <
>Roditeljski je na principu radionice, uvijek je tako. <i></i>

Re: Kakav ste tip mame?

28 stu 2005, 12:34

Bubi, jel tvoja skola u UNICEFovom programu protiv nasilja u skolama? Ako je, aj reci malo o tim radionicama, jel ima kakve koristi od njih. Koliko se sijecam, i Adorablina skola je u programu. <i></i>

Re: Kakav ste tip mame?

28 stu 2005, 13:11

Je, u tom je programu, ali kaj nisu sve skole u tom programu protiv nasilja? <
>Iako ce nam ovo biti treci roditeljski, zapravo ce biti prvi pravi na tom principu radionice.<
>Na prvom su uciteljice vise pricale, a mi smo slusali, to je bilo nekakvo uopoznavanje.<
>Na drugom smo se mi roditelji medjusobno upoznavali, svaki od nas se predstavio, rekao par rijeci o sebi, svom djetetu, sto ocekuje od skole , sk. programa, svih zaposlenih, od svog djeteta...<
>Jedino sto je na tom roditeljskom bilo drugacije je bilo to sto smo dobili nekakv list papira s nacrtanom rukom (mozda je i kod nekog drugog bilo tako, zato sam spomenula ruku, da se prisjeti ako je bilo) Uglavnom, trebali smo napisati na taj list papira svoje podatke i na koji nacin smo spremni sudjelovati u programu protiv nasilja i opcenito u radu skole - recimo...sudjelovanje u razno raznim radionicama, vijecima, organizacija izleta i odlazenje s djecom na izlete...ma, ne sjecam se sto sam sve napisala.<
><
>Mislim da ce ovaj treci roditeljski biti prava radionica, pa javim kak je bilo. <i></i>

Re: Kakav ste tip mame?

30 stu 2005, 10:31

Evo, cekala sam da dodjem do ovog jubilarnog 2000. posta da vam saopcim jednu zgodnu stvarcicu.(da ga ne potrosim na nekaki beznacajni post)<
><
>Neki dan dodjem ja po B. u skolu, sprema on svoje stvari, jos nesto razgovara s prijateljem i cujem ( u tom trenutku nisam bila sigurna varaju li me to moje usi, poslije mi je B. potvrdio da sam do
o cula)<
><
>E,Bubi kaj ti je to? - pita taj prijatelj Brunu.<
><
>Koja podudarnost, koja slucajnost, kak mi je to bilo slatko ... B. i ja hodamo svijetom s istim nadimcima <i>Edited by: Bubidea at: 30/11/05 9:32<
></i>

Re: Kakav ste tip mame?

30 stu 2005, 11:37

stvarno slatko <
><
><
>i opet za 2000. post<
><
>jos cu se i napit u rano jutro, al sta cu kad si mi sva jubilarna danas <
><i></i>

Re: Kakav ste tip mame?

30 stu 2005, 11:42

Soleic, ajd dodji do mene, ja castim, budemo se zajedno napile <i></i>

Re: Kakav ste tip mame?

30 stu 2005, 12:20

bas bi do
o utopile ovaj sivi kisni dan!!! <
><
>jos ako i tu dajes maximum ...jupi!.... <
><i></i>

Re: Kakav ste tip mame?

01 pro 2005, 00:04

Bubi pa cestitam! I pridruzujem vam se u veselom pijanstvu <
><
>a bas simpa kaj ste oba dva Bubice! A i ja nekad zovem svoje decke "mis wawas" jer mi je tako moja mama mene zvala kad sam bila mala (wawa znaci dijete). Kad su nestasni onda su "mis porotos" - no kad to cuju pocinju se valjati od smijeha jer im je to smijesan naziv (a poroto na Quechua je zrno graha, a kad kazes da je neko dijete poroto znaci da je bahat iliti umisljen jer misli da moze svasta al zapravo je malen ko grah) <i></i>
Odgovori