Sada je: 24 lip 2026, 21:38.
Moderator/ica: medo14



Luantaro je napisao/la:za niže razrede nema potrebe
za više - možda ne bi bilo loše



jer posao koji, brat-bratu, s provjerom možeš završiti za sat-dva otegne se i na 10-tak dana jer ili ne možeš ući jer je gužva, il uđeš pa te izbaci (jer je gužva
Onda nakon godinu dana skužiš da su neki prijašnji podatci krivi pa ne znaš jesi li to previdio il je e-matica nešto samostalno iskemijala 




ne znam kako bi tome odolila 


kokomamac je napisao/la:lagano sam kontrol frik i ne bi se bunila imat jos jednu pristupacnu evidenciju, da se nadjei ne bi nikad priznala da ih I tako kontroliram.
![]()
i dalje bi revno svaka 2 tjedna odala do uciteljica/razrednica.![]()
nadam se da to nece uvestne znam kako bi tome odolila

Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.