
Sada je: 24 lip 2026, 21:49.
Moderator/ica: medo14

medo14 je napisao/la:Sretno u novoj školskoj godini






ostali su pobjegli. On je izdržao, ali kaže da nešto nerazumljivije i dosadnije nije doživio skoro nikada. Možda je to prerano za prvaše ipak, a možda je do Mike, ne znam.... Dobio je majicu nešto " Financijski pismen", žuta je pa ju voli nositi.
a ništa, makar ima majicu

Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.