13 svi 2020, 09:13
13 svi 2020, 09:27

Mislim da se kod nas mogu prijaviti 6 različitih fakseva/smjerova
ali nisam sto posoto sigurna, on to sve sam hendla.
13 svi 2020, 13:17
Mislim da se kod nas mogu prijaviti 6 različitih fakseva/smjerova
04 lip 2020, 13:28
04 lip 2020, 14:10
08 lip 2020, 06:41
08 lip 2020, 09:17
08 lip 2020, 09:39

08 lip 2020, 09:49
17 lip 2020, 13:21
samo mi nikak nije jasno, danas u doba e...informatizacije i sličnih pomagala, rezultat mature je u drugoj polovici srpnja
) upisi na faks su bili u to doba već gotovi. rezultati mature, prijemnih, sve pješice i izvješeno na vratima institucija...danas, sačuvajmebože
17 lip 2020, 13:24
24 lip 2020, 11:32
Potica je napisao/la:Ma daj? ajde malo više napiši, nema te sto godina i onda bi samo ovako bacila mrvice.
24 lip 2020, 12:10
jako mi je drago zbog nje
24 lip 2020, 12:20
24 lip 2020, 13:17
Ode u Dansku na kemiju i biotehnologiju.
24 lip 2020, 13:47
24 lip 2020, 14:11
IINA je napisao/la:Potica je napisao/la:Ma daj? ajde malo više napiši, nema te sto godina i onda bi samo ovako bacila mrvice.
Ode u Dansku na kemiju i biotehnologiju.
Oplakala ju i sad sam okej s time. Navikla sam da nemam mjesta za kretati se po stanu pa me malo
panika čopila kako ću ja to![]()
Al prošlo me![]()
Sad uskoro odosmo na more i onda početkom osmog ide, jer im već 24. počinje godina.
Još maturu da dokrajčimo
25 lip 2020, 10:20
želim puno uspjeha
...detalji, kak je sa smještajem, školarina i tak to....
25 lip 2020, 11:04
25 lip 2020, 14:30
bravo ! ma bit će sve super.
20 srp 2020, 21:38
pa srednju, pa tak...eto, došao na red i faks. filozofski. prvi izbor, njemački i fonetika.
ili mi starimo
20 srp 2020, 23:14

20 srp 2020, 23:32
patkica je napisao/la:Mmajo, nadam se samo da se ide ona sama upisivati, da je ta množina samo metaforičko izražavanje sreće i ponosa
Čestitam jos jednom na izboru.
ima malo i mog rudarskog rada u tom upisu
hvala ti ! mislim da je dobro odabrala....onak iskreno imam osjećaj da bu se našla u tome
21 srp 2020, 06:32
malamaja je napisao/la:i tak se preksutra idemo upisati. na fakultet. nedavno smo išli u 1. razred....pa srednju, pa tak...eto, došao na red i faks. filozofski. prvi izbor, njemački i fonetika.
sretno svima.![]()
od svih upisa, ovaj mi je bio nekako najdraži i najmanje stresan. ne znam. valjda ta djeca rastuili mi starimo
![]()
veliki posao je iza vas
21 srp 2020, 07:05
21 srp 2020, 08:54

21 srp 2020, 08:56
21 srp 2020, 09:15
21 srp 2020, 10:03
.
.
21 srp 2020, 10:27