Sada je: 28 ožu 2024, 10:33.

KORONA MATURA 2020

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

Re: KORONA MATURA 2020

PostPostao/la Potica » 14 srp 2020, 13:54

JiA je napisao/la:Svo zlo bilo u tome!

ovo sam i ja rekla nakon što se Patrik polomio :dada sad su mi upisi nekao ispali malo manje važni. :)
nema šanse za pomicanje liste jer svima je prvi izbor ali P. nije jako razočaran bilo bi super da je upao ali kaj je tu je. Planiran nagodinu ponovo na isti faks, na jesenskom roku bi ponovio Likovnu umjetnost jer je to loše napisao, malo će raditi i stalno se pomalo pripremati za upise.

Mladi su oni imaju vremena za sve, ja sam rano počela raditi i koja mi korist od toga, naradila se a u penziju ne mogu jer sam premlada. :lol

Čestitam svim našim maturantima odlično su odradili ovu jako nezgodnu školsku godinu, bravo! :kiss

a posebno mi je drago za Josipa od RL mame :srca

Hajdi je napisao/la:Ima li mogućnosti za pritužbu na rezultate mature?

proučavamo rezultate i ne vidim baš na šta bi se mogao žaliti :dunno ali mora sve detaljno pregledati jer i za nagodinu mu trebaju bodovi. :dada
Avatar
Potica
No. 1 baka
 
Postovi: 21824
Pridružen/a: 12 ožu 2003, 21:38

Re: KORONA MATURA 2020

PostPostao/la Adorabla » 14 srp 2020, 16:00

A joj JiA koji peh. Al da, naravno da može na jesenski rok ili dogodine. Ja si ponekada znam pomisliti da za moju stariju bi bilo bolje da je uzela par godina pauze i krenula studirati kad to stvarno želi.
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27744
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: KORONA MATURA 2020

PostPostao/la malamaja » 14 srp 2020, 16:42

patkica je napisao/la:Nemam pojma jesam li prijavila za mojeg (omela
Me JiA :lol), prosao je sve, cak i iznenađujuće bolje nego mu je mater predviđala (ok, majka je predviđala pad :lol).


i ja. bila sam ziher da će biti pad iz matke. probna je bila na 8% :shock :ajme ....ne znam, još i sad gledam i ne vjerujem :lol
usput, šta su mu izbori/želje :mrgreen

j&a, bit će na jesen...stići će sve
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Prethodna

Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.