Sada je: 24 lip 2026, 02:40.

. Pola je da komadicima voca, druga polovica potpuno izmiksana, za ove koji ne vole komadice.
. Kupim taj neki Gelierzucker 3:1, stavim malo burbon vanilije, vrlo malo i sok pola limuna i ukuham desetak minuta. To je sve.Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.