24 kol 2010, 12:31
24 kol 2010, 12:50
moj djecak je napisao/la:moj djecak je napisao/la:dunja, nisesta je psenicni skrob.
24 kol 2010, 16:18
Mama mi je donijela neki grah, velike bobe, bijele i šarene, ona kaže da se to zove ali grah? nisam sigurna. Uglavnom, prvo sam ga kratko obarila, a zatim na mrvicu ulja prepržila malo crvenog luka sitno nasjeckanog.
)
25 kol 2010, 02:58
)




25 kol 2010, 09:57
25 kol 2010, 11:10

26 kol 2010, 10:55

29 kol 2010, 16:52

31 kol 2010, 01:29
Jedan je morski (sa racicima i dimnjenom ribom) - Vancouver roll, a drugi od slatkog krompira. njaaaamiii
31 kol 2010, 11:02
02 ruj 2010, 20:08
MD, nisam jos pocela rolati, sushi restorani su svaka dva koraka u mom gradu, tako da nemam motivaciju 







)
02 ruj 2010, 21:18
03 ruj 2010, 00:02
05 ruj 2010, 13:23


05 ruj 2010, 22:14
06 ruj 2010, 10:19
moj djecak je napisao/la:topu sa sa sirom philadelphia
06 ruj 2010, 10:24
06 ruj 2010, 10:43
08 ruj 2010, 10:40
14 ruj 2010, 12:26