.Sada je: 24 lip 2026, 10:17.
.Mala Bornica je napisao/la:nestvarno lijepo





kiki i lara je napisao/la:evo one zbog koje sam legla u 4 ipo.....bila sam umorna.....ajme ...al sve mora biti kako treba....![]()
![]()






uredno i lijepo, super!




Liv Tyler je napisao/la:Kiki odlično ,kao i uvijek.
Tinchi a što reći, znaš i ama da smo svi već odavno fanovi.
pulse![]()
Ovako nešto bi i ja pravila za najmlađu, prvi ročkas.![]()
Cure, priupitala bi di ste uzimale alate za raditi, ovo za cvijeće i sl?
Meni se Dora čini nekako preskupo.


nestvarno!

saptacica je napisao/la:Ovo mora da je šala![]()
MalaSirena je napisao/la:Singerica je fe-no-me-nal-na!!!




olja2208 je napisao/la::nesvist nestvarno!![]()
tinchi, pa stvarno, nemam rijeci,
taman kad pomislim da me vise ne mozes iznenaditi, kad ono...![]()
svaka cast!
totalni sam fan!


Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.