Sada je: 24 lip 2026, 10:17.

Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

Moderatori/ce: Hope77, mrava

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la Mala Bornica » 03 ožu 2013, 18:26

Kiki i lara, izgleda nestvarno lijepo :le .
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 16012
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 03 ožu 2013, 18:56

Hvala od :luv
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la pčelica_maja_23 » 03 ožu 2013, 22:04

ajmeeeee!! predivna zelena, predivna torta kiki i lara
08.09.2011. jesenska šefica mekog srca
14.04.2013. blaženi nestaško među ženama
05.12.2015 adventska princeza
Avatar
pčelica_maja_23
Kvočka zvana pčela
 
Postovi: 8579
Pridružen/a: 12 sij 2011, 10:43
Lokacija: dječji vrtić

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la erina » 03 ožu 2013, 22:05

Mala Bornica je napisao/la:nestvarno lijepo :le

X
:le
N 02/07

S 04/12
Avatar
erina
B.Sc. Cicologije
 
Postovi: 2202
Pridružen/a: 18 kol 2011, 17:37

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 03 ožu 2013, 23:36

Ajmeee Kiki i Lara, predivne su obje!!!! :le

Curica ti je preslatko ispala, i sunce i sveeeee!!!! :bis
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 04 ožu 2013, 00:07

bilo me je strah kakva će mi ispasti curica...al učim ...učim....skužiš nove trikove...tehnike... :mrgreen
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la kerry » 05 ožu 2013, 17:05

predobro!!
Avatar
kerry
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 439
Pridružen/a: 24 lis 2009, 13:42

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la milka » 05 ožu 2013, 17:54

:nesvist :klanja :5
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la Britney_25 » 05 ožu 2013, 18:00

kiki i lara je napisao/la:evo one zbog koje sam legla u 4 ipo.....bila sam umorna.....ajme ...al sve mora biti kako treba....
slika slika slika


:luv :luv :luv :srca
Sunce moje malo 2010
Sunce moje manje 2013
Avatar
Britney_25
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 646
Pridružen/a: 11 vel 2011, 16:49
Lokacija: Pri morju :)

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 05 ožu 2013, 21:22

hvala vam drage...uvijek se ponavljam...nema mi ništa draže nego kad su drugi sretni kada vide tortu ;) :nata :dada :luv
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la pulse » 06 ožu 2013, 00:01

Sve pohvale za prethodne torte!

Evo i mog drugog pokušaja sa fondanom, za gospojicin 7. rođendan :rodj

slika
Avatar
pulse
atletičarka
 
Postovi: 1327
Pridružen/a: 13 svi 2006, 10:13
Lokacija: CG

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la pčelica_maja_23 » 06 ožu 2013, 09:14

krasno!! odabir boja je mrak.... super je
08.09.2011. jesenska šefica mekog srca
14.04.2013. blaženi nestaško među ženama
05.12.2015 adventska princeza
Avatar
pčelica_maja_23
Kvočka zvana pčela
 
Postovi: 8579
Pridružen/a: 12 sij 2011, 10:43
Lokacija: dječji vrtić

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la Masha » 06 ožu 2013, 10:10

Kiki i lara, savršena tota. baš je divna :dada

pulse, za drugi pokušaj :klanja uredno i lijepo, super!
Avatar
Masha
dzkić više tekućine
 
Postovi: 1933
Pridružen/a: 27 ruj 2005, 18:48

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la pulse » 06 ožu 2013, 11:28

Hvala :)

Drugi put mi je već mnogo bolje išlo od ruke, a kao što vidite nabavila sam i šablone.
Avatar
pulse
atletičarka
 
Postovi: 1327
Pridružen/a: 13 svi 2006, 10:13
Lokacija: CG

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 07 ožu 2013, 00:23

Evo i moje za jednu plesačicu na štangi koja otvara studio a ujedno slavi i rođendan. Morala je biti takva šljokasta torta i štikla s platformom :mrgreen

slika

uh, sad vidim da je mutna fotka al preumorna sam za novu stavljat.
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la zauvijekmama » 07 ožu 2013, 00:27

savrseno tinchi
:nesvist :nesvist
R. - 2008.:cool
L. - 2015.
:mali
L. -2017. :mala
Avatar
zauvijekmama
Najljepše je biti mama!
 
Postovi: 4082
Pridružen/a: 11 pro 2006, 10:00
Lokacija: Zg

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la olja2208 » 07 ožu 2013, 01:53

kiki i l, pulse, tinchi :buket
krasne tortice, wow!
S. 2007. G. 2010. V. 2012. P. 2014.
slika
Avatar
olja2208
ja bih htjela imati more 24 sata
 
Postovi: 5662
Pridružen/a: 09 ruj 2007, 23:08

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 07 ožu 2013, 11:16

što reći tinchis.... :stara
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la Liv Tyler » 07 ožu 2013, 18:58

Kiki odlično ,kao i uvijek.

Tinchi a što reći, znaš i ama da smo svi već odavno fanovi.

pulse :le
Ovako nešto bi i ja pravila za najmlađu, prvi ročkas. :mrgreen

Cure, priupitala bi di ste uzimale alate za raditi, ovo za cvijeće i sl?
Meni se Dora čini nekako preskupo. :dunno
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la pulse » 07 ožu 2013, 22:09

Ja sam alate naručila preko eBay-a
Avatar
pulse
atletičarka
 
Postovi: 1327
Pridružen/a: 13 svi 2006, 10:13
Lokacija: CG

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la Liv Tyler » 07 ožu 2013, 22:28

Cini mi se kako cu i ja tako. :mrgreen
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 08 ožu 2013, 02:45

Hvala cure! :joy

Liv Tyler je napisao/la:Kiki odlično ,kao i uvijek.

Tinchi a što reći, znaš i ama da smo svi već odavno fanovi.

pulse :le
Ovako nešto bi i ja pravila za najmlađu, prvi ročkas. :mrgreen

Cure, priupitala bi di ste uzimale alate za raditi, ovo za cvijeće i sl?
Meni se Dora čini nekako preskupo. :dunno



I ja na ebayu, Dora je skupa. Tamo kupujem jedino boje i podloške za torte i neki dan sam si konačno uzela air brush ali na rate.
Imam jednu zahtjevnu tortu pa sam bojala u crno brushem. Vidjet ćete u subotu.
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 10 ožu 2013, 01:46

Evo i današnje za jednu bakicu iz Slovenije. Bila mi je veliki izazov ali čini mi se da sam ga uspješno savladala. :)

slika


Singerica je od rižinih pahuljica

slika


a ispod su 2 torte ( parfe od vanilije s breskvama i Ledena torta )


slika
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la olja2208 » 10 ožu 2013, 02:15

:nesvist nestvarno! :luv

tinchi, pa stvarno, nemam rijeci,
taman kad pomislim da me vise ne mozes iznenaditi, kad ono... :buket
svaka cast!
totalni sam fan!
S. 2007. G. 2010. V. 2012. P. 2014.
slika
Avatar
olja2208
ja bih htjela imati more 24 sata
 
Postovi: 5662
Pridružen/a: 09 ruj 2007, 23:08

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la saptacica » 10 ožu 2013, 06:04

Ovo mora da je šala :shock :nesvist :klanja
Avatar
saptacica
Skoro doula
 
Postovi: 4316
Pridružen/a: 22 stu 2005, 17:24

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la MalaSirena » 10 ožu 2013, 08:45

Singerica je fe-no-me-nal-na!!! :klanja
Mišonja 03.09.2003.
Avatar
MalaSirena
i neuništiva mesna štruca
 
Postovi: 1841
Pridružen/a: 10 ožu 2003, 21:59
Lokacija: Zagreb, Maksimir

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la Liv Tyler » 10 ožu 2013, 11:58

saptacica je napisao/la:Ovo mora da je šala :shock :nesvist :klanja
MalaSirena je napisao/la:Singerica je fe-no-me-nal-na!!! :klanja


Svaka čast!! :1
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la pamparam » 10 ožu 2013, 12:05

singerica je savrsena! kako stvarno izgleda, koliko detalja, ma prekrasno! :le
Avatar
pamparam
Nude Beach Inspector
 
Postovi: 1357
Pridružen/a: 15 sij 2005, 02:31

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 10 ožu 2013, 12:06

Hvala cure! :) :kiss

Cura je tražila i po SLO i po HR tko će joj to napraviti i nitko nije htio prihvatiti. Moram priznati da je i mene bilo frka ali volim izazove i drago mi je da sam ga usješno odradila. :)
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 10 ožu 2013, 12:08

olja2208 je napisao/la::nesvist nestvarno! :luv

tinchi, pa stvarno, nemam rijeci,
taman kad pomislim da me vise ne mozes iznenaditi, kad ono... :buket
svaka cast!
totalni sam fan!



haha, pa možemo neki fan klub osnovati :D
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

PrethodnaSljedeća

Natrag na Recepti - arhiva

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.