22 svi 2015, 10:26
22 svi 2015, 13:39

22 svi 2015, 13:47

22 svi 2015, 13:48
22 svi 2015, 14:24

22 svi 2015, 14:46
.
22 svi 2015, 14:54
Mirci je napisao/la:je, svi to obozavaju, a moze o cigar-burek, ako imate doma sir
mi cemo danas rizoto od kozica i boba
22 svi 2015, 15:02
22 svi 2015, 15:18
22 svi 2015, 15:53
Mala Bornica je napisao/la:hvala.
22 svi 2015, 16:37
peče proja - predmnijevam da ćemo ju starija i ja slistiti s kefirom još onako vruću
23 svi 2015, 10:14
23 svi 2015, 10:45
23 svi 2015, 11:07
23 svi 2015, 13:20
23 svi 2015, 13:26
23 svi 2015, 14:51
olja je napisao/la:Gibanica i jogurt
kada ne bih u ručak ubacila i tikvice 
23 svi 2015, 15:48
23 svi 2015, 16:14

23 svi 2015, 17:01
24 svi 2015, 14:02

24 svi 2015, 15:22
25 svi 2015, 09:54
Ja ne bih bila jakada ne bih u ručak ubacila i tikvice
ali...
i držala se strogo recepta prilikom izrade one palačinke iz rerne s povrćem od nekidan. Znači nema tikvica ni poriluka
Sad čekam testiranje za ručak. Uz to krastavci s vrhnjem i tonom vlasca.
25 svi 2015, 10:00
- u subotu smo išli u kino i ručak u jednom restoranu u Rijeci, a jučer sm bili na rođendanu (meso s roštilja + pomfrit).
25 svi 2015, 11:38
Mirci je napisao/la:kopar je meni najdraži na krumpiru http://kruhai.blogspot.com/2013/05/kuhani-krumpir-u-umaku-od-kopra.html
25 svi 2015, 11:40
kupila sam svega, sve mi se odjednom jelo
i onda sam svašta i kuhala u subotu, bakalar - odreske panirane i pržene, mladi krumpir s koprom i maslacem i šparoge sa šunkomi sirom, zapečene u rerni!
kupila sam mladi grašak, tikvice, mlade male mrkvice,krumpiriće...25 svi 2015, 11:57
adorabla kak praviš tikvice s koprom? obožavam kopar, obožavam!!!
. 
25 svi 2015, 12:11
25 svi 2015, 12:19
25 svi 2015, 12:21