23 pro 2008, 20:13
23 pro 2008, 22:39
23 pro 2008, 22:58
23 pro 2008, 23:10

23 pro 2008, 23:12
sa sarama rastopljene cokolade i krokantom.
24 pro 2008, 00:14
AA je napisao/la:Kod mene gradnja stigla do krova i ..... treci put mi se raspao krovako se i ovaj put ne zalijepi
tako cu je slatko frknut u smece
24 pro 2008, 08:48
.
24 pro 2008, 15:09
24 pro 2008, 18:02
Potica je napisao/la:I mi smo degustirali Rimine kocke i super su, povadila sam okrajke i brzo sakrila ostatak jer mislim da ih ne bi ostalo za danas.
A ja ih mislila nositi u goste. 30 pro 2008, 10:04
svi su se odusevili, sad dilam recept po Finskoj
inace bi bilo svasta
)30 pro 2008, 10:55
ne bih upustila u avanturu pecenja neceg tak kompliciranog 30 pro 2008, 12:43
30 pro 2008, 15:59
Mirci je napisao/la:rima, kocke su prefine
30 pro 2008, 16:03
30 pro 2008, 16:34
30 pro 2008, 16:48
evo bas sam ih sinoc ispekla ponovo, u novogodisnjoj seriji kolaca. sest vrsta bozicnih nestalo u dva dana. po obicaju
.Ina66 je napisao/la:ali su zato mekani božićni kolačići katastrofa
30 pro 2008, 18:15
Ja se nikad, al nikadne bih upustila u avanturu pecenja neceg tak kompliciranog
(dal' sam dovoljno docarala svoju frustraciju pri pravljenju istog
)
31 pro 2008, 00:39
31 pro 2008, 09:38
gold dust je napisao/la:Ina66 je napisao/la:ali su zato mekani božićni kolačići katastrofa
i tebi?
31 pro 2008, 12:23
dala sam ih curama da se s njima igraju, ne mogu ih mrviti ni slomiti

02 sij 2009, 00:07
02 sij 2009, 00:54
02 sij 2009, 09:29
02 sij 2009, 09:36
02 sij 2009, 11:31
02 sij 2009, 11:51
pa ako mi uspije podjelit cu recet s vama.
02 sij 2009, 13:09
i jako su fine. Mislim, i dalje su dosta mekane ali se daju rezati.
02 sij 2009, 14:24
. ja sam u pomanjkanju istoga stavila jednu vrecicu vanilin secera, ostalo obican secer.
02 sij 2009, 16:56
Jos se cudim kak cure smanjuju secer, jer znam da nije presladak kolac
03 sij 2009, 13:32
, pa neću onda ni ja, da mi se ne smijete