Sada je: 24 lip 2026, 11:37.
(duplicke su smislile da bi one ringispil
mislim da cu malo prepisati od tebe
)
super, super, kravica mi je posebno preslatka



Solea je napisao/la:ponavljam, replicirajte bez kopiranja fotki!


super mi je ova ideja za morski svijet.
koja je to?
i ideja s cokoladnim cipsom je odlicna!
Baš po mom guštu 













olja je napisao/la:Giami, nekako mislim da sam vidjela negdje ove tvoje torte. Jesi li ih možda kačila na Coolinariku?



i kod nas su prosla slavlja i pravljenje pripadajucih im torti
AA su komentarisale da su torte OK, al' se zato najmanja guza odusevila



i pripadajuci "poklopac" - koji sam zaboravila staviti na tortu![]()



BTW, uopce ti nije niti trebao poklopac.
Kao sto sam rekla, detalji...
Super super. Prava djecja torta. 

kako si radila tu ogrlicu, od bombončića ili je i to ticino... ako je, svaka čast na strpljenju 

LTL je napisao/la:boysmama,prekrasno,savršeno,svaka ti čast![]()
![]()
![]()
možeš ju gledatii gledati i šteta ju je rezati uopće,stvarno je prelijepa!
AA,kakve predivna ideja,i torta,i detalji,svaka vam čast!



nina i nika je napisao/la:Nekako sam skuzila da na rodjendanima su djeca odusevljena kad mogu copkati detalje zato i ja uvijek radim sitne detalje koje onda mogu prije rezanja torte maznuti.BTW, uopce ti nije niti trebao poklopac.
![]()
boysmama je napisao/la:kako si radila tu ogrlicu, od bombončića ili je i to ticino...
na odjelu bombona sam nasla vec gotove ogrlice, pa eto 


):


Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.