Tema je zaključana

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

16 kol 2014, 20:28

ijaaaaaoooooo, soooooleeeeee :le :le
pa ovo mora sutra da se isproba!!

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

16 kol 2014, 23:30

Fenomenalno izgleda! :dada I ja cu je uskoro probati.

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

25 kol 2014, 10:05

:kiss fala curke, meni je prefina ta pita. samo šećer prilagodim već ovisno o tome koliko su breskve slatke i tako to ;)

evo opet jedna pita

http://blog.vecernji.hr/tanja-klaic/pit ... icama-5641

slika

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

03 ruj 2014, 09:50

http://cookam.blogspot.com/2014/09/vari ... ranci.html

slika

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

03 ruj 2014, 10:23

joj sole, ja bi sad redom mahune i faširance pa pitu :gladan :lol

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

03 ruj 2014, 10:26

:lol
i ja bih mahune i faširance, ovo sam pravila i fotkala prije par dana.

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

17 ruj 2014, 06:19

Nije slano, a nije ni slatko, nego - ljuto! :)

Moj uzgoj:
slika

U prerađenom stanju:
slika

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

17 ruj 2014, 10:25

ljuto&fino :)
što ti je ovo crveno?

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

17 ruj 2014, 10:38

Solea je napisao/la:ljuto&fino :)
što ti je ovo crveno?


Crven je tzv. Otrov - umak od habanera (papricice, ocat, sol i mrvica vode).

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

05 lis 2014, 12:03

domaći pereci, recept - http://blog.vecernji.hr/tanja-klaic/domaci-pereci-5788

slika

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

05 lis 2014, 20:07

Mljac, Solea, posebno na ovo slano na perecima (al od tog raste tlak) :ajme :mrgreen

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

30 lis 2014, 15:14

http://blog.vecernji.hr/media/cache/af/ ... e37651.jpg

slika

recept - http://blog.vecernji.hr/tanja-klaic/kek ... ladom-5874

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

13 stu 2014, 17:14

slika

recept - http://cookam.blogspot.com/2014/11/jese ... rulee.html

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

09 pro 2014, 22:15

slika

slika


klik - http://www.gastro.hr/carolija-bozicnih- ... enjaci-170

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

09 pro 2014, 22:40

Joj, Sole, kako su ti divne fotke :le :le

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

09 pro 2014, 22:43

mmmmm...predivno....slinim
:nata

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

09 pro 2014, 22:45

Sitni vez ;).
Prekrasno izgledaju, divim se tvom umijecu

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

09 pro 2014, 22:46

:)

hm, ogromne su ali nije mi se dalo smanjivati :nata

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

09 pro 2014, 23:14

:le divne

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

10 pro 2014, 08:25

Sole, prekrasno si išarala medenjake. :le

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

10 pro 2014, 09:16

sole :luv :luv :luv
koliko samo zivaca treba za tako nesto, svaka cast!!

predivno, predivno!!!

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

10 pro 2014, 09:46

TanjaMT je napisao/la:Sitni vez ;).
Prekrasno izgledaju, divim se tvom umijecu

:dada

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

10 pro 2014, 09:54

Bubidea je napisao/la:sole :luv :luv :luv
koliko samo zivaca treba za tako nesto, svaka cast!!

predivno, predivno!!!


kad sam nešto slično vidjela na netu, jako mi je bilo slatko ali odmahnula sam :whew ono, pa kome bi se dalo s tim zezati.
a onda sam neke keksiće, gingere i neke medaljončiće ukrašavala tom glazurom pa sam skužila da to i nije baš takva petljancija kako na prvu izgleda.
istina, prvih par medenjaka je bio za valjati se od smijeha, kasnije je išlo lako. baš smirujuće zapravo djeluje taj sitni vez ;)

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

10 pro 2014, 09:57

bitno je da je glazura dovoljno gusta ali ne pretvrda. glazure ostane puno, bilo bi je dosta i za par mjera medenjaka :lol
i da, mirna ruka :dada

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

10 pro 2014, 10:06

Dakle Sole, mogu samo :klanja

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

10 pro 2014, 16:22

joj, prekrasno :nesvist

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

10 pro 2014, 18:31

Dosla sam ih ponovo pogledati, prekrasni su :le !

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

10 pro 2014, 20:26

Bome :klanja
Šahovnica mi je no.1 :)

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

10 pro 2014, 22:32

Svaka čast, Solea :1
Virkam ti i na blog svako malo i ponešto i napravim kad stignem. Zapravo tvoj blog mi je poslije Coolinarike sljedeće mjesto gdje tražim ideje. :dada

Ali moram da te pitam - radiš li ti gdje? Mislim kako postižeš toliko delicija da napraviš, osim ako nisi uglavnom kod kuće?

Re: FOTKE - "slane" i "slatke" 6.

11 pro 2014, 09:32

doma sam ;)
Tema je zaključana