17 svi 2010, 11:17
17 svi 2010, 11:19
17 svi 2010, 11:19
17 svi 2010, 11:22
17 svi 2010, 11:22
17 svi 2010, 11:30


17 svi 2010, 11:44
bravo beam! vi ste meni sve redom totalni SF.
17 svi 2010, 12:07
17 svi 2010, 12:39
17 svi 2010, 12:48
17 svi 2010, 12:48
17 svi 2010, 12:52
17 svi 2010, 12:53
ti si mi totalno izenađenje obično ovi s tehničkim mozgom nisu osobito maštoviti
sad čekam sljedeću tortu.
17 svi 2010, 12:59


).
17 svi 2010, 13:05

17 svi 2010, 13:14
Rimaithor je napisao/la:Meni su te torte jako zgodne (posebno mi je najs krumpirićkina) ali ne mogu si pomoći, ne izgledaju mi apetitlih. Preumjetne su.![]()
OVO su meni divne torte od kojih mi ide slina na usta![]()
17 svi 2010, 13:25
17 svi 2010, 13:40
lilly777 je napisao/la:
Djelomicno se slazem, ali kad napravis neku sarenu tortu poput Krumpirickine, pa kad to stavis pred svoje dijete, pa kad vidis osmjeh na njegovom licu...ma isplati se svog truda i muke koji si ulozila u to...
mm se ruga sa mnom kad fotkam torte i kaže da mama i ja to radimo zbog svog ega (OK, dijelom i to), ali djeca se stvarno, stvarno oduševe i taj se trud stvarno isplati. I djeci je najbitnije da je veselo i šareno, oni ne primjete "nesavršenosti".
)
, ali takva torta se može vrlo jeftino napraviti (a unutra da bude "grom") u usporedbi s kupovnima od suhog biskvita i margarin kreme za 250 kn i više.
. (Ego će mi utješiti (tada) tromjesečna beba
)
17 svi 2010, 13:55
Solea je napisao/la:babalu, link na bavarsku - http://valivolitorte.blog.hr/2009/04/16 ... torta.html
to je inace po aninom receptu, ja sam pravila i mrvu vise od nje ocekivala. al nije losa. dunja?
17 svi 2010, 13:58
meni su ove sarene i s raznim likovima iz crtica fora jer im se klinci vesele.
torte sa "slikama za odrasle" su mi najblaze receno odbojne
17 svi 2010, 14:10
17 svi 2010, 14:32