Floribunda je napisao/la:tinchy imas moj naklon do ispod asvalta.torte su ti savrsene...
Hvala

Sada je: 24 lip 2026, 11:37.
Floribunda je napisao/la:tinchy imas moj naklon do ispod asvalta.torte su ti savrsene...


pčelica_maja_23 je napisao/la:bornice daj slike tih sa slagom jer ja uglavnoom koristim šlag i škicam ticino!!!
Xbeammama je napisao/la:borniceeeeeeeeeeeeeeeee, čekamo fotke. Ne moraju biti savršene da bi bile lijepe, a za ideju (što je naslov topica) prolazi sve.

pčelica_maja_23 je napisao/la:bornice daj slike tih sa slagom jer ja uglavnoom koristim šlag i škicam ticino!!!
) je da sad imamo veliku zutu buba-maru i malu crvenu
, tek sad idem dekorisati. 









:
, posebno barbie, moje cure bi otkinule na nju.
.



. Ali meni je ukusniji slag...



Xmmar je napisao/la:ne mogu si ni zamislit da to nacrtam
. Koju tortu/smjesu si radila?
.


Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.