18 vel 2015, 22:15
19 vel 2015, 09:28
Vicky & Mama je napisao/la:Pašta na pomidore, frigani moli (da, mi ih baš volimo) i zelena salata.

19 vel 2015, 10:47
19 vel 2015, 13:20
19 vel 2015, 16:03
19 vel 2015, 16:31
19 vel 2015, 18:03
Adorabla je napisao/la:Vicky & Mama je napisao/la:Pašta na pomidore, frigani moli (da, mi ih baš volimo) i zelena salata.
volim ih i ja samo su mi tu skupi. Jedva cekam ljeto da dodjem u tvoj kraj
vidi ticker)
19 vel 2015, 18:05
20 vel 2015, 09:54
po psu se posti tako da se jednom dnevno do sita najedeš (ako je nemrs, onda se ne jede meso, nego druga hrana) a ostala dva obroka nešto sitno ćalabrcneš.
20 vel 2015, 11:04
20 vel 2015, 11:20
20 vel 2015, 11:27
20 vel 2015, 12:37
20 vel 2015, 12:38
20 vel 2015, 12:39
20 vel 2015, 12:47
20 vel 2015, 12:53
20 vel 2015, 13:19
20 vel 2015, 13:38
) a ja i tako ne bi trebala jesti.
20 vel 2015, 13:42
20 vel 2015, 13:43
20 vel 2015, 14:09
20 vel 2015, 14:29
20 vel 2015, 14:42


20 vel 2015, 21:59
latica je napisao/la:ja bi viki i mama svaki dan kod tebe na ručak
latice ti bi bez beda mogla proći za dalmatinku
21 vel 2015, 09:16
21 vel 2015, 10:58
Što je lombul?21 vel 2015, 11:25
a lombul mislim da bi vi zvali lungić
neka me isprave cure ako griješim
21 vel 2015, 11:31

21 vel 2015, 12:40