Tema je zaključana

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 22:15

gusta juha od krumpira i slana štrudla od sira. sama sam razvlačila kore, bila je skoro kao bakina :)

Re: Kuhamo u veljači

19 vel 2015, 09:28

Vicky & Mama je napisao/la:Pašta na pomidore, frigani moli (da, mi ih baš volimo :lol ) i zelena salata.

volim ih i ja samo su mi tu skupi. Jedva cekam ljeto da dodjem u tvoj kraj :nata
Kod nas tikvice na crveno, pohano i pire

Re: Kuhamo u veljači

19 vel 2015, 10:47

Kiseli kupus sa rolanom lopaticom, strudla sa sirom.

Re: Kuhamo u veljači

19 vel 2015, 13:20

Jučer ajngemahtec sa puno pilećeg mesa i različitog povrća. Danas složenac od karfiola, krompira i mrkve. :dada

Re: Kuhamo u veljači

19 vel 2015, 16:03

čobanac :liza
i zapečene palačinke

Re: Kuhamo u veljači

19 vel 2015, 16:31

Paradajz juha, musaka, cikla

Re: Kuhamo u veljači

19 vel 2015, 18:03

Adorabla je napisao/la:
Vicky & Mama je napisao/la:Pašta na pomidore, frigani moli (da, mi ih baš volimo :lol ) i zelena salata.

volim ih i ja samo su mi tu skupi. Jedva cekam ljeto da dodjem u tvoj kraj :nata


Brzo će lito :zivili
(Doduše, ja ga se malo pribojavam :lol vidi ticker)

Edit: offtopic - stižeš u Ši? :)
Zadnja izmjena: Vicky & Mama; 19 vel 2015, 18:07; ukupno mijenjano 1 put/a.

Re: Kuhamo u veljači

19 vel 2015, 18:05

Mi danas goveđu juhu, lešu govedinu, blitvu i krumpire za prilog...

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 09:54

po psu se posti tako da se jednom dnevno do sita najedeš (ako je nemrs, onda se ne jede meso, nego druga hrana) a ostala dva obroka nešto sitno ćalabrcneš.


znam ;)

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 11:04

ja bi viki i mama svaki dan kod tebe na ručak ;)

mi smo ovaj tjedan jeli tjestetninu s povrćem u ponedjeljak,
onda prokulice golog kuhara, pire krumpir i čevape u utorak,
srijeda i četvrtak su bili rižoto od poriluka, puretine, riže, amarata i kvinoje (zaboravila sam za srijedu da je post, a i nije me bilo cijeli dan,morala sam ujutro nešto skuhat da moji jedu) i salatica od mladog špinata.
danas kad dođem s posla pravim ribu s lešo povrćem, moje omiljeno.

sutra idemo na ručak kod prijatelja - na grah, a u nedjelju kod svekija. ali ja pravim tortu za nedjelju da ne bude da neću kuhat.
a i sutra ću ja svojima skuhat juhicu od purećeg vrata da se oni najedu, u gostima uvijek mogu ponovit ručak ;)

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 11:20

Danas lazanje po zelji djecice :)

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 11:27

bit će srdele, prilog još smišljam...

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 12:37

kelj varivo, nešto slatko smišljam za popodne, muffine ili nešto tako će biti

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 12:38

Cigar burek sa sirom i potocarka za salatu. Slatko ce biti isto nesto navecer.

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 12:39

cigar burek :zub
burek koji nije frkan?

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 12:47

Frkan pa pržen u ulju :)

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 12:53

pržen u ulju ?
Uzasno mi masno zvuci. Morat ces mi to staviti na blog da vidim :nata

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 13:19

pa to je na blogo, draga... ne pratiš na satu :mrgreen

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 13:38

a i u našoj igrici je bilo. :p


na temu nemam šta reći jer se maksimalno švercam već danima tako da sam imala dva dana graha, jučer mahune, danas dečki jedu burek (kupovni :D) a ja i tako ne bi trebala jesti. :lol

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 13:42

Knedle sa sljivama.

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 13:43

Ćufte u paradajz sosu, po želji male i njezine prijateljice :lol

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 14:09

prisiljeno zelje i pohana puretina.
Sutra file oslića s krumpirom.
nedjelja planiram teletinu pod pekom s povrćem ak ubodem teletinu danas.

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 14:29

Potice :eek, pa tada sam ga skroz propustila. Sjecam se tortilja, al ne i bureka.
Adorabla, a je, nije bas dijetna hrana, al je jako fino. Treba dobro ocijediti nakon prženja pa bude ok :)

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 14:42

lijepo molim nije frkan u igri :p
osim ako frkano nije sto ga moras zarolati da ne ispadne nadjev van :p

ocito mi je danas malo zeludac nacet jer jedem štapiće i užasavam se svega s uljem
Mozda za dva dana odlucim i ja tako nesto skuhati :lol

Re: Kuhamo u veljači

20 vel 2015, 21:59

latica je napisao/la:ja bi viki i mama svaki dan kod tebe na ručak ;)


:daj5 latice ti bi bez beda mogla proći za dalmatinku :lol
Mi doma uglavnom jedemo količinski puno, ali stvarno lagano, puno lešoga, juha i ribe... i uvijek povrće...

Danas smo većinu dana proveli vani tako da je ručak bio brzinski - popili po šalicu bistre juhe (ostavila od jučer), svinjski lombuli na grill tavi i blitva s krumpirom za prilog.

Re: Kuhamo u veljači

21 vel 2015, 09:16

Šta je mol? Šta su svinjski lombuli? :mrgreen

Re: Kuhamo u veljači

21 vel 2015, 10:58

Mol bi trebao biti oslić. :dunno Što je lombul?
Danas tuna u marinari sa lešo krompirom. Sutra pohana piletina, rižoto od tikvica i matovilac.

Re: Kuhamo u veljači

21 vel 2015, 11:25

Je, moli su oslići :dada a lombul mislim da bi vi zvali lungić :da? neka me isprave cure ako griješim ;)

Mi ćemo danas juhicu, pileće filete i povrće na žaru + zelena salata sa cherry rajčicama.

Re: Kuhamo u veljači

21 vel 2015, 11:31

Jučer ispekla jos palmierse, a danas ce biti lazanje i matovilac, a ta desert ce biti nesto ful cokoladno sto tek moram smisliti i složiti :)

Je, lungic :up

Re: Kuhamo u veljači

21 vel 2015, 12:40

Svinjski gulaš, pire
Tema je zaključana