19 ožu 2013, 13:33
zvrka je napisao/la:neve, jel ovakav zeko
mislim na oblik, ne na ukrašavanje, od 2 kalupa, jedan za glavu, a od drugog idu uši i mašna? ja bi takvog al ne stane mi, kalup mi je 25 cm
19 ožu 2013, 14:09
a nemoj tako!pčelica_maja_23 je napisao/la:mah, nije to za mene, alati, ticino, boje...ma neeeee!!
19 ožu 2013, 14:13
19 ožu 2013, 14:13
olja2208 je napisao/la:a nemoj tako!pčelica_maja_23 je napisao/la:mah, nije to za mene, alati, ticino, boje...ma neeeee!!
Ne znas dok ne probas, vjeruj mi ja sam isto tanka sa zicom za dekoraciju,
ali evo, na kraju ne ispada lose, bar mi tako kazu.![]()
19 ožu 2013, 14:46
ja se mislim da bih mogla radit kore ove od flor što piše, ali treba mi punjenje, nešto čokoladno i nešto voćno,
) i ubaci se prethodno opisana smjesa pudinga.19 ožu 2013, 15:23
19 ožu 2013, 15:37
19 ožu 2013, 15:40
19 ožu 2013, 15:48
smjesa po ovom receptu koji ja koristim za biskvit moze stajati bez beda,Liv Tyler je napisao/la:A i da se podijele sastojci i svaka kora se zamjesi posebo i taman prije pečenja, bi li onda upalilo?
19 ožu 2013, 15:51
19 ožu 2013, 18:33
19 ožu 2013, 18:54
19 ožu 2013, 20:38
19 ožu 2013, 20:43
, to je meni znanstvena fantastika...
19 ožu 2013, 21:11
. Da sam imala manje kalupe mozda bi stao.19 ožu 2013, 23:16
19 ožu 2013, 23:29
20 ožu 2013, 08:55
Liv Tyler je napisao/la:Moze s bojama u prahu.
.
.
20 ožu 2013, 09:12
20 ožu 2013, 10:10
20 ožu 2013, 10:56
nevenera je napisao/la:mislim da bi moderaotorice mogle odvojit temu na ukrašavanje i torte za početnike
20 ožu 2013, 18:42
olja2208 je napisao/la:Floribunda je napisao/la:ovaj biskvit ne mozes peci odvojeno,jer dok prvu koru speces onda kod ostatka ce ti bjeljanjak splasnuti i nece ti se dignuti i biti mekano kao prva kora....
sad vidim da si tu objasnila.
ali, ipak mislim da je konkretno za prekrivanje ticinom bolje odvojeno peci kore jer bi se u suprotnom mrvile, sto isto nije strasan problem ali bi ih bilo zahtjevnije premazati, mislim i da bi bile kompaktnije za drzanje kreme ako bi ih se peklo odvojeno.
kod ovog mog recepta kore su isto jako socne i mekane, a smjesa moze stajati bez problema dok se sve kore ne ispeku odvojeno,
ja sam cak prosli put pravila duplu smjesu, odn. sa 12 jaja, pekla sam 6 odvojenih kora jer sam pravila 2 torte,
i bilo je sve super.
to je malo zahtjevnije ali meni je bilo vazno i zbog velicine kalupa, trebala sam poluloptast oblik pa su mi trebale dvije zadnje kore manjih dimenzija.
drzi kremu dokle god je noz ne zareze....i iman osjecaj da je puno ljepsa unutra nego van,jer ja isto neman zivaca puno za dekoriranje...20 ožu 2013, 18:49
20 ožu 2013, 18:52
20 ožu 2013, 19:06
20 ožu 2013, 21:07
20 ožu 2013, 21:10
olja2208 je napisao/la:to je malo zahtjevnije ali meni je bilo vazno i zbog velicine kalupa, trebala sam poluloptast oblik pa su mi trebale dvije zadnje kore manjih dimenzija.
20 ožu 2013, 21:40


20 ožu 2013, 21:42
20 ožu 2013, 21:50