27 sij 2006, 09:17
i ja sinoc pravila i ispale su super...i ja sam kao i sandra smanjila kolicinu ulja a povecala kolicinu jogurta...i Sandra neces vjerovati ali i moji klinci su sa mnom pravili pitu, solili, dodavali isjeckane sastojke, mijesali ...<
>samo jos jednom da se zahvalim za super jednostavan recept za super ukusno jelo... <i></i>
27 sij 2006, 11:17
Bravo za klince, a i za nas! <
><
>Hvala na receptu! <
><
><
><
><
><
><i></i>
28 sij 2006, 00:15
pravila, tinchi recept je uostalom ko i svi tvoji i ostalih mama<
>i ja sam stavila samo pola salice ulja, ali sam zato ubacila kravlji sir u tijesto , radila sam s trapistom i kuhanom sunkom i pola posula sa suncokretom (jer ga mm ne voli pa je imao polovicu bez za sebe)<
> <
> <
>zaboravim ti spomenuti da sam radila onaj tvoj nepeceni jaffa kolac i super je <
>samo mi je presladak pa cu ga drugi put raditi bez dodanog secera Nikolina 28.02.1999. & Nola 04.09.2003.<i></i>
28 sij 2006, 20:57
Evo upravo je u pečnici, javijm kak je ispalo!!<
>Edit: Super su bili, baš njamica, evo slike<
><
>Idući put ću jedino stavit malo manje ulja i više šunke. I, da stavila sam kima. <
>Ema (10.08.2005.)<
><
><i>Edited by: Pati at: 29/1/06 11:30<
></i>
29 sij 2006, 02:38
tinchi super
zo i ukusno, pravila po istom receptu kao i ti, ali sam ga pekla u kuglof.....mljac <
><
><
><
><i></i>
29 sij 2006, 17:43
meni se nije svidio :-((((<
>naime, ja NE PODNOSIM okus ulja ni u kakvim kolačima, zato sam i tražila čupavce koji ne idu s uljem, meni ide na povraćanje od toga. <
>Svejedno se pojelo, ofkors.<
>Sad me zanima mogu li staviti putar umjesto ulja i koliko. <i></i>
29 sij 2006, 18:04
<
><
>Evo i mog doprinosa ovom topicu. Pekla sam ih u kalupu za muffine, većina se pojela već isti dan i mislim da ću ih i dalje praviti. Možda s malo manje ulja. <i></i>
29 sij 2006, 18:30
I ja sam sinoc pravila, ali sa upola manje ulja i bez kiselih krastavaca i sve se smazalo. Danas sam u Billi kupila bundevine kostice pa cu iduci puta posipati po vrhu.<
><
>Kimama, ja mislim da slobodno mozes staviti dva jogurta i bez ulja. <
> 27.07.2003.<i></i>
29 sij 2006, 18:43
Kimi mozda da rastopis maslac pa da stavis na pola manju kolicinu od ulja jer je maslac masniji ili kako je vec sandram napisala dva jogurta.<
><
><
>Bas mi je drago da vam se svima svida taj recept <i></i>
29 sij 2006, 18:45
ja sam stavila jedno plavo vrhnje i čašu tekućeg jogurta + pola čaše ulje i fakat može i bez njega<
>onih par komada što je ostalo od sinoć, stavila u pećnicu kad se pekla koka i bili su mljac!<
>slijedeći put stavljam crne masline umjestu krastavaca, a osmislit ću i vegi varijantu <
><i></i>
29 sij 2006, 23:16
Da, ulja je definitivno previše. Poslušat ću vaše sugestije za slijedeći put. <
>Ema (10.08.2005.)<
><
><i></i>
30 sij 2006, 10:03
pravila ja, bas su mi fini. samo sam umjesto ulja stavila cetvrtinu istopljenog putera i pola pavlake. <i></i>
31 sij 2006, 09:55
Pravila,samo sa domaćom šunkom pa je bilo malo preslano inače super, sve se pojelo. <i>Edited by: Nina11 at: 31/1/06 18:46<
></i>
31 sij 2006, 16:44
joooj izgledaju fantasticno ali gdje osim u metrou kupiti kalupe za mafine? <i></i>
31 sij 2006, 16:45
Imaš u Meractoneu, ali su tri puta skuplji. Mislimda sam ih vidjela i u mercatoru <
>Ema (10.08.2005.)<
><
><i></i>
03 vel 2006, 01:00
i ja pravim stalno ovu pitu samo sto meni ide jedna casa
asna i dvije case kukuruznog
asna... <i></i>
03 vel 2006, 10:59
Jovana bas cu probati i tako posto ja obozavam kukuruzno
asno.<
><
> <i></i>
03 vel 2006, 11:57
e pa ovako ide:jedna casa obicnog,dvije kukuruznog,jedna casa pavlake,jedna ulja,jedna mlijeka,3 jaja,prasak za pecivo, i ubacis unutra sta hoces... <i></i>
03 vel 2006, 16:59
Vidim puno petica na ovom topicu, zato cu ovog vikenda za dorucak da napravim Carsku pitu, pa vam javim kako je bilo. <
>Moj djecak<
><i></i>
03 vel 2006, 20:10
i ja cu je praviti sutra ujutro, ima da to bude "carski dorucak" <i></i>
04 vel 2006, 21:00
ja cu ih sutgra za rucak kupila kalup i jedva cekam da ih isprobam <i></i>
05 vel 2006, 12:56
Radila sinoć, sve se pojelo, i nahvalilo <
>Ema (10.08.2005.)<
><
><i></i>
05 vel 2006, 18:24
stavila sam pol case lja al jos mi previse se osjeti probat cu bez ulja drugi put <i></i>
05 vel 2006, 20:50
I ja pravila danas - ulje izostavila skroz, stavila dvije zlice milerama i mrvu margarina + jedan abc sir s aromom sunke jer smo bili deficitarni s mesom, plus dve zlice zrnatog sira koji mi je ostao od jucer.<
><
>Slaninu iscjeckala na skroz sitno i bacila na tavicu da izadje mast a ona zahrska. <
><
>Meni je fino ali mrvu prejajasto, drugi put stavljam bar jedno jaje manje, nadam se da se nece puno odraziti na kompaktnost tijesta. <
> <
>Lena 21/10/02<
> Vanja 30/08/04<
><i></i>
06 vel 2006, 12:06
A kaj svi radite u kalupima za muffine, ili?? Kako onda ispadne?? Ja se nekako držim Muffin-oblika. <
>Ema (10.08.2005.)<
><
><i></i>
06 vel 2006, 12:10
Pati u receptu pise da se pece u normalnoj tepsiji - onoj za kolace i onda se isjece na komade zeljene velicine. <
>Ja probala u kalupima za muffine zato sto su mi dekorativni. <i></i>
08 vel 2006, 00:20
kuglof-super dekorativno! <
><
><
><
><i></i>
10 vel 2006, 10:02
A koliko dugo i na kojoj temperaturi pecete? Obicnim muffinima je dosta cca 20 minuta na 200 stupnjeva, jel bi i ovo tako? Zvoncica 1997.<i></i>
10 vel 2006, 10:24
Ja ih stavim na 180, nemam pojma koliko dugo, Oko 20min-30?? <
><i></i>
10 vel 2006, 11:59
Neverovatno, ali MM me svaki drugi dan pita, kad ces ponovo da pravis onu carsku .<
><
>Probali smo i mesavinu kukuruznog
asna i ostrog
asna i to mu se jos vise svidja, a juce je kupio slani sir (kao feta) da probamo i sa tim. U svakom slucaju recept je pun pogodak! <
><
><
><
><
><
><i></i>
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.