Tema je zaključana

Re: Kuhamo u veljači

03 vel 2015, 10:58

Danas piletina sa graškom i mrkvicom, pire krumpir i zelena salata.

Re: Kuhamo u veljači

03 vel 2015, 10:59

folne je napisao/la:Ja ih isklučivo u pećnici na bakpapiru pečem. Budu super.


Javlja se jos jedna rolopohačica :-) . Pomfri i sve vrste pohanaca i svega sto se przi u ulju pecem u pecnici i super nam je tak da mi je bilo neki dan jako neobicno kad sam krafne przila u ulju te smisljam nacin da i to prebacim u pecnicu :mrgreen

Re: Kuhamo u veljači

03 vel 2015, 12:55

Kelj varivo, brownies prema Dunjinoj preporuci :luv

Re: Kuhamo u veljači

03 vel 2015, 14:18

i ja kelj varivo. s kvinojom.


i hrenovke. da ne bude prezdravo :lol

Re: Kuhamo u veljači

03 vel 2015, 14:19

MalaSirena je napisao/la:
folne je napisao/la:Ja ih isklučivo u pećnici na bakpapiru pečem. Budu super.


Javlja se jos jedna rolopohačica :-) . Pomfri i sve vrste pohanaca i svega sto se przi u ulju pecem u pecnici i super nam je tak da mi je bilo neki dan jako neobicno kad sam krafne przila u ulju te smisljam nacin da i to prebacim u pecnicu :mrgreen


tako i ja :dada

krafne tojest fritule radim u dubokom ulju, ali nikad ne budu masne.

Re: Kuhamo u veljači

03 vel 2015, 15:31

pečem na papiru za pečenje i super budu. pečem dok nisu pečene, :lol cc 45 min na 180. I finu koricu imaju izvana.

Re: Kuhamo u veljači

03 vel 2015, 16:20

Danas ostatak mesa od jučer i ječmena kaša z bažulom. :nata
Za grahomrzice ima juhe i hrenovki... ja sam "momster" što se klope tiče. Voliš - jedi, ne voliš - aj bok...

Re: Kuhamo u veljači

03 vel 2015, 16:25

Pečena koka i krumpiri, pohane bukovače, leši kupus s krumpirom za prilog.

Re: Kuhamo u veljači

03 vel 2015, 16:41

ja pohano meso pečem i popečke ali faširanci mi još ne zamjenjuju ove iz ulja :dunno
Bude mi korica pretvrda, ko da su isušeni a stavim i krumpira unutra radi vode i rahlosti :dunno

Re: Kuhamo u veljači

03 vel 2015, 18:26

I ja sve to pecem u pecnici :)

Danas pašta fažol i cikla salata. Desert šaum role. Grah skuhala sveki, šaum role moja mama :gigl

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 09:21

samo mali isprvak, pečem ih preko sata i zadnjih pol sata povećam temp na 220. da dobe koricu.

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 09:30

nisam nikada faširance radila u pećnici, hvala vam na ideji :dada
mrava jesu vam bili fini?

kod nas danas juneći šnicli na saft, njoki, zelje salata

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 09:50

dunja je napisao/la:kod nas danas juneći šnicli na saft, njoki, zelje salata


uh, ovo bih mogla 3xtjedno :liza

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 09:55

moja frendica faširke radi u kalupu za muffine, ja bi rekla da se tako manje isuše ...

ja nikad nisam pohala u rerni, baš bi mogla probat - dakle sve napravim ko inače i umjesto u tavu na ulje, stavim u rernu na papir za pečenje?
jel vam krumpirići kad se tako prave budu hrskavi? jer pravila sam batat tako za vikend i bio je fin, ali je bio mekan, ne hrskav...

ja sam jučer pravila burekiće za večeru i čips od karfiola, a danas sam ujutro skuhala juhu od fazana pa ćemo juhu, fazana i sos od paradajza za ručak! a za večeru sam mislila još neke grickalice od karfiola, ako uspijem, to me baš zanima...

sutra imamo još graha, a klinci juhice.

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 09:57

Latice :up bas mi se sviđa ideja
sutra radim u kalupima za muffine :zivili

Krumpiri meni ispadnu najbolji ako ih rezem na osmine ako su veći, četvrtine ako su manji i dobro nauljim i posolim, ubacim u vruću rernu i nakon cca 20 minuta okrenem. Pečem ih na donjoj rešetci tako da mi zapravo se najviše ispeku odozdola

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 10:35

latica je napisao/la:moja frendica faširke radi u kalupu za muffine, ja bi rekla da se tako manje isuše ...

e, ovo ću isprobati, mislim da bi moglo biti dobro.

fazan :) ti imaš nekog lovca u obitelji?

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 10:59

Solea je napisao/la:
fazan :) ti imaš nekog lovca u obitelji?

:lol da. donio mi tetak za vikend, samo ja nisam sinoć skužila da je to to, nego sam mislila kak sam izvadila pola pileta za juhu iz zamrzivača i jutros gledam, a ono taj fazan. ali i njega bi isto napravila na juhu, tako mi je najbolje, jako mi to bude fina juhica, a i meso se najbolje pojede!

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 11:16

zavidim ti :)
sjećam se juhe od fazana, prefino nešto :) a nisam to jela goooodiama. kad sam bila klinka, moji su znali dobiti fazana od jednog prijatelja lovca (i drugu divljač). eh. sad se samo s nostalgijom sjećam tih vremena. znam da ima smrznute divljači za kupiti po ovim većim dućanima ali i ja bih rado imala svog privatnog lovca :lol

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 11:19

latica je napisao/la:jel vam krumpirići kad se tako prave budu hrskavi? jer pravila sam batat tako za vikend i bio je fin, ali je bio mekan, ne hrskav...

LiKmama je daaavno tu pisala kako ona radi potato wedges, baš ću potražiti recept, a mogla bih i sama to danas, nisam dugo spremala - takvi krumpiri iz pećnice su nam mrak :up
A budući da sam bezidejna, uz wedges bih mogla i faširance o kojima pišete. I ciklu za salatu :lol

Jučer je malo dijete tražilo špinat. A one (tj. svi mi, ne samo djeca) uz špinat jedu samo kiselo mlijeko i niiiišta više.
Ali sam se ja u naletu inspiracije malo zaigrala pa dio špinata stavila u korpice s lanenim sjemenkama pa zapekla u pećnici pa smo na kraju svi mnooooogo jeli :lol

edit: a gdje bi recept bio nego na topicu o krumpirima :lol
viewtopic.php?f=63&t=53974&p=1931459&hilit=wedges#p1931459

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 11:26

Da, potato wedges su hrskavi. Bas to namjeravam objaviti danas ili sutra. Nareže se krumpir na kriske, posuši. U posudi se pomiješaju krušne mrvice i začini (meni najdraže sol i češnjak samo pomiješati). Krumpire uvaljati u tu mješavinu i poslagati na pek papir. Peci oko 30-40 min na 180. U mješavinu se moze dodati i koja kap maslinovog ulja, sl meni je draže bez toga.

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 11:52

Batat i ja radila ko krumpir, zapečen u pećnici. Meni bio odličan, ali MM i cure nula bodova.

razmišljam šta ću sutra. :gaah :lebdi

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 13:01

Ja sam bijeli batat pekla tako sad u nedjelju i reakcije su iste kao kod vas. Juha im je ok, al pečeni ne prolazi :dunno

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 13:48

umjesto krusnih mrvica ja na krumpir stavljam kukuruznu krupicu, to mi je jos bolje. i hrskavo je :dada

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 14:03

evo sad sam malo gledala na googlu, kažu da batat u biti ne može bit hrskav kao krumpir pečen u rerni jer po sastavu nema nešto što ima krumpir i to je to.
a krumpir da bude hrskav se pospe škrobom - to je valjda isto što i kukuruzna krupica, ili krušnim mrvicama. a fora mi je i ovo na linku s parmezanom: http://natashaskitchen.com/2013/01/18/oven-baked-potato-wedges/
na tom linku sam pročitala i to o batatu ...

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 14:07

mljac, fino izgleda

kod nas danas ribice i kelj s krumpirom
brownies

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 14:21

Zgodno je, al ima puno ulja :dunno. Sto je posve nepotrebno.
Evo mojih:
http://kruhai.blogspot.com/2015/02/hrsk ... baked.html

Super ideja za kukuruzni griz :up

Danas jedemo grah od jučer :). Grah i sarma su jedina jela koja mogu jesti dva dana :)

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 14:24

Bistra juha, juneće šnicele u toću, pire krumpir, cikla...

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 16:02

dunja, super su brownies, od sada se stalno rade. Ja sam stavila suho voće (nasjeckane orahe, grožđice i brusnice) i bilo je baš po mom - kad imam nešto grickati. ;)

Mi smo danas jeli: goveđu juhu s taranom, francuski krumpir, pečeni krmenadli premazani peršinom i češnjakom, kupus salata

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 19:22

Juha, pohana pileća prsa, pire i zelena salata.

Re: Kuhamo u veljači

04 vel 2015, 21:16

Spinat i jaja na oko.
I soleini rolat burekcici. Prvi put sa integralnim korama i posnim sirom. Malo su mi gorkasti.
Tema je zaključana