05 tra 2013, 15:10
05 tra 2013, 16:19
. Ali kcer me tjesi da nema veze kako izgleda iznutra jer je izvana super.05 tra 2013, 16:20
05 tra 2013, 16:24
Liv Tyler je napisao/la:Sorry ne kužim što se razlilo.
.
05 tra 2013, 16:39
05 tra 2013, 18:03
Liv Tyler je napisao/la:Pa jel onda to znači da nisu pečene do kraja ili što?
05 tra 2013, 20:05
05 tra 2013, 20:47
05 tra 2013, 20:51
05 tra 2013, 22:23
.

05 tra 2013, 23:41
06 tra 2013, 08:14
06 tra 2013, 10:40
06 tra 2013, 13:10
06 tra 2013, 16:33
06 tra 2013, 18:17
, a i bijala sam se da ce puknuti ako bude tanje. Sad jedva cekam popravni, pogotovo zato sto mi se izvana bas svidja, i vidim da je jednostavno i zanimljivo. A za ovu tortu nisam unaprijed imala ideju kako cu je ukrasiti, nego su djeca radila te ruzice, pa sam se ja sjetila trave, pa oblaka a na kraju i pticicu jer mi je nesto falilo
.
.
06 tra 2013, 20:09
06 tra 2013, 20:47


06 tra 2013, 21:13
. Jako ti je lijepa torta, jako...
06 tra 2013, 22:09
06 tra 2013, 22:26
07 tra 2013, 13:38
07 tra 2013, 13:44
neve, izgleda izvrsno!!
07 tra 2013, 13:48
I nije presvučena ticinom jer je jako visoka pa ju je teško uredno presvući, nego sam ju omatala.
07 tra 2013, 14:09
07 tra 2013, 14:14
Mala Bornica je napisao/la:TinchiS, krasne su, ali kako se to reze?

07 tra 2013, 14:28
07 tra 2013, 22:31
07 tra 2013, 23:40
07 tra 2013, 23:42
nevenera je napisao/la:tinchi - ova torta mi je mrak, pregenijalna!
moja se torta super rezala, sve je bilo za 5
biljno slatko vrhnje, pun pogodak