30 ruj 2013, 22:27
01 lis 2013, 08:19
01 lis 2013, 20:13
. Inace sam uciteljica likovnog, pa mi je ovo malo za hobi. Auto je bio prvi, onda sve ostale.02 lis 2013, 08:37
02 lis 2013, 11:14
02 lis 2013, 16:13
Dulcineja je napisao/la:Mateja, super su torte. Otkud sve ideje?
03 lis 2013, 09:59

03 lis 2013, 12:23
03 lis 2013, 12:45
03 lis 2013, 12:47
Mala Bornica je napisao/la:MalaSirena, torta ti je wow.
Ja sam jucer napravila malenu ferrero tortu, i jako jako je fina, ali mi se glazura toliko stvrdnula da ju nisam mogla rezati (cokolada i malo ulja).
Koja je tajna lijepe mekane a ne pretekuce glazure od cokolade?
Pokusala sam kopirati floribndinu crno bijelu glazuru i nije ispalo bas dobro jer se crna glazura odmah stvrdnula.
08 lis 2013, 11:07

08 lis 2013, 11:12
08 lis 2013, 11:27
08 lis 2013, 12:05
08 lis 2013, 12:19
08 lis 2013, 12:19
08 lis 2013, 13:45
tamna mi se ne sviđa. ove druge boje su mi ok.latica je napisao/la:Ova tamna je ivory, ali sa puno vise boje
08 lis 2013, 20:07
08 lis 2013, 20:53
08 lis 2013, 22:13
Dulcineja je napisao/la:Latice, ako nikome ne kažeš da je boja čudna i koja je trebala biti, nitko i ne može skužiti da nešto nije kako si zamislila.
Meni se baš sviđa i torta i boje.
09 lis 2013, 12:14
09 lis 2013, 13:16
pa sam mislila napraviti ferero...pa vas molin recept za tu tortu,na coolinarki sam nasla neku sa mascarpone sirom,i ta mi zvuci super,al uopce nisam svatila da je mascarpone unutra i neka je sa kuhanom kremom od gustina...09 lis 2013, 13:27
09 lis 2013, 14:17
kiki i lara je napisao/la:evo još jedne moje u nizu ....![]()
![]()
![]()
..... al nisam bas spretna s ticinom tj nikad nisam radila takvo sto..... ima li gdje u splitu e da rade takve jestive figurice pa ih kupis i samo nakalemis na svoj uradak?
10 lis 2013, 19:49
18 lis 2013, 13:28
18 lis 2013, 14:31
21 lis 2013, 07:57
21 lis 2013, 08:03
23 lis 2013, 20:39