Tema je zaključana

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

24 lis 2013, 13:56

eh.... a ja napravila svoju prvu figuricu od ticina... slepa od jurica....ako ne znate koji je to lik evo igracka:
slika

nit blizu originalu..... cak su i zubi katastrofa.... :ajme .....

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

25 lis 2013, 13:29

rucho daj sliku :)

ja ipak radim ovaj ferrero rocher koji je liv ostavila.. nadam se da ce biti ok..
biskviti su mi peceni, sad cu kremu..
sinoc sam napravila ukrase od ticina koje sam ostavila na stolu da se suse..
e sad jako su ljepljivi.. kaj da radim? di da ih metnem? :conf

liv jer ti napravis butercream i s njim premazes tu tortu prije ticina ili?
sve mi se pari da se ovo ispasti katastrofa..

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

25 lis 2013, 14:14

Izzy Lo je napisao/la:sinoc sam napravila ukrase od ticina koje sam ostavila na stolu da se suse..
e sad jako su ljepljivi.. kaj da radim? di da ih metnem? :conf

Ja sam na pek papir pa ne neku podlogu i u frižider. Ili kako je sad hladnije negdje di nikom ne smeta i čak mi je bilo bolje jer se ništa nije orosilo i baš su se taman stisnuli, ne naglo i nisu se raspadali kasnije.

Izzy Lo je napisao/la:liv jer ti napravis butercream i s njim premazes tu tortu prije ticina ili?

Ovu rochericu ne premazujem butterom nego viškom file. I isto ostavim u frižideru da stisne prije stavljanja ticina.

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

25 lis 2013, 15:04

uf evo sad vidla a potrosila svu filu.. al super se drzi.. bas je onak cvrsta..
stavila sa ukrase u friz.. navecer cu je ukrasit i pofotkat..
koliko zezancije sam si napravila..
prvo kupila sam preveliki kalup i jedva ga stavljala u pecnicu.. i sad ju slozim na tacnu i jedva ju uguram u friz :hahaha
al mislim da ce biti to sve supac..
idem radit cvijeca jos za okolo..

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

25 lis 2013, 19:19

slika

evo je cure.. oprostite na rezoluciji vecer je..
nije bas ravna al eto prvi put bez ikakvog pomagala samo kalupi za kekse i valjak..
iduca ce biti bolja..

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

25 lis 2013, 21:28

meni je savršena :le

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

25 lis 2013, 21:50

predivna je, cvijeće je totalni mrak :le

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

26 lis 2013, 10:23

latica je napisao/la:predivna je, cvijeće je totalni mrak :le

XXX

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

26 lis 2013, 14:04

bas ste drage.. evo sad sam ju pogledala sve se dobro osusilo i nije pukla..
sutra cemo je papati pa cemo ju i dobro poslikati..
cvijece mi je oduzelo vise vremena nego cijela torta :)

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

27 lis 2013, 10:53

Vau! Odlično izgleda. Super ti je ispalo.

Ovo s veličinom kalupa i tacne je i meni bio problem dok nisam našla što mi paše. :lol
Jednom sam morala cijelu tortu mrdati na novu podlogu da može stati. :nesvist

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

27 lis 2013, 18:47

Odavno vas pratim i sve super radite tortice kad odgonetnem kako da stavim slike :conf poslat ću vam koju moju

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

27 lis 2013, 19:29

sanjasanjalica - imaš topik o tome http://www.mameibebe.biz.hr/phpBB2/viewtopic.php?f=11&t=54755

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

27 lis 2013, 19:35

1. liv hvala na torti svi su bili pre pre odusevljeni..

slika

evo vam bolja fotkica danas sa stola :)

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

27 lis 2013, 21:38

Neve hvala puno sutra ću probati ...

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

29 lis 2013, 11:52

Evo moj Spužva Bob :)
slika

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

29 lis 2013, 12:04

:shock :buket prekrasan bob

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

29 lis 2013, 13:30

super bob :srca

daj mi recite neku ideu za prvi rodj. malom decku :proljece
ja nemam djecice pa neznam koliko se klinci od godinu dana zanimaju za igracke i slicno..
crtice ocito ne..
ima jos 2 mj da smislim..
a i ovaj bozic ce biti s nama pa sam mislila i neku veselu bozicnu, bar za slikanje :hahaha

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

29 lis 2013, 14:32

moj se rodio na proljeće pa sam napravila tortu s zecom i mrkvama
od igračaka sam mogla napraviti tortu na nešto ala lonac il daljinski, :lol
mislim da za prvi smišljaš sama što ti paše
božićnih ima dosta, uguglaj

mrđi- bob za 5

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

29 lis 2013, 15:43

Mi smo za prvi imali psica :)

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

29 lis 2013, 15:50

Di mi je majstorica MAsha (i ostale koje rade sa šlagom) - radila bih Štrumpfa na torti al od šlaga - koji je princip? ono kad se stavlja slag iz sprice , zvjezdica do zvjezide a ne premaze - ako me itko kuzi :roll :ajme

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

29 lis 2013, 15:58

prvo uradis konture, pa ih onda popunjavas, zvjezdica do zvjezdice

super je bob :up

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

29 lis 2013, 16:01

Hvala :kiss

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

29 lis 2013, 17:08

Znaci za prvi je jedino bitno da je sarena.. :srca

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

30 lis 2013, 12:12

za prvi rodjendan sam si pojednostavila pricu za prvu festu tako sto sam kupila jestivu pokrivku, a okolo stavila piskote, pa su mu ti keksi bili najzanimljiviji (a i mirne duse sam ga pustila da ih jede;)). za drugu festu sam napravila zeca :).

nedavno smo proslavili drugi rodjendan, i zadovoljna sam tortom, stavit cu je veceras.

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

01 stu 2013, 11:50

jučerašnja torta....booooooooohooooo :strah

slika

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

03 stu 2013, 14:18

hahahahahaaaa majo dobra!!! nadam se da su je od straha cilu smazali..... :mrgreen

a ja evo stavljam svoj uradak... nije kao vasa remek djela al radila sam iz srca svom jedincu... i to onako polucorava i prvi put s ticinom..... eh da - juric je svijeca od voska....

slika

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

03 stu 2013, 14:58

duh je predobar :le .

evo mog jednostavnog uratka (moji kriteriji su puuuno nizi od mnogih vasig, pa sam ja zadovoljna :):

slika

figurice je veliki brat slozio od legica, na slici se ne vidi dobro, ali tu su i policajci, i uredjaj za mjerenje brzine, i znakovi, i semafor, i ljudi :luv .

evo jedne i bez figurica:

slika

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

03 stu 2013, 17:18

MB :le baš je dobra...odlična ideja sa stazom za autiće

duh je otišao ....s obzirom da je unutra kinder pinvi :liza raskomadan je u času :lol

rucho, ne vidi se slika :(

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

03 stu 2013, 18:17

Rucho, ni ja ne vidim...

Malamajo, internet je pun dobrih ideja ;), imala sam tortu pecenu a nisam znala kako ju ukrasiti, bez inspiracije totalno :oops: . Sreca da postoji google, pa jos slike :lol.

Re: Ideje i savjeti za ukrašavanje slastica

03 stu 2013, 19:09

super su torte :srca

meni ove ukrasene kremom i slagom izgledaju puno primamljivije :)
Tema je zaključana