22 sij 2006, 01:18
auto je Nikolina 28.02.1999. & Nola 04.09.2003.<i></i>
29 sij 2006, 12:28
Evo mojeg doprinosa ovdje. Torta je radjena za Adrianov prvi rodjendan, a na ukrasavanju su radili: moja malenkost, MM i moja necakinja. Ja sam je pekla.<
><
><
><
>Torta - dan poslije:<
> <
><
>A d r i a n<
>21/02/2004<
><
><
><
><i></i>
29 sij 2006, 17:26
Bravo Cleo! <
><
><
><
><
><
><i></i>
29 sij 2006, 17:31
Sretna i Olivera, svaka cast!! A i autic je superiska, Toniji se najvise svidio...<
>Olivera, kakva je to glazura na Spidermanu? Od cega se to pravi? <
><
>AAAA Spunge Bob! Bas je fora, samo se moje klinke njega boje... nisu ga gledale pa im se kao lik "ne svidja" <
> ...<
>Barbara 1996<
>Antonija 2001<i>Edited by: VK mama at: 29/1/06 16:40<
></i>
29 sij 2006, 17:36
htjela bih recept za tortu"košnica sa pčelicama",možete li mi pomoći-gdje je to?Relativno sam nova pa se i ne snalazim baš najbolje <i></i>
29 sij 2006, 18:34
Bravo Cleo torta je super, a ocito je bila i jako fina . H. i E. gotovo prevelike za ovaj forum<
>Mali Princ 26.05.2001.<
><i></i>
30 sij 2006, 19:40
Cleo cime si je mazala spolja (svidja mi se konzistencija i sto se ne vide potezi mazanja)? <
><
><
><
><
><
><i></i>
30 sij 2006, 22:49
Autic je prva liga bas sam planirala nesto slicno za Z. rodjendan!<
><
>Cleo torta je genijalna!!!! (a i iznutra igleda )<
><
>Jeli ovo izvana ticino masa? (ili barem nesto jako slicno) <
><
>Ja sam odusevljena ticinom - ovo je moja barbi torta ukrasena tom smjesom:<
><
> <i></i>
30 sij 2006, 22:57
Cure, torte su vam za cistu <
>Sretna, Barbie je <i></i>
31 sij 2006, 12:37
Bravo za Barbi tortu, sta je ticino masa, svidja mi se kako izgleda? <
><
><
><
><
><
><i></i>
31 sij 2006, 22:51
SandraSM- ja ne znam kako se to kaze na hrvatskom.<
><
>To je icing- bjela masa, ima je za kupiti gotove u supermarketima. U nju sam dodavala razne boje. Oblikovala rukama i tako dekorirala tortu izvana.<
><
>Evo ovo sam nasla za objasnjenje:<
>Icing (also frosting) is a sweet glaze made of sugar, butter, water, and egg whites or milk, often flavoured and cooked and used to cover or decorate baked goods, such as cakes or cookies. Those seeking to reduce the fat or sugar content of a dessert will sometimes eat it with the icing removed, as it tends to contain much of this content.<
><
>Some icing can be made using confectioner's sugar. Chef's color dye (food coloring) is commonly added as to achieve the desired color. Icing can be formed into shapes like flowers and leaves using a pastry bag. Such decorations commonly grace birthday and wedding cakes. Some icings can be made from combinations of sugar and cream cheeses. These are also used for cakes. Icing can be applied with a utensil such as a knife or frosting spatula, or it can be applied by drizzling or dipping (see glaze).<
><
> <
><
>A d r i a n<
>21/02/2004<
><
><
><
><i></i>
01 vel 2006, 16:35
Hvala Cleo! Jos samo da saznam ima li ga ovde u Nemackoj. Izgleda mi super jednostavno i bas ono sto mi treba. <
><
><
><
><
><
><i></i>
03 vel 2006, 15:24
sretna <
>sto je to ticinom??<
><
><
>super su vam sve sve torte... <
>ani je uskoro rodendan i bas trzim inspiraciju... <
><
>cleo idem popodne vidjeti je li ima tako nekakva smjesa kod mene ovdje ... kazes icing <
><
>evo moj skromni doprinos s markovog 3. rodendana... nadopunjen figuricama, jer se marku tako svida <
><
><
><
><
> Ana 08.02.2004. Marko 21.06.2002.<
><
><i>Edited by: anabama at: 3/2/06 14:31<
></i>
03 vel 2006, 17:52
Anabama pa ovo je super! <
><
><
><
><
><
><i></i>
04 vel 2006, 12:55
super super!!! Ro '96. Lu '97. Jo '02. Fr '03. <
>stari s bafima, <
>stara s ogromnom trajnom <
>
at i ja,<
>cili umazani slajom<
>i sve je daleko...<i></i>
04 vel 2006, 13:00
Anabama-ovo je divno!!!!! <
>Ema (10.08.2005.)<
><
><i></i>
06 vel 2006, 14:46
jucer smo slavili ani rodendan... <
><
>sandraSM <
>nasla sam (u njemackoj) glazuru zuckerguss od schwartau<
><
><
> Ana 08.02.2004. Marko 21.06.2002.<
><
><i>Edited by: anabama at: 6/2/06 13:53<
></i>
06 vel 2006, 16:36
Wooooow... Prepre-divno!! <
>Ema (10.08.2005.)<
><
><i></i>
06 vel 2006, 17:00
Uf! Ne smijem vise gledat ovaj topic... odma mi kruli u zelucu...<
> ...<
>Barbara 1996<
>Antonija 2001<i></i>
06 vel 2006, 17:11
drage moje mame,<
><
>svaka vam cast...svaki put kad vidim sliku vasih torti i nacina na koji ih ukrasite ostanem bez teksta...svaka cast, i ja fino pravim kolace ali se ne usudjujem raditi dekoracije i ukrasavanja, samo napravim, zagladim i to je to. <i></i>
06 vel 2006, 20:29
Anabama skidam kapu, svaka cast.<
><
>Hvala za tip za zuckerguss. <
><
><
><
><
><
><i></i>
06 vel 2006, 23:33
Izvrsno izgleda, izvrsno <i></i>
07 vel 2006, 10:39
Curke torte vam super izgledaju
avo za vas!!!!!<
><
>Oli ja cekam jos koju tvoju kreaciju <i></i>
07 vel 2006, 19:37
vi niste kuharice, vi ste umjetnice <
><
>ja se ne usudim da se upustim u ovakve stvari, zbog nedostatka vremena, a strah me i stetnosti vjestackih boja .<
><
> Olivera, gdje nabavljas "modle" tj posude sa raznim oblicima za pecenje torti? Kiki Fe
uar 2003<
>Koko Avgust 2004<i></i>
08 vel 2006, 00:14
Ida ja sam to samo jednom uzela za Spierman-a.<
>U Bulk barn-u. Imate li vi tu radnju? <i></i>
09 vel 2006, 19:49
anabama...wau!!!...ova zadnja slika mi se tek danas otvorila, bas su predivne torte... <
><
><
><i></i>
10 vel 2006, 15:41
ajde mi molim vas recite - podijelite tajnu<
>koje sredstvo koristite za ukrasavanje kremom, tj. sto vam je zgodnije/prakticnije/bolje<
>sprica za ukrasavanje ili vrecica?<
><
>ja imam neku vrecicu i par puta sam probala i nije ispalo (tako) lose, ali nekako si mislim da bi mi mozda bolje islo sa tubom<
><
>pretpostavljam da je najvaznije iskustvo ko u svemu, ali... <
> Nikolina 28.02.1999. & Nola 04.09.2003.<i></i>
11 vel 2006, 10:32
Niki imas pravo - iskustvo je najvaznije...<
>Ja imam onu profesionalnu vrecicu i navikla sam s njom.<
>Jednom sam ju posudaila pa mi nije bila dugo vracena i onda pokusala radit sa spricom ali mi nije islo <i></i>
16 vel 2006, 10:37
Ja konacno bila malo vrijedna..<
>Ovo je torta koju sam pekla za kumcetov 2. rockas <i></i>
16 vel 2006, 13:41
Moja sveki ima od Tapervera za ukrasavanje torti, izgleda kao kugla i ja sam do sada uvijek posudjivala od nje i ja koja ne znam ukrasavati torte sa tom kuglom mi ispadne super <
>Luka (23. 09. 2002.)<
><
><i></i>
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.