18 vel 2009, 22:07
18 vel 2009, 22:12
mama zry je napisao/la:al mi nekak to nije to.. valjda sam se već navikla na ovaj koncentrat,a u juhu i stavim svježe mrkve peršuna,celera... i onda još mrčkicu vegete
18 vel 2009, 22:22
19 vel 2009, 10:13
19 vel 2009, 14:08
Nana1971 je napisao/la:sol, friski ili suseni persin, prirodni zacini - ruzmarin, lovor, majcina dusica, bosiljak... zavisi sto kuhas.
u juhu stavi povrce umjesto vegete - mrkvu, celer, persin, korabicu, list kelja... i neces sigurno imati osjecaj da fali "okusa".
drugi joj je naziv ljupcac. par listica odlicno pase u juhama, daje jako finu aromu i miris.
19 vel 2009, 14:54
21 vel 2009, 20:10

22 vel 2009, 14:32
23 vel 2009, 11:00
23 vel 2009, 13:59
23 vel 2009, 15:03
grozni je napisao/la:dakle, moj začin bez kojeg ne mogu je špek.
23 vel 2009, 22:10
grozni je napisao/la:
dakle, moj začin bez kojeg ne mogu je špek.
23 vel 2009, 22:44
nina i nika je napisao/la:Nikad nisam kuhala s vegetom jer ni moja mama nije kuhala s vegetom. Imam ju doma jer necakinje koriste kad budu ovdje (same donesu). Korsitim samo svoju vegetu (recept postoji na forumu). Taman mi jedna doza bude dovoljna do iduce jeseni kad ju iznova radim (naravno, ako ne poklanjam). I stvarno, neke stvari su mi definitivno finije s njom. Dakle, ne mogu bez nje i ne poklanjam ju vise.
![]()
24 vel 2009, 15:44
10 ožu 2009, 10:12
10 ožu 2009, 15:59
12 svi 2009, 13:34
12 svi 2009, 13:40
12 svi 2009, 14:00
a slatka šečer u prahu i vanilin šečer
12 svi 2009, 17:29
fićo je napisao/la:nikako ne mogu za slana bez vegete![]()
12 svi 2009, 17:43
ivanaCH je napisao/la:Jako volim i list korijandera ali ga je nemoguce naci (to sam jela u Indiji i Americi).

14 svi 2009, 15:55
15 svi 2009, 02:38
Adorabla je napisao/la:Aj me masiraj s barba Vladom.
Taj vas barba ima i iglu i lokomotivu. Samo ne znam sto nema brata u Zagrebu