05 vel 2015, 10:15
ja sam isto jutro burekcice pekla za doručak
mi ćemo danas ostatke graha od utorka! s kiselim kupusom!
05 vel 2015, 10:21
Pitanje: Dunjine browniese mogu napravit i u okruglom modlu da glumi tortu, jel tako?
05 vel 2015, 10:42
E da znaju klinci

Hvala folne
05 vel 2015, 11:23
folne

i kod nas grah
05 vel 2015, 11:25
moji pak ne vole torte nikakve pa ja radim obrnuto - tortu u kalupu za kolac, narezanu na kocke. mmm, kak ti je fino
05 vel 2015, 11:58
možeš Tanja, a ako ga preliješ čokoladom kako i piše i uz to dodaš malo tučenog slatkog vrhnja, bit će mljac
05 vel 2015, 13:19
Jučer bolonjez i zelena salata.
Danas musaka i cikla (friško kuhana) na salatu, za mene složenac od prokulica i mesa (varijacija ove musake

)
05 vel 2015, 13:23
lazanje
05 vel 2015, 13:43
Danas ćufte u paradajz sosu.
Namjeravala sam naime spremati Solein CCC. Ali sam se sjetila da to djeca ne vole
Bolonjez koji vole sam svakako planirala za petak jer im dolaze prijateljice na ručak, tako da i to otpada.
Pa sam onda mislila raditi Ikeine okruglice. Ma neeeee, ipak faširance jer ih jučer nisam napravila. Neee, ipak ne ni faširance jer sam suviše lijena smišljati i kuhati priloge uz njih. Tako dođoh do ćufti u sosu koje su same po sebi i prilog

Uz to salata od svježeg kupusa.
Jučer čak ni napisanu ciklu nisam poslužila za salatu jer sam se kasno sjetila kuhati je, pa smo jeli moju omiljenu zelenu salatu s mladim lukom i rotkvicama
05 vel 2015, 14:03
ne znam što ću danas.
nego, jucer nisam znala koju ciklu u lidlu trebam kupiti.
dvije su neke vrste.
05 vel 2015, 14:21
kod nas tortilje.
napravila sam neki ljuti umak s piletinom i kukuruzom, narezala krastavce na kolutice, poriluk na kolutice, paradajz na ploskice, naribala sir i ocistila, oprala i osusila salatu. sve je spremljeno u posudice, samo trebaju izvaditi i posloziti. vec vidim da nece
05 vel 2015, 15:35
Teletina s bižima, bjanko riža (ko želi pomiješati) i blitva s krumpirima - sve se zeleni danas kod nas

sinko je presretan (moš' mislit)
05 vel 2015, 15:48
Kod mene bolonjez.
05 vel 2015, 15:50
Spinat i jaja.
05 vel 2015, 15:58
juha, gulaš s tjesteninom, zelena salata, palačinke s šipkovim pekmezom
05 vel 2015, 16:22
Špinat, pire i jaja
05 vel 2015, 21:48
ručak kod sveki - sarma i pire
večera - kineski rezanci s povrćem u slatko kiselom umaku
06 vel 2015, 10:24
Ja ću neku ribu danas, za prilog krumpir na lešo.
06 vel 2015, 10:26
ja danas idem s curama na fiš, a moji će njoke od bundeve s ABC sirom i parmezanom.
sutra juhica i špageti s mrkvom i tofuom, sad ih nismo već dugo pravili! i zelena/špinat salatica uz to!
06 vel 2015, 11:00
Da ne otvaram novu temu, pitaću ovdje...
U šta sve stavljate avokado, gdje se i kako može iskoristiti? Klasični namaz i gvakamole znam, interesuje me ostalo.
06 vel 2015, 11:50
Probaj ga z sendviču, npr s jajima. Narezes avokado, tvrdo kuhana jaja, malo povrća i stavi između 2 kriške kruha. To mi je otkriće

Danas mladi kelj s krumpirom na lešo i faširanci.
06 vel 2015, 11:58
danas povrtna juha, vinski gulaš i knedle od kruha. brdo miješane salate kristalka, matovilac, rikula, icberg i radič. i kiseli krastavci
06 vel 2015, 12:00
Danas i sutra punjena paprika i pire.
06 vel 2015, 12:00
meni avokado nije baš nešto, čak mi ni taj gvakamole nije baš nešto. radila par puta al nikak nema prođu.
Danas ćemo špagete i bolonjez s puno povrća, icberg salata
Sutra kuhani buncek s kiselim zeljem i pire
Nedjelja i ponedjeljak pureće boce pod pekom s povrćem i krumpirima.
A jučer napravila i lazanje i burek s mesom, sad je oboje u škrinji i čeka drugi tjedan.
Ak nas i zatrpa snijeg barem klope imamo.
06 vel 2015, 12:35
U skladu sa vremenom, istarska jota.
06 vel 2015, 12:47
punjene lignje s krumpirima
06 vel 2015, 13:42
danas raštika za jedne, štrukli kuhani i pečeni za druge.
06 vel 2015, 14:01
samoborski kotlet i riža.
06 vel 2015, 14:14
juha od avokada i škampa. Jednom sam radila, stavila je jedna forumašica recept i bilo je odlično.
Ja ga stavljam i u salate i smoothie
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.