Tema je zaključana

Re: Kuhamo u ožujku :)

06 ožu 2015, 22:10

Juha od rajcice, pohani saran i krumpir salata

Re: Kuhamo u ožujku :)

06 ožu 2015, 22:16

:liza Mljac, gaga, meni je to super jelo

Re: Kuhamo u ožujku :)

07 ožu 2015, 12:52

Moji obozavaju, samo se meni neda pec sarana, cesce ih posaljem didi i baki ;) Ja vise volim morsku ribu

Danas rodjendanski meni- sarma, pecena prasetina, francuska i milka torta

Re: Kuhamo u ožujku :)

07 ožu 2015, 17:40

Paradajz juha, krumpir salata, prženi oslići

Re: Kuhamo u ožujku :)

08 ožu 2015, 08:10

Pileća juha, pečeni picek i vratina, mlinci, matovilac i rikula na salatu, kolač od jabuka, oraha i rogača za desert.

Sutra će biti juha, ostaci mesa i vjerojatno krpice sa zeljem.

Re: Kuhamo u ožujku :)

08 ožu 2015, 10:24

Ostatci od jucer

Re: Kuhamo u ožujku :)

08 ožu 2015, 11:12

Ajngemacht juha, pečena patka, mlinci, pečeni krumpiri, kis. krastavci, puding

Re: Kuhamo u ožujku :)

08 ožu 2015, 11:21

Odvazila sam se pokusati napraviti pasticadu.
Za sad ide ok, javim rezultat :lol
Toliko je recepata na netu da sam se potpuno izgubila.
Odlucila poslusati kolegicu sibencanku, pa ko prezivi, pricat ce.

Re: Kuhamo u ožujku :)

08 ožu 2015, 12:16

mi jučer kod kumova jeli pašticadu, a mislim da imam i u škrinji za još jedan obrok što sam ja radila :dada

danas juha, pečenje (teletina, krumpir, mrkvica), miješana salata (zelena, mladi luk, rotkvica, kukumar i chery)
ako skupim snage, možda napravim kuglof od naranče popodne

Re: Kuhamo u ožujku :)

08 ožu 2015, 14:33

Hm... Uopce nisam zadovoljna. Al budemo pojeli, sta sad.
Malo mi je preevzotican okus... Nit kiselo nit slatko nit gorko.

Re: Kuhamo u ožujku :)

09 ožu 2015, 10:02

Jučer bistra pileća juhica s povrćem i slovima, punjene lignje pečene u pećnici s krumpirima, mlada zelena salta i matovilac. Poslije puding od limuna.
Danas fileki to ćemo MM i ja, za djecu ću neš brzopotezno.Vjerojatno odmrznuti lazanje, a imam i malo pohanaca koje mi je jučer dala mama pa nismo ni probali. Uz salatu super. :)

Re: Kuhamo u ožujku :)

09 ožu 2015, 10:18

Ina66 je napisao/la: Solejinu zapečenu piletinu s krumpirom

:klanja
ako niste do sada, probajte - jednostavno, a ukusno i najbitnije - svima se svidilo. drugi put moram povećati količine

Re: Kuhamo u ožujku :)

09 ožu 2015, 11:06

mi jučer juhu od brokule, pečenog piceka, mlince, dinstano kiselo zelje i matovilac za salatu. Desert pita od limuna.

danas ostaci od jučer plus rizi bizi :)

Re: Kuhamo u ožujku :)

09 ožu 2015, 11:10

mi danas zakuhamo juhicu, ugrijemo sarmu (izvadila iz zamrzivača) i napravimo pire krumpir.
sutra ćemo rižu, quinou i amaratn s porilukom i piletinom. zelena salata uz to.
onda bi mogla kupus flekle u srijedu.
četvrtak bi mogli piletinu na kineski i rižu.
petak riba i tjedan je kompletiran ;)

Re: Kuhamo u ožujku :)

09 ožu 2015, 11:46

Pureca juha, pureca krila pod folijom i pire. Salata od cikle

Re: Kuhamo u ožujku :)

09 ožu 2015, 21:05

Ina66 je napisao/la:
Ina66 je napisao/la: Solejinu zapečenu piletinu s krumpirom

:klanja
ako niste do sada, probajte - jednostavno, a ukusno i najbitnije - svima se svidilo. drugi put moram povećati količine


Super :)

Re: Kuhamo u ožujku :)

09 ožu 2015, 21:36

Soleini recepti zlata vrijede ;)

Re: Kuhamo u ožujku :)

09 ožu 2015, 22:13

gaga :lol :kiss

kod mene danas juha od jučer, mesna iz ekspres lonca i kao neki rižoto s prženim kobasicama i slaninom. ne pravim to često, sad nisam nekoliko godina valjda, a u tome smo se davili u studentskim danima :lol

Re: Kuhamo u ožujku :)

10 ožu 2015, 10:09

kod nas danas polpetice od ribe, salata od komorača (za koji mi se baba kunula da je ovaj vikend iz zemlje izašao, moš mislit :whew ) i rotkvica, salata s avokadom, rajčicama, kuruzom, potočarkom i malo salate od mahuna ostaci od nedjelje. Krumpir na kopru (također 2 porcije samo za ugljikohidratičaste).
Juhu sam danas preskočila iako ne znam hoću li ostati pri tome i navečer kad se doma vratim.
Nedjelju smo imali standardno piceka i mlince (ostalo mi pola kakti domaceg piceka) ciklu, salate itd a jucer smo imali gustu juhu od povrca i sirnicu.

Re: Kuhamo u ožujku :)

10 ožu 2015, 10:14

Kod nas danas bistra juha s tjesteninom, slozenac od blitve i mljevenog mesa, kiselo mlijeko, rotkvice.

Re: Kuhamo u ožujku :)

10 ožu 2015, 10:17

Danas brzinski rucak - zapecena tjestenina sa sirom i uz to jogurt

Re: Kuhamo u ožujku :)

10 ožu 2015, 10:39

Burek od mesa iz škrinje i jogurt.
Sutra pileći paprikaš, tjestenina, iceberg

Re: Kuhamo u ožujku :)

10 ožu 2015, 12:19

Nakon jučerašnjeg 3,2,1 - kuhaj, mm se poželio sarme pa to kuham za ručak, naravno, klasičnu :dada

Re: Kuhamo u ožujku :)

10 ožu 2015, 13:00

bosanski lonac :1

Re: Kuhamo u ožujku :)

10 ožu 2015, 13:20

dalmatinski šnicli, njoki, zelena salata

Re: Kuhamo u ožujku :)

10 ožu 2015, 13:44

moj(a) djeca(k) je napisao/la:bosanski lonac :1

bome :1
Ako su jos urmasice za desert onda mi to budi nostalgiju na Staru Majku

Re: Kuhamo u ožujku :)

10 ožu 2015, 20:09

aaa nisu bile hurmašice, ali jesu štrudle sa domaćim pekmzom. :)
i bilo je još svašta a ja prijavila 'samo' lonac.
bila je i pileća supica sa domaćom tarhanom
i odlične pizze (tuna i margerita), toliko odlične da su moja djeca pjevala horski: 'Moja mama kuha najbolje' :rodj
i salata sa crnim maslinama i rukolom
a prije pola sata sam izvadila domaći hljeb, i nismo čekali da se ohladi ili da ogladnima, nego smo ga 'probali' (i to poprilično :ajme)

a ti voliš hurmašice baš kao i 'čojek' u mene?? ;)

trebam li spominjati da sam na bolovanju??? :zub

Re: Kuhamo u ožujku :)

10 ožu 2015, 20:15

ja kad sam na bolovanju, tj. kad sam bolesna, onda naručimo ćevape recimo ili mi u najboljem slučaju mm skuha pijevca. juhu, mislim, ne pravog pijevca :nata

Re: Kuhamo u ožujku :)

11 ožu 2015, 10:38

Za ukućane sarma i danas, za mene palenta s jogurtom

Re: Kuhamo u ožujku :)

11 ožu 2015, 11:12

kod nas kelj lešo i pljeskavice
Tema je zaključana