06 ožu 2015, 22:10
Juha od rajcice, pohani saran i krumpir salata
06 ožu 2015, 22:16

Mljac, gaga, meni je to super jelo
07 ožu 2015, 12:52
Moji obozavaju, samo se meni neda pec sarana, cesce ih posaljem didi i baki

Ja vise volim morsku ribu
Danas rodjendanski meni- sarma, pecena prasetina, francuska i milka torta
07 ožu 2015, 17:40
Paradajz juha, krumpir salata, prženi oslići
08 ožu 2015, 08:10
Pileća juha, pečeni picek i vratina, mlinci, matovilac i rikula na salatu, kolač od jabuka, oraha i rogača za desert.
Sutra će biti juha, ostaci mesa i vjerojatno krpice sa zeljem.
08 ožu 2015, 10:24
Ostatci od jucer
08 ožu 2015, 11:12
Ajngemacht juha, pečena patka, mlinci, pečeni krumpiri, kis. krastavci, puding
08 ožu 2015, 11:21
Odvazila sam se pokusati napraviti pasticadu.
Za sad ide ok, javim rezultat

Toliko je recepata na netu da sam se potpuno izgubila.
Odlucila poslusati kolegicu sibencanku, pa ko prezivi, pricat ce.
08 ožu 2015, 12:16
mi jučer kod kumova jeli pašticadu, a mislim da imam i u škrinji za još jedan obrok što sam ja radila
danas juha, pečenje (teletina, krumpir, mrkvica), miješana salata (zelena, mladi luk, rotkvica, kukumar i chery)
ako skupim snage, možda napravim kuglof od naranče popodne
08 ožu 2015, 14:33
Hm... Uopce nisam zadovoljna. Al budemo pojeli, sta sad.
Malo mi je preevzotican okus... Nit kiselo nit slatko nit gorko.
09 ožu 2015, 10:02
Jučer bistra pileća juhica s povrćem i slovima, punjene lignje pečene u pećnici s krumpirima, mlada zelena salta i matovilac. Poslije puding od limuna.
Danas fileki to ćemo MM i ja, za djecu ću neš brzopotezno.Vjerojatno odmrznuti lazanje, a imam i malo pohanaca koje mi je jučer dala mama pa nismo ni probali. Uz salatu super.
09 ožu 2015, 10:18
Ina66 je napisao/la: Solejinu zapečenu piletinu s krumpirom

ako niste do sada, probajte - jednostavno, a ukusno i najbitnije - svima se svidilo. drugi put moram povećati količine
09 ožu 2015, 11:06
mi jučer juhu od brokule, pečenog piceka, mlince, dinstano kiselo zelje i matovilac za salatu. Desert pita od limuna.
danas ostaci od jučer plus rizi bizi
09 ožu 2015, 11:10
mi danas zakuhamo juhicu, ugrijemo sarmu (izvadila iz zamrzivača) i napravimo pire krumpir.
sutra ćemo rižu, quinou i amaratn s porilukom i piletinom. zelena salata uz to.
onda bi mogla kupus flekle u srijedu.
četvrtak bi mogli piletinu na kineski i rižu.
petak riba i tjedan je kompletiran
09 ožu 2015, 11:46
Pureca juha, pureca krila pod folijom i pire. Salata od cikle
09 ožu 2015, 21:05
Ina66 je napisao/la:Ina66 je napisao/la: Solejinu zapečenu piletinu s krumpirom

ako niste do sada, probajte - jednostavno, a ukusno i najbitnije - svima se svidilo. drugi put moram povećati količine
Super
09 ožu 2015, 21:36
Soleini recepti zlata vrijede
09 ožu 2015, 22:13
gaga
kod mene danas juha od jučer, mesna iz ekspres lonca i kao neki rižoto s prženim kobasicama i slaninom. ne pravim to često, sad nisam nekoliko godina valjda, a u tome smo se davili u studentskim danima
10 ožu 2015, 10:09
kod nas danas polpetice od ribe, salata od komorača (za koji mi se baba kunula da je ovaj vikend iz zemlje izašao, moš mislit

) i rotkvica, salata s avokadom, rajčicama, kuruzom, potočarkom i malo salate od mahuna ostaci od nedjelje. Krumpir na kopru (također 2 porcije samo za ugljikohidratičaste).
Juhu sam danas preskočila iako ne znam hoću li ostati pri tome i navečer kad se doma vratim.
Nedjelju smo imali standardno piceka i mlince (ostalo mi pola kakti domaceg piceka) ciklu, salate itd a jucer smo imali gustu juhu od povrca i sirnicu.
10 ožu 2015, 10:14
Kod nas danas bistra juha s tjesteninom, slozenac od blitve i mljevenog mesa, kiselo mlijeko, rotkvice.
10 ožu 2015, 10:17
Danas brzinski rucak - zapecena tjestenina sa sirom i uz to jogurt
10 ožu 2015, 10:39
Burek od mesa iz škrinje i jogurt.
Sutra pileći paprikaš, tjestenina, iceberg
10 ožu 2015, 12:19
Nakon jučerašnjeg 3,2,1 - kuhaj, mm se poželio sarme pa to kuham za ručak, naravno, klasičnu
10 ožu 2015, 13:00
bosanski lonac
10 ožu 2015, 13:20
dalmatinski šnicli, njoki, zelena salata
10 ožu 2015, 13:44
moj(a) djeca(k) je napisao/la:bosanski lonac

bome

Ako su jos urmasice za desert onda mi to budi nostalgiju na Staru Majku
10 ožu 2015, 20:09
aaa nisu bile hurmašice, ali jesu štrudle sa domaćim pekmzom.
i bilo je još svašta a ja prijavila 'samo' lonac.
bila je i pileća supica sa domaćom tarhanom
i odlične pizze (tuna i margerita), toliko odlične da su moja djeca pjevala horski: 'Moja mama kuha najbolje'
i salata sa crnim maslinama i rukolom
a prije pola sata sam izvadila domaći hljeb, i nismo čekali da se ohladi ili da ogladnima, nego smo ga 'probali' (i to poprilično

)
a ti voliš hurmašice baš kao i 'čojek' u mene??

trebam li spominjati da sam na bolovanju???
10 ožu 2015, 20:15
ja kad sam na bolovanju, tj. kad sam bolesna, onda naručimo ćevape recimo ili mi u najboljem slučaju mm skuha pijevca. juhu, mislim, ne pravog pijevca
11 ožu 2015, 10:38
Za ukućane sarma i danas, za mene palenta s jogurtom
11 ožu 2015, 11:12
kod nas kelj lešo i pljeskavice
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.