Tema je zaključana

Re: Kuhamo u veljači

06 vel 2015, 14:21

Ja ga jedem i samog :ajme samo maslinovo i limunov sok. Ali ja ga obozavam, pa nisam mjerodavna. U sve salate ga mozes stavit, super ide sa hladnim salatama sa tjesteninom ili rizom. Ma uz sve

Re: Kuhamo u veljači

06 vel 2015, 15:00

Danas riblja juha, frigana grdobina, brokula na pari i leši krumpir... ukusno i zdravo, ali jako lagano... osjećam da ćemo brzo ogladniti :lol

Re: Kuhamo u veljači

06 vel 2015, 17:07

hvala za ideje :)

Re: Kuhamo u veljači

06 vel 2015, 17:12

Gusti ujušak od svakojakog povrća. Krafne.

Re: Kuhamo u veljači

06 vel 2015, 21:04

ostaci kineskih rezanaca s povrćem + riba i štrukli, mm-u ćevapi

Re: Kuhamo u veljači

06 vel 2015, 21:27

Brzinski - njoki u umaku od gorgonzole, rikula s rajčicom i češnjakom na salatu.

Sutra će biti grah i po želji kuhane kobasice, a prekosutra juha, složenac od krumpira, jaja i luka, salata i nešto slatko (možda kremšnite, imam puno jaja doma pa da se potroše :nata ).

Re: Kuhamo u veljači

06 vel 2015, 22:48

Za večeru tzv. palačinka od pure :lol
E sad zašto se smijem?
Zato jer to jelo vjerojatno postoji pod nekim normalnim imenom, a ja za to ne znam :p
Uglavnom, mater bi mi to često radila kad sam bila mala kad bi bila nestašica "mog" brašna (dobro bezglutensko brašno početkom devedesetih nije baš bilo uvijek dostupno)...
Znači, stukla bi jedno jaje, dodala malo cukra, malo mlijeka i puru/palentu -sve izmješala i izlila na zagrijanu tavu, ispekla s jedne strane, pa okrenula da se ispeče i druga (ako bi radila slanu varijantu onda bi odmah kad okrene na tu drugu posložila naribani sir, šunku i ketchup).
Ako je bila slatka varijanta kad je izvadi na pijat namazali bi je džemom (uglavnom šumsko voće)...
Znači slično kao palačinke samo s palentom i samim time nešto deblje...
Ja to obožavam i dan danas često radim... voli i maleni :liza

Re: Kuhamo u veljači

07 vel 2015, 10:10

nisam to nikad jela Vicky, al ne sumnjam da je dobro
mi svi obožavamo puru

danas juha, lešo meso, neko povrće i salata
smišljam koju tortu sutra spremati za svoj rođendan da je kremasta i lijepa, al ne čista čokoladna jer mi dijete to ne voli

Re: Kuhamo u veljači

07 vel 2015, 10:51

Juha s puno povrća, pilećim srcima, jetricom i želucima, mađarske šnicle i kroketi od krumpira, kupus salata, smišljam i neki kolač koji bi se jeo danas i sutra

Re: Kuhamo u veljači

07 vel 2015, 10:55

musaka od krumpira, crveno zelje na salatu
možda i krafne napravim, dobila neki novi recept pa da isprobamo
za večeru zeljanica

Re: Kuhamo u veljači

07 vel 2015, 10:57

varivo od povrća (mahune, grašak, poriluk, mrkva, batat) s piletinom i noklicama
i ja smišljam neki kolač, nešto brzo i fino... imate prijedlog??

vicky fora

Re: Kuhamo u veljači

08 vel 2015, 09:47

Pileća juha s rezancima, domaće pečeno pile, mlinci, cikla, poderane gaće

Re: Kuhamo u veljači

08 vel 2015, 11:49

juha, pečeno pile s krumpirima, cikla i zelje salata

Re: Kuhamo u veljači

08 vel 2015, 13:39

Zagorska juha, pečeni butic odojka sa krumpirima i mlincima, pecene mlade mrkvice i prokulice. Salata cikla.
Za desert vjetojatno opet burkifli sa orasima i makom.

Re: Kuhamo u veljači

08 vel 2015, 13:46

Mm danas radi pasticadu, prvi put. Imali meso u zamrzivacu i nikako uhvatit trenutak...
Ovaj snijeg nas je malo "zarobio doma" pa je jucer imalo lijepog vremena za pripremu i danas za kuhanje.
Jedva cekam da probam :liza

Re: Kuhamo u veljači

08 vel 2015, 15:21

Danas musaka i pečena crvena paprika...

Nego, spominjete musaku od krumpira - jel to neka u koju ne ide meso ili?
Ja uvijek radim onu klasičnu - krumpir, mljeveno meso i umak...

Re: Kuhamo u veljači

08 vel 2015, 15:44

Kod mene to bude samo kkrumpir na ploške sa začinima, peče se 45min, dodam vrhnje i umućena jaja preko i zapečem još 15min. :)

Re: Kuhamo u veljači

08 vel 2015, 15:50

Kod mene je sloj kuhanog krumpira na ploške, sloj kuhanih jaja narezanih na ploške, sloj pirjanog luka, na to sol, papar, crvena paprika i malo vrhnja pa gore sloj krumpira i vrhnja. Nekad si MM u svoj dio stavi narezanog špeka, ali meni je super baš ovako bez ikakvog mesa.

Re: Kuhamo u veljači

08 vel 2015, 16:00

kod mene su musake uvijek sa mesom, ako je od krumpira onda ide red mesa red krumpira, ako je od patliđana onda red mesa red patliđana, ako je od kelja onda red mesa red kelja itd. pa ih zovemo po onome što čini glavni sastojak uz meso

Re: Kuhamo u veljači

08 vel 2015, 16:27

Tnx cure ;)
Vidiš koliko varijacija na temu...
Ja radim uvijek red prokuhanog krumpira na ploškice, red propirjanog i začinjenog mljevenog mesa, red umaka (s jajima) pa još jednom sve ispočetka...
Sveki radi i tu verziju s keljom ;)

Re: Kuhamo u veljači

08 vel 2015, 16:40

tako i ja radim kao i ti kad je od krumpira :dada - umak s jajima mi je od jaja i kiselog vrhnja i malo soli

Re: Kuhamo u veljači

08 vel 2015, 17:28

Isto :dada

Re: Kuhamo u veljači

08 vel 2015, 18:21

I ja :)
Kod musake su konstante mljeveno meso i jaja sa vrhnjem :)
A krumpir sa dodacima preliven jajima sa vrhnjem, al bez mesa, mi je francuski krumpir :)

Re: Kuhamo u veljači

08 vel 2015, 21:30

Mirci je napisao/la:I ja :)
Kod musake su konstante mljeveno meso i jaja sa vrhnjem :)
A krumpir sa dodacima preliven jajima sa vrhnjem, al bez mesa, mi je francuski krumpir :)

Kod mene isto tako :liza

Re: Kuhamo u veljači

09 vel 2015, 11:03

Goveđa juha s rezancima, rižoto s mješavinom riže, ječma i piletine

Re: Kuhamo u veljači

09 vel 2015, 11:12

mi danas za djecu juhicu, a onda sarma iz zamrzivača i pire krumpir!

ne znam šta bi sutra,jer trebala bi danas popodne to skuhat ...

Re: Kuhamo u veljači

09 vel 2015, 11:13

Mrava aj ti malo ovo elaboriraj :nata
rižoto s mješavinom riže, ječma i piletine

znači pomiješaš i više vrsta riže i dodaš ječam a podloga ti je piletina?
Ne mogu uopće zamisliti okus

Kod nas danas njoke od bundeve i seitan a la wild :nata salate i juha mesna s domaćim rezancima mljac

Re: Kuhamo u veljači

09 vel 2015, 11:19

Dakle, izdinstam luk, dodam ostatke pečene piletine od jučerašnjeg ručka, šalicu riže i šalicu ječma, podlijevam, začinim, miješam... Nastane rižoto kao obični pileći samo dodatak je taj ječam. nama je fino :liza

Re: Kuhamo u veljači

09 vel 2015, 11:38

Jucer je bio chilli c carne sa palentom, sve zapeceno u pecnici.
Danas tortille sa tim istim chillijem. Jesam mastovita...

Re: Kuhamo u veljači

09 vel 2015, 11:54

mrava, ja za tu kombinaciju ko fol rižota kupim onaj miks - ječam, pšenica, riža, od Gallo, ali ima i drugih sad mikseva. mi ćemo to sutra s porilukom, puretinom i mileramom. sad sam se sjetila da sam jučer kupila puretinu za to pravit.

a onda bi mogla u srijedu ono tvoje varivo sa slanutkom i bundevom adoraba.
Tema je zaključana