11 ožu 2015, 13:06
Mi smo jucer imali prezganu juhu i pekla sam pizzu.
Danas ista juha, pohanci, pire, salata.
11 ožu 2015, 13:13
jučer pileća juha i bolonjez, matovilac.
danas pileća juha i ne znam još šta

.
11 ožu 2015, 13:16
danas
ovo i zelena salata, rotkvice
11 ožu 2015, 13:45
olja izgleda savršeno javi kakvo je u stvari
mi danas piletinu u bijelom umaku+špageti+kupus salata
11 ožu 2015, 14:01
olja čini se fino. isprintala sam pa ću za vikend.
11 ožu 2015, 14:27
Dakle:
- umjesto riže, stavila sam kus-kus. To uglavnom zato što sam zaboravila skuhati rižu

a i čini mi se da je bolja kombinacija, i drugi put bih tako

- sljedeći put kuglice definitivno ne bih kuhala (iako je zapravo dobro jer je juha u kojoj sam na kraju zakuhala naribanog povrća bila fina) jer su mi premekane, nekako.... ne znam, čak i starija veli da su joj "blage", a ona inače ne ljubi ništa slano, masno i općenito "jako" od hrane i uglavnom sam se zbog nje i odlučila isprobati ovaj recept. Možda skuhati do pola, pa onda ispržiti

Ali to je onda previše posla - kuhaj, prži, peci...
- vrhnja treba biti više

Ali to je opet moje subjektivno mišljenje - meni vrhnja nikad dosta
- kuglice bi trebalo zapeći u jednom redu, tj. sloju (kao na slici), a ne u dva kao kod mene

- samo zelena salata s rotkvicama nekako nije dovoljna u ovakvoj izvedbi, nedostaje mi još neki prilog poput recimo potatoe wedges ili recimo kuhane brokule. To ja sad prebiram po glavi šta imam u frižideru

Zaključak: ponoviću ali uz neke izmjene
11 ožu 2015, 14:34
i ja sam to radila. slažem se, kuglice su premekane, i meni je to sve skupa bilo premasno.
11 ožu 2015, 14:47
Pohano bijelo meso,pire, umak id rajcice i zelena salata
11 ožu 2015, 15:18
Ja moram malo usporiti pa ne kuham zadnjih dana, ali zahvaljujući mojoj dobroj sveki imam ručak po guštu: juha, juneći toć, palenta i pečena crvena paprika
11 ožu 2015, 18:18
jučer ipak bila junetina s mahunama i krumpirom
danas pohana puretina i lešo šenon
12 ožu 2015, 08:56
Krumpir gulaš na kiselo sa svinjskim srcima (za djecu s junetinom

) i palačinke.
Sutra vratina na naglo i prisiljeno zelje.
12 ožu 2015, 09:31
puretina s povrćem u toću + palenta + miješana salata
sveki ima rođendan pa se nadam kolaču popodne
12 ožu 2015, 10:17
kod nas grašak varivo. Jucer smo imali za veceru kolacice nekakve koje je cer smislila pa cemo to i danas. Nekakve tarteve je od lisnatog radila. Zgodno joj je ispalo i bilo je bas fino.
12 ožu 2015, 11:26
Juha, peceno pile i mlinci
12 ožu 2015, 12:06
Pire, špinat, jaja na oko, štrudla s jabukama
12 ožu 2015, 20:34
Jucer:
tjestenina sa fasiranim mesom/bolonjeze
piletina na kineski nacin
bijela riza
lukimira
tri vrste knedli od griza (kokos/sljive, kras exspress/ visnje, plazma/cokolada)
Danas:
lonac sa piletinom
arapska riza
4. pizze (razlicitog sadrzaja)
crne masline sa mladim lukom
vocna paluza
13 ožu 2015, 09:43
md
kod tebe svaki dan delicija na izbor
mi ćemo danas kineske rezance s povrće u soja i slatko kiselom umaku
13 ožu 2015, 15:08
Juha od rajcice, przene papaline i pommes
14 ožu 2015, 11:35
juha, lešo meso, špinat, pire
možda kuglof od naranče
14 ožu 2015, 13:55
Pileća juha s jetrenim noklicama, saft od pilećih iznutrica, prilog: palenta i pire krumpir, zelena salata
14 ožu 2015, 14:22
Jučer tjestenina sa tunom na crveno, desert čokoladnjača. Danas pizza, desert čokoladni ledeni vjetar.
14 ožu 2015, 15:20
pileci paprikas sa sirokim rezancima. Desert je apple crumble sa umakom od vanilije
14 ožu 2015, 15:24
bolonjez
i zelena salata
desert nemam, ali bih rado malko od Mirci, malko od gage
14 ožu 2015, 16:25
Juha od mladog domaceg pijevca,dio sam ostavila leso,a dio skinula kozu i pohovala,pire i ostatak zelja od jucer(blitva i brasunice sa cesnjakom) i desert-Tinicino cokoladno cudo.Sutra janjce i telece pecenje,juha od danas,a za prilog nemam ideju,krompira,brokule,rikule,matovilca mi je vec dosta-malo bih promjenila,prijedlog ikakav itko?
14 ožu 2015, 17:34
gaga, to ti pratiš 3,2,1-kuhaj pa si dobila ideju za crumble? Ja sam ovaj tjedan pravila sarmu i paprikaš

Dobro mi dođu ideje
14 ožu 2015, 17:50
E vidis kako si pogodila. To nisam dugo pravila pa me podsjetili. Bar za nesta valja taj 3,2,1
14 ožu 2015, 22:45
Danas smo u pećnici pekli arbun sa krompirom i batatom izrezanim na ploške i blitva na lešo. Za desert dalmatinska pinca. Sutra goveđja juha, lešo meso, šalša, restani krompir, zelena salata.
15 ožu 2015, 10:30
Pileća juha, pečena vratina s lukom, pečeni krumpiri, zelena salata, osinja gnijezda
15 ožu 2015, 10:51
Kod nas uletjela neka monotonija - opet pileća juha, pečeni butterfly picek

, mlinci, rikula i matovilac na salatu. Za desert štrudla od jabuka i od višanja. Prvi put sam pekla i kruh koji se ne mijesi.
Sutra budu ostaci.
15 ožu 2015, 10:56
Kakav je to picek

?
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.