Tema je zaključana

Re: Ljetna platnena parlaonica (28.dio)

29 lis 2013, 16:11

MatiMokoš je napisao/la:Mame koje imate pupekove bambusice- kako stojite s montiranjem te pelene na bebače? Mene zbunjuje što je mom pišulincu ta pelena još uvijek dosta široka oko struka (iako ima cca 8 kg). Ako je ostavim na najvećoj veličini, onda je manje-više ok, ali ako je smanjim (što bi mu bolje odgovaralo, pogotovo oko nogu) ispadne mi preširoka u struku. Ima li još netko takvih problema?
Inače mi je ta pelena među dražima jer je jako mekana i super upija.

Moja najdraža pelena! ali da i mojoj malenoj je još uvik dosta široka oko struka, tj. stežemo je do kraja unatoč njnoj kilaži. mislim da bi se to moglo rješit našivanjem elastične trake straga na leđima, jednostavno za izvest, a nikako da to obavim... doduše mi smo tu pelenu počeli koristit kad je ona već imala skoro 12 kg pa mi to nije bio neki problem, ali mislim da ova pelena i nije za najmanje, ne znam. Ili možda ugraditi dodatne čičak trakice na par mjesta tako da se može stegnut više... mali prijedlog za proizvođača... inače presavršena pelena...

Re: Ljetna platnena parlaonica (28.dio)

02 stu 2013, 21:45

Ekipa oprostite ako na krivom mjestu pitam. : dunno Zanimaju me legwarmers, gdje ih kupujete i koliko ste zadovoljne? Hugaluggs su na Babipuru sada po £5, čine mi se lipe... Silki ti si kupovala neke?

Re: Ljetna platnena parlaonica (28.dio)

02 stu 2013, 21:49

Ekipa oprostite ako na krivom mjestu pitam. : dunno Zanimaju me legwarmers, gdje ih kupujete i koliko ste zadovoljne? Hugaluggs su na Babipuru sada po £5, čine mi se lipe... Silki ti si kupovala neke?
Matimokoš i meni su Pupeko odlične pelene, nadam se da ćeš riješiti taj problem. Vjerojatno je to samo jedna "faza" u korištenju pelene s obzirom na rast i razvoj bebača.

Re: Ljetna platnena parlaonica (28.dio)

02 stu 2013, 22:26

Ja sam mislila odrezati njegove stare termo hulahopke
Meni se legwarmer čine kao super ideja

Re: Ljetna platnena parlaonica (28.dio)

02 stu 2013, 23:24

Kupila na ebayu za dolar ili dva, a šiping nula kuna :dada

Re: Ljetna platnena parlaonica (28.dio)

02 stu 2013, 23:49

ofca- blago tebi na tako dobroj kombinaciji :joy
ja sam narucivala iz babylegsa us, em sam ih dobro platila, em sam se nacekala, em sam zivce izgubila sa slanjem mailova sa upitima o tome sto se dogadja sa narudjbom a odgovore nisam dobivala. a sto je najgore, ofucale su se nakon par pranja vise nego neke jeftinjara stucne sto sam slucajno ubola na nekom bzvz standu na placu u zg

Re: Ljetna platnena parlaonica (28.dio)

03 stu 2013, 00:53

Skroz sam zaboravila da sam ih nedavno kupila u h&m :ajme Mislim da je cijena nekih 15 kn i baš su super.

Re: Ljetna platnena parlaonica (28.dio)

03 stu 2013, 09:35

Ovčice super informacija! :) Nadam se da ću ih naći. Ne znam zašto, ja se u tog H&M uopće ne snalazim i uvik imam osjećaj da ničeg nema. :dunno Možda bude sriće s "bejbi štucnama". ;)

Re: Ljetna platnena parlaonica (28.dio)

03 stu 2013, 09:42

ja nisam uopće gledala u h&m, jel ima i za dečke, jer sam ja nedavno gledala i KIK-a i bilo je samo za curice

Re: Ljetna platnena parlaonica (28.dio)

03 stu 2013, 12:47

jel mogu zamoliti ako ce netko tako naide na stucnice po tak 15ak kn da mi ubode 2 para curicastih, pa refundiram plus postarina :) priti plizzzz :))))

Re: Ljetna platnena parlaonica (28.dio)

03 stu 2013, 14:41

Ako ja nađem, uzet ću ti, nema frke.

Re: Ljetna platnena parlaonica (28.dio)

03 stu 2013, 21:22

Vidjela samo ženske jer muške nisam ni tražila

Re: Ljetna platnena parlaonica (28.dio)

03 stu 2013, 21:25

crna ofca je napisao/la:Vidjela samo ženske jer muške nisam ni tražila

stavit ću ja njemu i ženske, samo da idem vidjeti koje imaju :lol
Tema je zaključana