01 srp 2012, 10:13
01 srp 2012, 10:21
01 srp 2012, 10:25
01 srp 2012, 11:15
gilakova je napisao/la:E Lorena upravo ja imam taj problem...ni jedan cover mi ne stisne tetru kako treba...lufta joj oko nogu a tetra mi se raspadne iako je zakačim snapijem..koji cover uzeti?
trebalo bi malo pogledati na forumu od rode jer tamo dosta cura koriste tetra pelene pa možda je tko otkrio koji je cover najbolji. gilakova je napisao/la:Htjedoh pitati za one koji imaju bambino mio pelene...kad pogledaš njihovo uputstvo ta se pelena savije na trećinu samo stavi između nogica i stavi se cover...ali onda ta plastika covera dođe na kožu na kukovima...kako to?
01 srp 2012, 11:41
morat ćemo probati. mada su rekle da je dobar i ME ali meni nikako za tetre on nije dobar.