Ja neznam zašto nekima po danu procurima a nekima ne Ajme ja sam kupila lanolin u apoteci al se više ne sjećam mirisa, ovo mi smrdi kao mast za guzu.
Je je netko probao tekući lanolin od Disane? Ja sam imala isti takav od Ulrich naturlich i znalo se dobro lanolizirati. Kad se otopi lanolin onda se ta voda mora ohladit a tek onda se može dodati ostatak vode ak je premalo,inače se on počne grudat, barem je tak meni bilo.
U stvari na nogavicama ima ostataka lanolina a na ostatku covera ga uopce nema, ni malo nije ljepljiv. Drzi kao i klasicno lanoliziran cover. Usporedjujem iste covere ali na razlicite nacine lanolizirane. Za dan super, noc ne znam kako bi prosla posto je bocno samo kedan sloj vune.