14 svi 2010, 12:28
Postoji i Noćni racman, ali ne znam kakav je.
17 svi 2010, 09:10
Mi stavimo dva uloška u pocketicu i sve 5

Ujutro pelena ima pola tone, ali ne propusti
17 svi 2010, 20:41
ja imam jednu racman, ali mu je još velika. izgleda ogromno.
20 svi 2010, 08:54
Evo da se pohvalimo, već nekoliko noći se ne moramo presvlačiti i ujutro i bodić i pidžama budu suhi
Naša tajna je jedan uložak više i (novost u našem asortimanu) ME cover!
Jako smo sretni što nas je jedna mama usrećila s 2 ME covera, i za sigurnost ugl po noći stavljamo Flaficu, ali sam uvjerena da je to do covera, a ne do pelene.
06 srp 2010, 08:15
sinoć sam stavila mutt like, split pelenu (princip, idemo probati pa što bude), stavila sam 2 uloška (koji svaki ima po dva, dakle 4) i dodala sam još jedan od flafi pelena. prva dva uloška sam presavinula naprijed, ubacila presavinuti flafi uložak. preko vunene zaštitne (izlanolizirane do besvjesti) i mogu reći da je prošlo super

guza lijepo suha, ništa nije procurilo. milina
18 kol 2010, 19:07
ja obično stavim flafi bambus s još jednim bambus uloškom i njihov cover (guza mu bude ko u mede).

nije još nikad promočilo a pelena bude puna.
18 kol 2010, 22:59
Ja sam kupila flafi bambus i konoplju, čistog bambusa nije bilo; i nisam baš zadovoljna.
Ne vidim da mi nešto bolje upijaju od običnih flafica, a od njih dosta više koštaju.
I izgledaju mi manje od običnih, tako kad ubacim dva dodatna uloška (naprijed presavinuta) jedva ih zakopčam.
I bambus od rode mi baš nije nešto.
Za sada nemamo dobitnu kombinaciju za noć koja je 100% sigurna.
19 kol 2010, 13:34
of flafija imam samo bambusice tako da ih ne mogu usporediti s običnima. dobila sam s njima dva uloška koja su savršena, fina i debela.
rodini bambus ulošci im nisu ni do koljena.
s rodinom bambusicom nisam uopće zadovoljna.. preplitka i mala a uzela sam veći broj. moj mali mršavac jedva stane u njih..
ali opet.. bilo koja kombinacija pelene i covera nama ne popušta. iako noću zna papati cicu i po 4 puta..
19 kol 2010, 21:58
Ja s tom bambus/konoplja od aflafi dobila onaj odvojivi uložak na drukere i jedan dodatni koji mislim da je flanelski, samo presvučen bambusom.
To nam nije dovoljno, stavljam barem još jedan.
I mi cicamo najmanje 3 puta po noći

iako već imamo 14 mjeseci
I u zadnje vrijeme dosta puta bude i jedno prematanje po noći.
10 tra 2013, 02:07
jedna od must have fitted je tots bots bambus, ova

obožavam je obožavam, posebno za noć. mekana, pufasta, ne ostavlja tragove i super upijajuća.
definitivno ima mjestu među moje top tri fitted pelene
10 tra 2013, 07:34
Siliki di se meze to kod nas nabavit jer ja ne baratam kupnjom vanka
31 srp 2013, 12:30
Procitala od pocetka i vidim da sam davno ostavila svoj komentar.

Sad me zanima sto savjetujete kao najbolju opciju za noc? Disanu vuneni cover? Ima li samo jedna vrsta ? I kakve pelene ispod?
31 srp 2013, 12:41
disana je najbolja po meni, ima ih više vrsti. ne samo kao
gačice- kakve ja imam već imaju i ovakve -
http://minigreeny.com/pelene/dodaci-uz-pelene/zastitne-gacice/disana-zastitne-gacice-od-prokuhane-vune.html - mislim da bi one ljeti bile bolja opcija.
makar ovisi koliko dijete piški - i PUL može biti dovoljan, samo treba isprobati. ako PUl drži nema potrebe uopće kupovati vunu.
ja sam stavljala fitted pelenu od babysaurusa- onu s ulošcima - stavila bih 3, ili flafi pelenu + uložak i preko toga tetra i onda zaštitne, nekad je bila dobra vuna a često je dovoljan i običan PUL. moji su dosta piškili pa je vuna bila najčešće u opticaju, no sad vidim da damjan noću piški manje pa ćemo ić s PUL-om
javim kako je prošlo
31 srp 2013, 14:42
Nekako mi najsigurnije djeluju one što dijete u njima sliči na buđolu.

Možda sam u krivu. Vjerovatno su dobre i one od PUL-a ali i sad ljeti mise čini da je prozračnije u ovima gore.
31 srp 2013, 16:01
neki se ljeti u ovim kuhaju, mojima nisu smetale, ali dosta ljudi jest, bilo im je prevruće u tome, jer su ogromne
31 srp 2013, 20:57
Kaže mi i mm da ljeti izbjegava roniti u odjelu od merina. A M je na njega po tom pitanju.
Sinoć sam je stavila u flisane zaštitne i nije joj smetalo.
31 srp 2013, 21:25
mojima su isto ok, nit se bude nit osipa imaju, nit se znoje,jedino što smrduckaju od urina
07 kol 2013, 11:32
kod nas je trenutno dobitna kombinacija fitted il naida il flafi i dodatni uložak i preko toga PUL
ništa ne curi, budi se kao i inače
čekam zimu da mu isprobam vunene koje imam, disana 86/92 i još jedne ala gaćice- ali su mu preširoke i preniske
10 kol 2013, 21:04
Ja ću ovih noći probati bamboozle s close noćnim dodatnim uloškom. Pelena je presavršena.
Dok sam je namakala u vodi prije prvog pranja i voda mi je bila mekana.

Onda znate koliko mi je i ona sama.
15 kol 2013, 09:25
Probala sam dvije varijante, jednu noć sam stavila bamboozle s dodatnim cp stay dry noćnim uloškom, a drugu samo s onim koji je bio u peleni.
Prva opcija je ujutro bila pelena izvana 1/8 mokra (samo onaj dio oko čička i pinkicu ispod) dok su ulošci bili natopljeni. Pelena je mogla još upiti. Koža guze suha.
Druga opcija je bila kompletna pelena mokra izvana da ne govorim uložak. Koža guze mokra.
Sada koristim ovu prvu opciju i jako sam zadovoljna.
14 ruj 2013, 19:48
i evo nam dobitne noćne kombinacije
fitted (u ovom sluačaju babysaurus, ali koristila sam i rodinu konoplju, storken, flafi...) s tri uloška ako je split (ili s jednom uloškom ako je ušiveni) + tetra (+ liner) i disana
slikala sam da se vidi da se pelena ok zakopča, malo viri kod nogica ali ga ne smeta.
14 ruj 2013, 20:14
Nama je za noc obavezna fitted + dva uloska i disana.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.