Tema je zaključana

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

05 lis 2012, 13:20

Hvala Kolberg ;)

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

05 lis 2012, 22:52

Kupila sam bambusovu Racman pelenu,stvarno je premekani materijal i lijepi dugački na zadnjoj strani ušiveni uložak za dečke i dodatni se dobije,malo je skupa 119kn,inače u njihovom web shopu je 14,4 eura. Suši se još, ali mislim da će biti jedna od njaboljih za kretanje jer mi se taj materijal čini tanak i premekan a time će biti i uzak između nogica ( a čini mi se da će i super upijati),bambusova flafica je isto super mekana ali je puno deblja tako da je puno šira između nogica.

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

05 lis 2012, 23:07

Vicky & mama meni je od disane ( http://minigreeny.com/pelene/dodaci-uz-pelene-1/zastitne-gacice/disana-vunene-zastitne-gacice-pletene.html ) super vuneni cover za noć i vuneni od storchenkinder za dnevnu pelenu ( http://www.eko-butik.com/storch_vuna) a probat ću i vuneni od popoline sa pelenka (http://pelenko.com/index.php?route=prod ... duct_id=75) jer mi fali još jedan za noć... :mah

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

05 lis 2012, 23:21

Noah, jel'da je super bambus racman :luv . Ja ga uglavnom za noc koristim jer mogu dosta ulozaka unutra staviti a da mi je montaza jednostavna. D.dosta napuni nocnu pelenenu kada puno sisa... Dnevni racman si vidjela?

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

05 lis 2012, 23:27

Jesam vidla sam i dnevni, ali je jednako koštao pa sam uzela jednu radije od bambusa

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

06 lis 2012, 15:51

Silki, kad si nas već navukla, bilo bi u redu i taj link da zakeljiš :p

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

06 lis 2012, 18:26

Tipkam s moba pa mi je nezgodno. Evo, valjda cu uspjeti
http://item.mobileweb.ebay.co.uk/viewit ... 0879686430
Ukucaj u pretraznik ima jos seera s vecim izborom. U detaljima pise i sastav.

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

06 lis 2012, 22:29

Super silki i mi se zahvaljujemo na linku! :mah
Moj maleni večeras spava u racmanovoj bambusici,stvarno je najmekša za spavanac,budemo vidli kako će upijati mislim da ne bi trebao biti problem uz vuneni cover.

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

07 lis 2012, 07:45

Ja stavim jos dva uloska unutra i bude super, a moj je pisonja:). Ovaj dodatni jlozak u racman bambusici je meni super, njega sam hvalila i imam ih vise.

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

07 lis 2012, 08:03

mi smo sinoć bili u mutt like s dodatnim uloškom i disana zaštitinim, sve 5. pelena je bila mokra cijela, od -do. ali ništa nije procurilo.

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

07 lis 2012, 22:21

Bornice, ja sam ga stavila spavati u racmanici s tim da sam dodatni bambusov uložak preklopila i stavila naprijed na pišu,pelena i uložak sve mokro i vuneni nije procurio,baš su mi te bambusice najmekše. Šteta kaj već imam toliko pelena,da nemam uzela bi sve bambusove racmanice u paketu, a onda opet kad bih imala gotovo sve jednake pel. zanimalo bi me zasigurno kakve su ove druge.. :lol

Vicky, jesi zadovoljna svojim novim pelenicama,zasigurno guštaš!? Ja kad sam svog prvi put obukla u platnenu slikala sam ga iz svih kuteva i cijeli dan se divila a tako je bilo kad je stigao i vuneni cover prva noć u platnenima se debelo obilježila fotićem :hahaha

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

08 lis 2012, 07:51

Ja sam mojim velikim klincima bila bas dosadna s slikavanjem pelena:lol.

Noah, to sto kazes da bi bila zadovoljna samo sa racman pelenama mislis sada kad ti je jos tako jako dobra i nova. Ja skoro za svaku novu pelenu tako mislim :ajme .

Ali racman ima vise modela, imati samo njihove pelene u kombinaciji svih modela bi sigurno bilo jako dobro.

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

09 lis 2012, 21:46

Naravno da sam pokleknula i naručila baby legs. :ajme Ne vrijedi meni nikakvo mantranje kad Silki posta tak slatke fotke. I još našla neke koje su navodno od bambusa. Javim kakve su kad stignu.

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

09 lis 2012, 21:49

crna ofca je napisao/la: I još našla neke koje su navodno od bambusa. Javim kakve su kad stignu.


koje su te od bambusa, ajde molim te stavi linkić ili napiši ime marke!! Hvala :)

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

09 lis 2012, 21:55

eto linka
http://www.ebay.co.uk/itm/New-LEG-HUGGE ... 4607c94430

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

09 lis 2012, 21:58

Tnx. na brzom odgovoru!! :)

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

10 lis 2012, 09:37

Noah hvala za linkove :kiss
da, uživamo i ja i bebač u novim pelenicama :joy kako je već veliki sam bira koju želi i onda se divi sam sebi :hahaha
još uvik ih kombiniramo i sa pampersicama jer nemamo ih još dovoljno, ali kroz koji dan će se i to riješiti ;)
jedina koja ima prigovor na pp je sveki koja ga čuva kroz jutro i kojoj nikako nije jasno zašto platnene u ovo suvremeno doba (doduše njoj je i cicanje ovako dugo trn u oku) - a šta će žena s tako nazadnom nevistom - pp i cica di toga još ima :lol

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

10 lis 2012, 15:17

:lol

danas švrljam fejsom i naletim na ovo
http://krampus-najam-pelena.hr/wp-conte ... rosura.pdf
http://krampus-najam-pelena.hr/#
znam da je to u americi nešto najnormalnije. postoji tzv. diaper service koji odvoze prljave i dostavljaju čiste pelene na kućni prag. moram priznati da mi se ta ideja motala po glavi pred četiri godine kad sam se prvi put otisnula u platnene vode al' mislila sam da ne bi bilo interesenata. baš me zanima ima li korisnika.
što vi mislite o tome kao ideji?

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

10 lis 2012, 15:39

Ja sam isto već bila na njihovoj stranici kad su imali akciju, jedan mjesec besplatne usluge. To je bilo negdje u 8 mj. No nekako pomisao koliko korisnika je prošlo kroz te pelene prije i čini mi se ipak jeftinija varijanta imati svoje raznorazne vrste pelena. Možda sam taj jedan besplatni mjesec trebala probati no onda me kopkalo s kojim praškom peru i koliko izapiru jer moj Noa ima osjetljivu kožu. Nadam se da ću moći prodati sve svoje pelene kad završimo sa pelenštvom,nama ću sigurno dvije ostaviti za uspomenu.

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

10 lis 2012, 15:55

što se ja toga nisam sjetila :hahaha

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

13 lis 2012, 12:59

Iznajmljivanje pelena bi mi super doslo na godisnjem... Za stalno ne znam bas.

Sad kako je david vec dosta velik:) moram paziti koju pelenu cu mu staviti kad idemo negdje autom jer s debljom pelenom mu glava viri iz AS :zub .

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

15 lis 2012, 10:26

Mala Bornica je napisao/la:Iznajmljivanje pelena bi mi super doslo na godisnjem..
e, da! to bi mi bio spas kad sam kod svojih.

mi smo počeli korisiti linere. nažalost, zaboravim često. pa nakon toga "platim" :ajme :hahaha

koristimo zasad M covere. ima 2 rodina pul, jedan flis tots bots, i još neke, ME i onaj strani na prugice od vune
čini se kao da mu je M na knap ali L mu baš puše. :dunno
navečer je disana u pogonu. radi bez greške

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

15 lis 2012, 11:35

[img][IMG]http://imageshack.us/a/img715/445/picture2194.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us[/img]

Ostala sam dužna sliku babykicksica... Ne znam zašto ne mogu učitati fotku... ali evo linka:

http://imageshack.us/photo/my-images/71 ... e2194.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/51 ... e2200.jpg/

Mi uopće ne koristimo linere. Meni se ne gadi... :lol Moj miš je počeo tvrđe kakati, napokon. Većina govnca se odljepi i bućne u wc, ostatak istuširam i gotovo. Škrtica sam.

I ja za svaku novu pelenu mislim da mi je ta na, naj, naj... Onda se opet poželim nekih starih :srca

Mi po noći imamo mib i stavim u njih close parent noćni uložak ili njihov originalni i super... Preko njih stavljam totsbots zaštitne. Jako sam zadovoljna s njima. NIKAKVIH tragova gumica ujutro nema. Nikada nam ništa nije iz njih procurilo. Jedino što nam pelenica smrducka.

Razmišljam o vunici... Zanima me kako namontirate bodi preko vunice? Piđamicu? Već preko ove velike pelene moj sedmomjesečni frajer jedva stane u 86.

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

15 lis 2012, 11:44

veći body je jedino rješenje. meni damjan sad nosi body 80.

ne gadi se meni, nego kad je liner tu onda se nekako manje "razleti". :lol bez linera bude svugdje svega, ne znam gdje bi počeo s čišćenjem :lol

pokušala sam ti popravit linkove da se vide slike ali ne ide :/ :dunno

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

15 lis 2012, 12:33

Opet sam probala s vunom i sad mi je jedan super, nista ne prolazi, a jedan mi prolazi izmedju nogu. Moram priznati da me ugodno iznenadilo to sto znam da mi dijete ima nesto prirodno na guzi, a da nije promocilo. :oops: Iako jos uvijek mi se ne da zafrkavati s njima. :lol Ali se ipak zafrkavam. I vjerojatno cu se zafrkavati sve dok ne udjem u stos i skroz mi ne legnu. :zub

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

15 lis 2012, 14:02

nina i nika ukoliko misliš da je do covera da procurava možeš zamjeniti na drugi :mah

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

15 lis 2012, 16:55

Hvala ti, ali nekako ne mogu vjerovati da je do covera. Nema mi logike. kazem, probat cu ga sad opet lanolizirati pa cu vidjeti.

I da, sad kad sam opet lanolizirala, izvrnula sam pa mi je s unutarnje strane bilo ljepljivo, ali puuuuuno manje nego prije. Ma nesto sam ja to brzopleto radila.

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

15 lis 2012, 22:43

Samo za silki http://www.gro-via.com/kiwi-pietm-wool-cover.html

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

15 lis 2012, 22:53

:le

aaaaaaaaaaaa skoro si me namamila, skoro, al' fala bogu
Availability: Out of stock :lol

Re: Jesenska platnena parlaonica (22. dio)

15 lis 2012, 22:58

Sigurno su imali sada premijeru na sajmu...inače dobro da više nemam platnenopelenaša jer su im dezeni ludi :luv
Tema je zaključana