05 lis 2012, 13:20
05 lis 2012, 22:52
05 lis 2012, 23:07
05 lis 2012, 23:21
. Ja ga uglavnom za noc koristim jer mogu dosta ulozaka unutra staviti a da mi je montaza jednostavna. D.dosta napuni nocnu pelenenu kada puno sisa... Dnevni racman si vidjela?
05 lis 2012, 23:27
06 lis 2012, 15:51
06 lis 2012, 18:26
06 lis 2012, 22:29
07 lis 2012, 07:45
07 lis 2012, 08:03
07 lis 2012, 22:21

08 lis 2012, 07:51
.09 lis 2012, 21:46
Ne vrijedi meni nikakvo mantranje kad Silki posta tak slatke fotke. I još našla neke koje su navodno od bambusa. Javim kakve su kad stignu.
09 lis 2012, 21:49
crna ofca je napisao/la: I još našla neke koje su navodno od bambusa. Javim kakve su kad stignu.
09 lis 2012, 21:55
09 lis 2012, 21:58
10 lis 2012, 09:37
kako je već veliki sam bira koju želi i onda se divi sam sebi
10 lis 2012, 15:17
10 lis 2012, 15:39
10 lis 2012, 15:55
13 lis 2012, 12:59
.
15 lis 2012, 10:26
e, da! to bi mi bio spas kad sam kod svojih.Mala Bornica je napisao/la:Iznajmljivanje pelena bi mi super doslo na godisnjem..
15 lis 2012, 11:35
Moj miš je počeo tvrđe kakati, napokon. Većina govnca se odljepi i bućne u wc, ostatak istuširam i gotovo. Škrtica sam.
15 lis 2012, 11:44
bez linera bude svugdje svega, ne znam gdje bi počeo s čišćenjem
15 lis 2012, 12:33
Ali se ipak zafrkavam. I vjerojatno cu se zafrkavati sve dok ne udjem u stos i skroz mi ne legnu.
15 lis 2012, 14:02
15 lis 2012, 16:55
15 lis 2012, 22:43
15 lis 2012, 22:53

15 lis 2012, 22:58