11 stu 2012, 21:46
11 stu 2012, 21:48
11 stu 2012, 22:34
Mislim da sam mogla staviti više lanolina, moj lavor uopće nije bio mastan.
11 stu 2012, 22:39
Kolberg je napisao/la:Zenshu već si obaviila lanoliziranje?To si za probu?Onda uz paket ćeš isto vunene
Definitivno vuneni, onaj lipi crveni.
A imam i one hlačice pa bih to zajedno lanolizirala. Ali ima još do medium faze ohoho.
To bih onda dodala narudzbi, ako je to ok?
11 stu 2012, 22:51
11 stu 2012, 23:04
Jedan od njih su i pelenice i vunica. 
Samo se nadam da ću imati dovoljno vremena i strpljenja.
Totalno sam "probila" na vunu.
11 stu 2012, 23:36
11 stu 2012, 23:53
srečica18 je napisao/la:Evo sad mene s neba u rebra:
Sta je to lanoniziranje?Postupak mi je jasan ali sto na taj nacin tretirate i zasto?Sory ako sam plavusa ali sta da radim upsssss
12 stu 2012, 00:01
12 stu 2012, 00:23
Kolberg je napisao/la:Što se lanoliziranja tiče ako se napravi kako sam točno opisala onda se neće stisnut.Postoji još način sa mikrovalnom.To ću napisati kad budem na kompu.
12 stu 2012, 08:52
12 stu 2012, 12:06
12 stu 2012, 12:37
12 stu 2012, 13:05
12 stu 2012, 13:15
12 stu 2012, 13:45
12 stu 2012, 13:47
12 stu 2012, 13:50
srečica18 je napisao/la:Uzet ču tri S četiri M a onda lako L
12 stu 2012, 13:55
12 stu 2012, 14:09
.
12 stu 2012, 14:24
12 stu 2012, 16:01
12 stu 2012, 16:37

12 stu 2012, 17:16
12 stu 2012, 17:42
12 stu 2012, 17:48
12 stu 2012, 18:34
I buduće da sam jedna od rijetkih koja ne posjeduje kreditne kartice mi je malo komplicirano vani naručiti... mislim da ću isprobati ove ImseVimse...
12 stu 2012, 18:53
12 stu 2012, 18:54
12 stu 2012, 18:56