Sada je: 24 lip 2026, 09:39.

Kod platnenih mi je bilo najteže....?

Moderator/ica: nevenera

Re: Kod platnenih mi je bilo najteže....?

PostPostao/la Dulcineja » 27 srp 2013, 17:01

He,he, Lorena, to su ti moderne bake danas.
20. 7. 1994. Uporna, 9.2. 1996. Suosjećajna, 10. 2. 1998. Maštovita, 30. 4. 2001. Strpljiv, 6. 3. 2006. Privržen, 10. 7. 2012. Odlučna
Avatar
Dulcineja
juha od čokolade u kutiji
 
Postovi: 635
Pridružen/a: 21 vel 2013, 19:49
Lokacija: Bjelovar

Re: Kod platnenih mi je bilo najteže....?

PostPostao/la niki_mm » 29 srp 2013, 09:52

quote="silki"]niki, dobro nam došla vođeka :zivili [/quote]

:kiss



Dulcineja je napisao/la:He,he, Lorena, to su ti moderne bake danas.


I moja mama ima velikih problema, a mene je imala samo u tetrama!
Jedino se usudi staviti AIO, barem nesto, muz se i na njih buni ;)
niki_mm
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 14
Pridružen/a: 28 tra 2013, 23:04

Re: Kod platnenih mi je bilo najteže....?

PostPostao/la srečica18 » 29 srp 2013, 14:59

sad mi fali smajlič s govancem :hahaha :hahaha :hahaha :hahaha to mi je definitivno najteže...zbog tog i smrada sam skoro odustala ali dišpet mi neda :hahaha
I iskreno mrzim jednokratne i na njih keljim covere :hahaha :hahaha
Što ču fin nosić :plavusa
slika
I believe in angels, something good in everything I see
Avatar
srečica18
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2802
Pridružen/a: 05 srp 2007, 18:21
Lokacija: blizu mora

Re: Kod platnenih mi je bilo najteže....?

PostPostao/la penny » 28 ruj 2013, 00:03

:lol: a dobre ste

meni je najteze...stavit jednokratnu jer mi skoro uvijek procuri....

i naucit mm da stavlja pp uvijek kad mu u zurbi dam da ju presvuce kaze:al daj mi normalnu pelenu ja ti ono neznam stvaljat :lol:

a onak najnajteze mi je kad vidim kako mi nisu vise ko nove i kod nekih sto primjecujem da su na izmaku...a jos teze mi ih je bilo spremit kad se momcina nakon 3g skinuo iz pelena, jedva sam cekala novu guzu da ih nasljedi i da kontam nove ccccc :mrgreen
...always look on the bright side of life...

slika slika
Avatar
penny
teta mačka, teta kučka
 
Postovi: 1940
Pridružen/a: 10 ožu 2008, 17:15
Lokacija: 8 Nm od Du

Prethodna

Natrag na Platnene pelene

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.