16 kol 2013, 15:28
ne bi AIO .. još me ne privlače iako sam na početku mislila da ću sve kupiti AIO
babysaurus --vidjela sam na FB da imaju neku akciju za početnike - mali probni paket od tri pelenice i gratis zastitnim gacicama (S ili M vel).
Cijena paketa je 57KM/228kn.
razmišljala sam da uzmem...mogla bi uzeti...idem odabrati...
(o bože, ja i moje pisanje u james joyce tok svijesti formi
)
16 kol 2013, 16:55
S tim pelenicama neces pogrijesiti. Jedina greska mi je bila OS cover. Nikad ga nisam uspjela dobro namjestiti.
16 kol 2013, 17:13
poslala sam im mail
javit cu dojmove
16 kol 2013, 17:23
Sad sam malo pogledala njihovu stranicu. Da sada kupujem, uzela bi pocketice. Ja imam CB, ML i BB like sa od odvojivim uloscima. A kad je pelena pokakana, pocketice lakse sredim. Nisam sigurna da li ih je uopce bilo prije 2 godine kad sam ja kupovala. I hvalim ih i po pitanju istrosenosti, kao nove su, za razliku od rodinih.
16 kol 2013, 17:33
Meni su sad bamboozle odlicne za noc, posebno s onim dodatnim uloskom.
To ce mi mislim biti sljedeca investicija. Ili barem jedna od.
16 kol 2013, 18:47
Meni su AIO najjednostavnije za po doma, brzo se suše i lako montiraju
imam babysaurus i odlične su
16 kol 2013, 19:52
ja sam stvila na temi početak
da sad uzimam uzela bih
10 close parent pop in,
10 tots bots AIO
meni su ok i bumgenius AIO
i onda 10-20 fitted jer mi trebaju za van, za noć, za vrtić.... rodina konoplja mi je super, pupeko bambus isto, te babysaurus (kao i MB) mutt like i bb like, strikenkinder mi dobro drži, čula sam da su tots bots bamboolize super, flafi s ušivenim mi je super za noć....
od covera su mi super mother ease PUL coveri, flafi PUL isto, te disana vuneni
imaš topik o ocjenjivanju pelena pa baci oko tamo
a imaš i na topiku kupit ću ti pelene koje firme imaju u našim prostorima
17 kol 2013, 20:42
Ima li koja pelena slicna moloviji?
17 kol 2013, 21:23
Blueberry AIO je dosta slicna miloviji.
18 kol 2013, 22:53
Mala Bornica je napisao/la:Blueberry AIO je dosta slicna miloviji.

evo ih na babykindu u pola cijene. 10 funti. skroz povoljno.
http://www.babykind.co.uk/blueberry-one ... -nappy.htmjedino ti ne znam koliko je šiping.
ak' baš nećeš čičak samo odaberi drukere kad biraš boji i imaš miloviu

mi smo sad samo noću u fitted.
ne skidam aio s njega. misli da ću polako frkavat pelene kad se vratim u zagreb
19 kol 2013, 07:58
Silki, ako se nadje i ne neka AIO medju pelenama kojih se zelis rjesiti, sjeti se mene

.
19 kol 2013, 11:18
silki je napisao/la:misli da ću polako frkavat pelene kad se vratim u zagreb

moram rezervirati keš u budgetu
19 kol 2013, 12:02
Jel se vi registriravate na sve te puste butike da bi nešto kupile?
I čini mi se da taj model s drukerima nije na popustu, samoo ovaj s čičkom.
19 kol 2013, 12:14
Cicka na mojoj blueberry peleni nije bas neki. Dobro drzi jos uvijek, ali se malo izvitoperio. Kad bi sada kupovala uzela bi drukere. Ali ako nisu na popustu ond bi cicak

.
19 kol 2013, 12:38
Meni je totsbots omjer za čičak kvalitetu. Ako je iole slabiji onda ne bi.
Što kažeš? Imaš li za usporedbu?
19 kol 2013, 12:42
Imam

. Tots bots ima bolji cicak, ali kod njega mi smeta sto su cicak i traka na koju se ljepi iste sirine, pa mi je malo tkanina ispod trake ofucana.
Mozd je moja burberica nek losija od ostalih, mozda silki ili neko drugi ima bolja iskustva sa tim cickom. Ali kazem, nije on los, samo bi mogao biti bolji.
22 kol 2013, 07:48
Riješila sam bauka kupovanja izvan Hrvatske i sve super. Shipping kako gdje.
Probala sam jučer nešto naručiti od fill your pants, ali nisam uspjela. Zna netko jel oni isporučuju za lijepu našu? Tamo piše da dostavljaju za Europu.
22 kol 2013, 08:02
imaš na njihovoj stranici koliki je šiping ovisno o narudžbi.
http://www.fill-your-pants.com/delivery.htmlajd kad ti stigne napiši na topik 'kupit ću ti pelene' kako si zadovoljna s tim posrednikom.
šta si sve uzimala?
22 kol 2013, 18:38
Sve piše za shipping, ali ne mogu završiti narudžbu, stalno piše da izaberem ispravnu isporuku po padajućem nizu u izborniku. A to ne mogu napraviti jer mi daje jedino mogućnost shippinga za UK. Sve podatke sam ispravno unijela. Poslala sam im mail i sad čekam.
Hoću jednu bamboozlicu, jednu pop in i jednu flafastu bambusicu( ah, patim na taj bambus fitted).
Kad se dogovorim s njima javim iskustva na "kupit ću ti pelene".
22 kol 2013, 19:32
Dulci cekaj odgovor, mislim da nisu promjenili da je HR sad EU, jer kad izaberem shipping za poljsku onda normalno ide dalje.
22 kol 2013, 21:47
Odgovorili da trenutno ne mogu poslati pelene u Hrvatsku jer imaju nekakve promjene cijena shippinga, nešto u tom stilu. Nadaju se da će to uskoro biti riješeno, nemam pojma koliko uskoro.
Javit ću kad saznam više.
23 kol 2013, 09:24
Dulci pa sve ove pelene koje si nabrojila imas uzet i kod nas u Rh. Nisi se trebala toliko muciti. Radije probaj izvana uzeti nesto sto nema ovdje.
23 kol 2013, 13:14
Liv, kad bi mi svako mučenje bilo ovakvo, bilo bi super

. Lijepo kad se riješim gužve doma sjednem malo za komp, pročačkam što gdje ima, šta se nudi...
Odmaram mozak, noge, leđa od jurnjave i biram što bi, klik, klik.
Ja sam ti šparna žena

i odlučila se za pre loved iliti pelene koje su njima vraćene nakon 21 dana. Imaju paket za probu, platiš, dobiješ na tri tjedna pa ako nećeš vrate ti novce, ostaviš im nešto sitno i onda to prodaju.
A i otkrila sam toplu vodu pa moram sad malo mrdati po kojekavim "stranjskim" stranicama i malo se dopisivati s Europom

.
23 kol 2013, 14:34
Di to ima?
23 kol 2013, 19:33
Još sam računalno polupismena, pa ću ti

napisati zdravo seljački bez linka. Ukucaj
fill your pants i lijepo odeš na njihovu stranicu i na meniju stisneš pre loved. Pregledaj malo njihovu stranicu. Samo što trenutno ne šalju za Hrvatsku.
Uglavnom svi imaju neke akcije koje su u tijeku pa lijepo pecaš kad ti šta naleti. Ja sam ovima čak napisala da mi jave kad će imati neki proizvod koji sam htjela kupiti na akciji i šalju ljudi lijepo mail.
23 kol 2013, 22:00
Hah idem baš poviriti. Zvuči primamljivo.
03 ruj 2013, 21:20
Imam par komada rodinih pusa na čičak, koji je totalno otkazao već nakon dva mjeseca upotrebe.
Razmišljala sam da dam nekome da mi našije drugi čičak, ali bi mi draže rješenje bilo da se postave drukeri.
Znate gdje bih i kod koga to mogla obaviti?
04 ruj 2013, 09:37
Možda kod neke od šivalica?
Možeš li ih reklamirati kod Rode pa da ti oni to zamjene?
04 ruj 2013, 10:17
Baš bih se i mogla javiti u rodu i pokušati s njima riješiti.
08 ruj 2013, 21:15
Jesi pokusala?
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.