Tema je zaključana

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

04 srp 2014, 17:07

nema frke. Nek si napisala. samo sam objasnila zašto neke nisu kod nas na listi

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

04 srp 2014, 17:12

ok, hvala.

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

04 srp 2014, 17:54

Dulci tocno tako.

Kod mene trenutno stanje da sve ide ispocetka.

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

04 srp 2014, 22:05

slika

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

04 srp 2014, 22:07

odlične su! ali žaba mi je vrh :le

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

04 srp 2014, 22:12

samo da još avion sleti :D (namače se u lavoru)

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

04 srp 2014, 22:40

mala umjetnička djela :le

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

04 srp 2014, 23:06

Zena je toliko simpaticna i draga pa smo se odmah sprijateljile. I da radi mala umjetnicka djela :proljece

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

05 srp 2014, 07:08

Jao, prekrasne. Al radi ona i bez aplikacija. Ja bi ovakve s aplikacijom uzela za uspomenu u skrinjicu sa drugim djetetovim stvarima, ne za upotrebu. :mrgreen

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

05 srp 2014, 08:03

Liv ona radi sve sta se dogovorite. Jos ti i sama sugerira sta je bolje. Ja sam htjela kod nota crte al je ona rekla d je bolje ovako. Odi na njen face i blog tamo ima svega.

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

06 srp 2014, 06:20

Trebam iskustvo sa Miloviama. U čemu je razlika između covera i pelene?
Koja je razlika između njihovih stay dry, mikrofibra, mikroflis i coolmax uložaka? Koji je bolji za što?
Od čega je taj coolmax? Imam jedan taj i stvarno je odličan, ali nigdje ne mogu naći nešto o njemu.
Imala sam prije Miloviu (bez uloška ) na isprobavanju i nije mi se tada učinila tako posebnom, malo sam imala problema sa namještanjem bambus prefolda unutra. Ovo sa njihovim uloškom je mrak. :le
Hvala unaprijed svima koji su voljni odgovarati. :luv

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

06 srp 2014, 07:26

Ja ti nemam pojma, to ce najvjerovatnije Kolberg sve znati al mene je ona poketica bas odusevila. Onomad na testiranju. Uzorci su im mrak i steta sto su toliko skupe.

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

06 srp 2014, 07:36

što se uložaka tiče flis dobro upija.
a coveri mi se čine uski, ala naturini. super su mi uzorci milovije :le

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

06 srp 2014, 08:58

Dulcineja razlika između pocketice i covera je da pocketica ima džep, do kože je mikroflis a cover po principu Flipa filaš čime hoćeš. Cover je tako napravljen da unutra dobro drži njihove uloške, tetre i slično da se ne pomiču-

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

06 srp 2014, 09:04

Što se pak uložaka tiče :

- u webshopu ovo što je staydry to je predložak, znači nema svrhu upijanja nego se stavi gore da je szho
-uložak od mikroflisa znači da je cijeli uložak od nekog poliestera a do guze je mikroflis kao na slici i daje osjećaj suhoće

slika

- coolmax je uložak isto načinjene od materijala kao mikroflis ali do guze ima coolmax. to je specijalna tkanina u kojoj beba nema toliki osjećaj suhoće, zrak više cirkulira i više se preporučuje kad su vrćine

slika

- uložak od mikrofibre to su ulošci za pocket pelene, u stranim webshopovima se prodaju zajedno sa pelenom, mi zbog cijene smo odvojili pelenu i uloške jer bi pelena sa ulošcima bila 200,00kn a tako svatko si može birati ili rasporediti kupovinu na više mjeseci :D

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

06 srp 2014, 14:28

Puno hvala na strpljivim odgovorima. Razmišljam o dodatnim ulošcima pa sam se malo izgubila. :plavusa
Inače je čudo jedno kako taj uložak upija.
Je li netko probao i sa coverima/pocketicama drugih proizvođača milovijine uloške?

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

06 srp 2014, 17:59

Dulcineja ja ću ti moći reci kako idu recimo u Flafice ili druge zastitne cim mi stignu :)

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

06 srp 2014, 20:35

Super, to bi mi bila jako korisna informacija.
Hvala još jednom. :kiss

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

06 srp 2014, 21:15

Tek sad sam skužila da ih ima u eko butiku. :le
Al cijene me malo koče. A jučer me jedna teta pitala što će mi uzet za babinje. Eh da sam malo ranije dobila mail.

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

07 srp 2014, 10:33

Liv jesi provjeravala svoje nagradne bodove? ;)

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

07 srp 2014, 12:52

Joj, ja zaboravila na nagradne bodove. Kako to ono ide, koliko bodova za koliko kuna?

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

07 srp 2014, 13:35

Nisam. :shock
Di? I kako?

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

07 srp 2014, 13:53

nemojte da me sad adminica špota - 50bodova 5%, 100 bodova 10% ..sve se vidi u korisničkom računu

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

07 srp 2014, 14:12

Ima li ulozak coolmax u M vel?

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

07 srp 2014, 14:15

nažalost ne, sljedeći puta

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

07 srp 2014, 14:19

Jel ovaj L stane u pelenu s presavijanjem iki onako kpmotno?

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

07 srp 2014, 14:23

ovako izgledaju

http://malywielkiskarb.pl/zdrowe-i-ekologiczne-pieluszkowanie/

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

07 srp 2014, 15:19

slika

Evo i četvrte Lulapu pelenice.
Evo mi već trći dan i jako smo zadovoljni, nismo imali mokrih bodića ili drugih nezgoda. Jel ima netko produživače za bodiće i kako ste zadovoljni s njima? Ja vidim da M ima puno bodića koji su mu taman kad ima jp, ali sad s ovim su svi na knap.

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

08 srp 2014, 08:41

Imaš produživač u eko butiku. Dobra stvar. I nije skup.

Re: Ljetna platnena parlaonica (31.dio)

08 srp 2014, 11:07

Milovia pocket je poketica, a ovaj cover je kao recimo od popica?
Di idu ti ulosci od milovije? Mogu li u obje ili samo u covere?
Tema je zaključana