04 srp 2014, 17:07
nema frke. Nek si napisala. samo sam objasnila zašto neke nisu kod nas na listi
04 srp 2014, 17:12
ok, hvala.
04 srp 2014, 17:54
Dulci tocno tako.
Kod mene trenutno stanje da sve ide ispocetka.
04 srp 2014, 22:07
odlične su! ali žaba mi je vrh
04 srp 2014, 22:12
samo da još avion sleti

(namače se u lavoru)
04 srp 2014, 22:40
mala umjetnička djela
04 srp 2014, 23:06
Zena je toliko simpaticna i draga pa smo se odmah sprijateljile. I da radi mala umjetnicka djela
05 srp 2014, 07:08
Jao, prekrasne. Al radi ona i bez aplikacija. Ja bi ovakve s aplikacijom uzela za uspomenu u skrinjicu sa drugim djetetovim stvarima, ne za upotrebu.
05 srp 2014, 08:03
Liv ona radi sve sta se dogovorite. Jos ti i sama sugerira sta je bolje. Ja sam htjela kod nota crte al je ona rekla d je bolje ovako. Odi na njen face i blog tamo ima svega.
06 srp 2014, 06:20
Trebam iskustvo sa
Miloviama. U čemu je razlika između covera i pelene?
Koja je razlika između njihovih stay dry, mikrofibra, mikroflis i coolmax uložaka? Koji je bolji za što?
Od čega je taj coolmax? Imam jedan taj i stvarno je odličan, ali nigdje ne mogu naći nešto o njemu.
Imala sam prije Miloviu (bez uloška ) na isprobavanju i nije mi se tada učinila tako posebnom, malo sam imala problema sa namještanjem bambus prefolda unutra. Ovo sa njihovim uloškom je mrak.
Hvala unaprijed svima koji su voljni odgovarati.
06 srp 2014, 07:26
Ja ti nemam pojma, to ce najvjerovatnije Kolberg sve znati al mene je ona poketica bas odusevila. Onomad na testiranju. Uzorci su im mrak i steta sto su toliko skupe.
06 srp 2014, 07:36
što se uložaka tiče flis dobro upija.
a coveri mi se čine uski, ala naturini. super su mi uzorci milovije
06 srp 2014, 08:58
Dulcineja razlika između pocketice i covera je da pocketica ima džep, do kože je mikroflis a cover po principu Flipa filaš čime hoćeš. Cover je tako napravljen da unutra dobro drži njihove uloške, tetre i slično da se ne pomiču-
06 srp 2014, 09:04
Što se pak uložaka tiče :
- u webshopu ovo što je staydry to je predložak, znači nema svrhu upijanja nego se stavi gore da je szho
-uložak od mikroflisa znači da je cijeli uložak od nekog poliestera a do guze je mikroflis kao na slici i daje osjećaj suhoće

- coolmax je uložak isto načinjene od materijala kao mikroflis ali do guze ima coolmax. to je specijalna tkanina u kojoj beba nema toliki osjećaj suhoće, zrak više cirkulira i više se preporučuje kad su vrćine

- uložak od mikrofibre to su ulošci za pocket pelene, u stranim webshopovima se prodaju zajedno sa pelenom, mi zbog cijene smo odvojili pelenu i uloške jer bi pelena sa ulošcima bila 200,00kn a tako svatko si može birati ili rasporediti kupovinu na više mjeseci
06 srp 2014, 14:28
Puno hvala na strpljivim odgovorima. Razmišljam o dodatnim ulošcima pa sam se malo izgubila.
Inače je čudo jedno kako taj uložak upija.
Je li netko probao i sa coverima/pocketicama drugih proizvođača milovijine uloške?
06 srp 2014, 17:59
Dulcineja ja ću ti moći reci kako idu recimo u Flafice ili druge zastitne cim mi stignu
06 srp 2014, 20:35
Super, to bi mi bila jako korisna informacija.
Hvala još jednom.
06 srp 2014, 21:15
Tek sad sam skužila da ih ima u eko butiku.
Al cijene me malo koče. A jučer me jedna teta pitala što će mi uzet za babinje. Eh da sam malo ranije dobila mail.
07 srp 2014, 10:33
Liv jesi provjeravala svoje nagradne bodove?
07 srp 2014, 12:52
Joj, ja zaboravila na nagradne bodove. Kako to ono ide, koliko bodova za koliko kuna?
07 srp 2014, 13:35
Nisam.
Di? I kako?
07 srp 2014, 13:53
nemojte da me sad adminica špota - 50bodova 5%, 100 bodova 10% ..sve se vidi u korisničkom računu
07 srp 2014, 14:12
Ima li ulozak coolmax u M vel?
07 srp 2014, 14:15
nažalost ne, sljedeći puta
07 srp 2014, 14:19
Jel ovaj L stane u pelenu s presavijanjem iki onako kpmotno?
07 srp 2014, 15:19

Evo i četvrte Lulapu pelenice.
Evo mi već trći dan i jako smo zadovoljni, nismo imali mokrih bodića ili drugih nezgoda. Jel ima netko produživače za bodiće i kako ste zadovoljni s njima? Ja vidim da M ima puno bodića koji su mu taman kad ima jp, ali sad s ovim su svi na knap.
08 srp 2014, 08:41
Imaš produživač u eko butiku. Dobra stvar. I nije skup.
08 srp 2014, 11:07
Milovia pocket je poketica, a ovaj cover je kao recimo od popica?
Di idu ti ulosci od milovije? Mogu li u obje ili samo u covere?
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.