Meni su ME pelenice draze sada nego kad je bio mali, dosta su siroke medju nogicama pa mi je to smetalo.
Flafice su mi bile drage od pocetka (za njih ne trebas dodatne uloske, ja sam uzela pelenu sa od odvojivim uloscima i dobila sam 2 uloska uz pelenu, a za pocetak ce i jedan biti dosta).
Rodinu imam konoplju i super je od pocetka (isto joj pripada ulozak, nisam kupovala posebno), njezna pusa mi je onako prosjecna, i imam jednu pocketicu (nije AIO, i ulozak je prisiven, samo ga treba spremiti u djep).
Uostalom, obicno pise sta sve ide u ponudu.
Mozes kupiti par pelena po velicini, kad su bebe male to bude super, jako sam voljela te male pelenice, samo par sam ih imala, tj.jos uvijek imam

. Hm, mozda da ih stavim u prodaju ... Sve mi nesto tesko maknuti ih iz ormara, a nece mi vise trebati

.