Sada je: 24 lip 2026, 09:39.

Zimska platnena parlaonica (25. dio)

Moderator/ica: nevenera

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la penny » 13 ožu 2013, 10:40

joj silki kolki post, neda mi se ni quotat...htjela sam napisat za tetru kao booster....ovisi kak ju slozis, ja sam ih cesto koristila ko ulozak, po noci dvije...i nije bilo previse... osim uz original ulozak....onda je previse, al u peleni bez ul (recimo od sivalica il kod tanjih pelena) bas bude taman, mozda ovisi i o tetri... ja imam bar 5 razlicitih vrsta-debljina i velicina :lol

dulcineja-konkretno njezne puse od rode nema vise..neznam sad jel im to trenutno stanje pa su je makli al sam bila luda kad sam ju krenula narucit jer mi je stajala na wislisti i bas onda kad sam ju htjela narucit-nema :(
Dulcineja je napisao/la:
I ono što je jednoj bebi super, ne mora biti i drugoj. :)
:dada o da
...always look on the bright side of life...

slika slika
Avatar
penny
teta mačka, teta kučka
 
Postovi: 1940
Pridružen/a: 10 ožu 2008, 17:15
Lokacija: 8 Nm od Du

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la crna ofca » 13 ožu 2013, 12:15

penny je napisao/la:dulcineja-konkretno njezne puse od rode nema vise..neznam sad jel im to trenutno stanje pa su je makli al sam bila luda kad sam ju krenula narucit jer mi je stajala na wislisti i bas onda kad sam ju htjela narucit-nema

mislim da će ju dobiti jer je ista situacija bila i s bambus pusom kad sam ju ja htjela naručiti pa je nije bilo u ponudi. dobili su je prije 3 mjeseca ako se ne varam. i to mi je trenutno jedna od dražih pelena :dada
Expresička 2012 slika zimski mirišljavko 2015 slika
Avatar
crna ofca
hobitska stopala
 
Postovi: 722
Pridružen/a: 17 tra 2012, 13:24
Lokacija: zagrebačke spavaonice

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la silki » 13 ožu 2013, 12:23

penny je napisao/la:joj silki kolki post, neda mi se ni quotat...htjela sam napisat za tetru kao booster....ovisi kak ju slozis, ja sam ih cesto koristila ko ulozak, po noci dvije...i nije bilo previse... osim uz original ulozak....onda je previse, al u peleni bez ul (recimo od sivalica il kod tanjih pelena) bas bude taman, mozda ovisi i o tetri... ja imam bar 5 razlicitih vrsta-debljina i velicina :lol

ma da, koristila sam i ja tetre kao pojačanje za noćnu pelenu al' kroz dan isklučivo motanu s coverom, bez pelene. previše im je to materijala i teže su pokretni. sad se foliram sa hrpetinom svakojakih uložaka ;)
kad se samo sjetim kako bi im kad su spavali na boku nogica znala stršat u zraku :lol


isprobala danas aio grovia aio. učinila mi se jako tanašna pa sam ubacila jedan mići dodatni uložak. ok je.
slika

neće meni prefoldi propast, punit će oni pocketice kad ih preraste ;)
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la Dulcineja » 13 ožu 2013, 14:08

Prefolde od Pupeka imam i s njima sam jako zadovoljna. Kopčam ih snappy kopčom i preko toga zaštitne. Dobro upija, a ne sputava.
20. 7. 1994. Uporna, 9.2. 1996. Suosjećajna, 10. 2. 1998. Maštovita, 30. 4. 2001. Strpljiv, 6. 3. 2006. Privržen, 10. 7. 2012. Odlučna
Avatar
Dulcineja
juha od čokolade u kutiji
 
Postovi: 635
Pridružen/a: 21 vel 2013, 19:49
Lokacija: Bjelovar

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la penny » 13 ožu 2013, 14:37

ajme da nogica u zraku :hahaha
trebala si vidjet moga u nocnoj kombinaciji...nemogu se nikako sjetiti kako se zove ta pelena(..nije itty bitty...ni minky...hmh....morat cu ponoviti gradivo) uglavnom debela frotirska pocketica, u koju bi za noc ugurala 2 tetre, ne samo da na boku nije mogo skupit noge nego je guza strsala uvis dok bi na ledjima bio, al mi je zato bas bila najnajbolja za noc (i na kraju najsmrdljivija :lol )

a ulosci...o da... sad imam punu onu vrecu od dma za pranje...samo ulozaka raznih, a sad mi jos i svaka od 15 me ima svoj :lol a jos cu si uzet koji bambus od rode :liza

uzela sam i jednu rodinu pusu od org pamuka...i mogu rec da mi se ne svidja...neznam jos tocno zasto, vidjet cu kako stoji na guzi, al ovako odokativno, stara bambusica mi se vise sviđa
mali oft- nekidan su mi stigli njihovi žemski ulosci...djeluju mi dosta debelo sa 2 dodatna uloska iznutra, al taj bambus materijal mi je preprepredobar-mislim da mi se nece biti tesko oduciti od one plastike i naviknuti na ovo, barem za vrijeme babinja mislim da cu ih maksimalno iskoristiti, za sad su mi dnevni mrak
...always look on the bright side of life...

slika slika
Avatar
penny
teta mačka, teta kučka
 
Postovi: 1940
Pridružen/a: 10 ožu 2008, 17:15
Lokacija: 8 Nm od Du

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la salica_kave » 13 ožu 2013, 15:15

hvala vam mamice na savjetima :kiss

onda ću kupiti nekoliko pelena od nekoliko proizvođača...iako me to malo izluđuje jer sam kao monk i da se mene pita od svega bih imala po jedan isti proizvod i sve bi bilo jednako :hahaha oduševila sam se kad sam vidila one bijele ME fitted....zamislila sam hrpicu od 20ak bijelih pelena....sve jednake i pravilne :hahaha plus nema zamaranja kad stavit koju :hahaha šta ću kad sam pacijent :bonk :bonk

dakle bit će više vrsta od svake....sad koje :conf :conf

recimo ovako:
10 ME
5 Flafi - njihove modele ne kužim nikako???
5 Rodina pusa
5 Rodina nježna pusa

Coveri - za početak ću ih uzet 3 mala....kako ginićka misli da je baby jako mali, svi će bit S...inače ja sam u 33tt :joy

Eto, jel mislite da je to OK????

A za uloške bi za svaku pelenu kupila po jedan originalni (jel to puno, 25 uložaka?), osim ako pelena ne dolazi već sa uloškom.
salica_kave
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 16
Pridružen/a: 12 ožu 2013, 10:54

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la salica_kave » 13 ožu 2013, 15:17

penny je napisao/la:mali oft- nekidan su mi stigli njihovi žemski ulosci...djeluju mi dosta debelo sa 2 dodatna uloska iznutra, al taj bambus materijal mi je preprepredobar-mislim da mi se nece biti tesko oduciti od one plastike i naviknuti na ovo, barem za vrijeme babinja mislim da cu ih maksimalno iskoristiti, za sad su mi dnevni mrak


možeš li mi pliz malo ovo pojasnit....znači u rode ima za kupiti zemske uloške???? znam da mi trebaju nakon poroda i to oni malo jači "bapski" (koristila ih je moja mama prije menopauze pa ih ja tako zovem :lol ). ovi se, pretpostavljam peru? Koliko ih treba? Di se kupuju?

ajme izbacit ćete me sa forum koliko pitanja :ajme
salica_kave
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 16
Pridružen/a: 12 ožu 2013, 10:54

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la Mala Bornica » 13 ožu 2013, 15:24

Meni su ME pelenice draze sada nego kad je bio mali, dosta su siroke medju nogicama pa mi je to smetalo.
Flafice su mi bile drage od pocetka (za njih ne trebas dodatne uloske, ja sam uzela pelenu sa od odvojivim uloscima i dobila sam 2 uloska uz pelenu, a za pocetak ce i jedan biti dosta).
Rodinu imam konoplju i super je od pocetka (isto joj pripada ulozak, nisam kupovala posebno), njezna pusa mi je onako prosjecna, i imam jednu pocketicu (nije AIO, i ulozak je prisiven, samo ga treba spremiti u djep).
Uostalom, obicno pise sta sve ide u ponudu.

Mozes kupiti par pelena po velicini, kad su bebe male to bude super, jako sam voljela te male pelenice, samo par sam ih imala, tj.jos uvijek imam :proljece . Hm, mozda da ih stavim u prodaju ... Sve mi nesto tesko maknuti ih iz ormara, a nece mi vise trebati :zub .
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 16012
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la silki » 13 ožu 2013, 15:37

Ooo da barem par komada nek bude u velicinama :lol
Moja prva narudzba bila je 10 ME i 10 bella bottoms, nisam pozalila. Od svih koje su prosle kroz moje ruke te su mi bile i ostale najnajdraze. ME bedinaju vec drugu guzu i kao nove su. Belline su se pocele raspadat, a nisu vjecne stas.
Planiras uzeti 10 bijelih? :nesvist Sta nisi vidjela da ih proizvode u duginik bojama?
Imas dobru sivalicu iz bosne koja radi s vrhunskim materijalima i povolje su pelene. Tam na topicu 'kupit cu ti pelene zute i zelene'. Posaljem ti link ako ne nadjes :)
Nemam niti jednu rodinu pa ne mogu sudit
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la salica_kave » 13 ožu 2013, 15:39

A je li se Rodine pelene razlikuju po sastavu i unutar modela?

ne kužim npr: R. Pusa, R. Nježna pusa i R. konoplja: je li R. konoplja materijal od kojeg mogu biti napravljene i Pusa i Nježna Pusa ili je to neka treća pelena? :conf gledam na stranici minigreeny pa ne kužim :ajme

Mala Bornica, ako hoćeš, prodati svoje male pelenice, pošalji mi pp, ja bih rado kupila polovne u dobrom stanju i ako nisu dugo korištene! dobro tebi, dobro meni :zivili
salica_kave
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 16
Pridružen/a: 12 ožu 2013, 10:54

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la Mala Bornica » 13 ožu 2013, 15:41

Poslikam i posaljem:).

Edit: ne znam odgovor na pitanje, moje 3 rodine su sve razlicite ...
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 16012
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la salica_kave » 13 ožu 2013, 15:44

silki je napisao/la:Planiras uzeti 10 bijelih? :nesvist Sta nisi vidjela da ih proizvode u duginik bojama?


Ja sam frik za bijelu boju :hahaha malome gledam svu bijelu robicu, muž je poludia :hahaha ME u bojama mi stvarno nisu nešto, a na njih ionako ide cover, pa bi mala guza bila ipak šarena :nokti

ja bih uzela više ME baš zato što sam svugdje čitala da su izdržljive, a mi želimo još djece. ovo je prvo, pa si kontam kupiti neke izdržljive!

Bornice, može, čekam slikice :srca
salica_kave
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 16
Pridružen/a: 12 ožu 2013, 10:54

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la salica_kave » 13 ožu 2013, 15:46

a vidila sam topic o kupnji pelenica, hvala! već par dana proučavam sve teme na platnenom pdf :D
salica_kave
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 16
Pridružen/a: 12 ožu 2013, 10:54

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la crna ofca » 13 ožu 2013, 16:23

Rodina pusa, nježna pusa i pusa prirodi od konoplje se sve proizvode od različitih materijala. Pogledaj baš na rodinom webshopu. Meni je njihova konoplja super za noć. A bambus pusa nam je za po vani i ponekad po noći. Kod ME me baš živcira to kaj su jako široke između nogu, ali moram priznat da se ništa nisu promijenile nakon podosta pranja.
salica_kave je napisao/la:onda ću kupiti nekoliko pelena od nekoliko proizvođača...iako me to malo izluđuje jer sam kao monk i da se mene pita od svega bih imala po jedan isti proizvod i sve bi bilo jednako oduševila sam se kad sam vidila one bijele ME fitted....zamislila sam hrpicu od 20ak bijelih pelena....sve jednake i pravilne plus nema zamaranja kad stavit koju šta ću kad sam pacijent

pazi onda, jer roda ima na svim pelenama šarene drukere ;)
Expresička 2012 slika zimski mirišljavko 2015 slika
Avatar
crna ofca
hobitska stopala
 
Postovi: 722
Pridružen/a: 17 tra 2012, 13:24
Lokacija: zagrebačke spavaonice

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la salica_kave » 13 ožu 2013, 16:32

[/quote]pazi onda, jer roda ima na svim pelenama šarene drukere ;)[/quote]

ma sad mi je već svejedno kad neću imati jednu vrstu :hahaha :hahaha

najbolje znači na webshop od rode pogledat! mi nemamo sušilicu (split) a spominjale su cure da su konoplje brzo ukruti :dunno pa sam zato tila preskočit pelene od konoplje. a svi ih hvale..... :/
salica_kave
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 16
Pridružen/a: 12 ožu 2013, 10:54

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la silki » 13 ožu 2013, 16:35

i ne naručuj ih odjednom. mene su pred 4 godine ogulili 400 kn carine i poreza na paket Me-a.
s vremenom sam postala stara iskusnjara i nisam naručivala više od 2,3 kom.
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la salica_kave » 13 ožu 2013, 16:41

silki je napisao/la:i ne naručuj ih odjednom. mene su pred 4 godine ogulili 400 kn carine i poreza na paket Me-a.
s vremenom sam postala stara iskusnjara i nisam naručivala više od 2,3 kom.

ajme vidjeh problem sa carinom :( planirala sam preko pelenka uzeti paket od 10 kom za 850 kn pa me ne bi izašlo puno više nego da naručujem iz inozemstva (npr. 10 kom na babykind dođe 740kn + dostava + carina) pa mi se pelenko čini sasvim ok cijena.
salica_kave
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 16
Pridružen/a: 12 ožu 2013, 10:54

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la crna ofca » 13 ožu 2013, 17:16

salica_kave je napisao/la: mi nemamo sušilicu (split) a spominjale su cure da su konoplje brzo ukruti :dunno pa sam zato tila preskočit pelene od konoplje. a svi ih hvale..... :/

Krute su nakon što se osuše, ali malo se protrljaju među rukama i budu super.
Expresička 2012 slika zimski mirišljavko 2015 slika
Avatar
crna ofca
hobitska stopala
 
Postovi: 722
Pridružen/a: 17 tra 2012, 13:24
Lokacija: zagrebačke spavaonice

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la penny » 13 ožu 2013, 18:21

mislim da nema roda vise konoplje, sad imaju org pamuk
a i napisala sam vec da ni njeznih pusa vise nemaju u webshopu
cekam da se pojave :/

ja imam jednu konoplju...al sad se sjetit jel bas od rode...hm...al znam da su mi konoplja i bambus ispali kao najdrazi materijali, posto nemam problema sa susenjem

salica-jest zenski ulosci sto se peru ;) ima ih skoooro svaki site koji ima i platnene pelene
za uloske za pp ti je puno uzimat 25 dodatnih...za pocetak ti je dosta uzet 5-10 komada za podebljat pelenu kad je potreba tipa po noci..
...always look on the bright side of life...

slika slika
Avatar
penny
teta mačka, teta kučka
 
Postovi: 1940
Pridružen/a: 10 ožu 2008, 17:15
Lokacija: 8 Nm od Du

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la silki » 13 ožu 2013, 18:39

najjeftinije su s njihove stranice. 75,50kn. treba se preračunat pa vidit, možda naručit malo po malo.
i treba šiping uračunat naravno.
sad i mene svrbe ove njihove nove aio koje nisam imala prilike probat s borom.
MB, ove kažeš? UNO? te su po vel. koliko vidim. https://intshop.motherease.com/shopdisp ... Uno+Diaper
M bi mi bile ok?
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la salica_kave » 13 ožu 2013, 18:49

A pošto je shipping iz Kanade?

Ja ne znam koje bih AIO naručila :dunno čini mi se kao da nitko nije potpuno zadovoljan sa svojima :dunno možda isto ME ili neke druge stranjske - meni se sve što imam američko pokazalo kao preprekvalitetno (od cipela do peri deri piđama....sister neko vrijeme živila tamo pa se nakupilo toga :nokti )

jesu li ljigavi žemski ulošci kad ih treba oprat? :ajme jel ulošci trebaju i ženama nakon carskog? nemojte su rugat :oops: :ajme moj se baby još nije okrenuo...sad sam u 33.tj :moli da se okrene....ako ne, čeka me carski :(

super da mi ne treba puno uložaka za pelene! onda ću kupit nekoliko za ME, sa flafi ionako dolaze, a za rodine ću još provjerit! ajme, napredujem u ovome :joy
salica_kave
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 16
Pridružen/a: 12 ožu 2013, 10:54

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la silki » 13 ožu 2013, 19:25

salica_kave je napisao/la:A pošto je shipping iz Kanade?

ovisi o veličini paketa i brzini slanja (avion ili brod).

Ja ne znam koje bih AIO naručila :dunno čini mi se kao da nitko nije potpuno zadovoljan sa svojima :dunno možda isto ME ili neke druge stranjske - meni se sve što imam američko pokazalo kao preprekvalitetno (od cipela do peri deri piđama....sister neko vrijeme živila tamo pa se nakupilo toga :nokti )
od 15ak vrsta AIO koje imam bumgenius su mi se pokazale najpouzdanije i najtrajnije al' naravno to nije razlog da ne naručujuješ po još koju od drugih brandova :nokti
imaš ih u baby centru u brežicama. prošli tjedan su bile na akciji, provjeri.

jesu li ljigavi žemski ulošci kad ih treba oprat? :ajme jel ulošci trebaju i ženama nakon carskog? nemojte su rugat :oops: :ajme moj se baby još nije okrenuo...sad sam u 33.tj :moli da se okrene....ako ne, čeka me carski :(

uloške, pogotovo nakon poroda ne bi prala nema tih para, a nisam nešto gadljiva. lohije smrde :fujbljak:
imaš one vatene s mrežicom i te će ti biti odlične, ne zezaj se još i sa ulošcima.
moj treći se dosta kasno okrenuo. držim fige :)

super da mi ne treba puno uložaka za pelene! onda ću kupit nekoliko za ME, sa flafi ionako dolaze, a za rodine ću još provjerit! ajme, napredujem u ovome :joy

za ME uzmi uložak po peleni, mo'š i koji stay dry, iste su veličine. to će ti biti odlično da noću guza bude suha.
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la penny » 14 ožu 2013, 11:35

http://webshop.roda.hr/pelene/njezna-pusa.html

vratile su se njezne puse a stigle su i snjezne puse :joy
...always look on the bright side of life...

slika slika
Avatar
penny
teta mačka, teta kučka
 
Postovi: 1940
Pridružen/a: 10 ožu 2008, 17:15
Lokacija: 8 Nm od Du

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la Mala Bornica » 14 ožu 2013, 13:48

Silki, tako izgledaju moje ME AIO ali su OS. Sa pelenka sam ih uzela. Sto ih vise koristim bolje su mi, ali ostavljaju malo jaci trag na mom bucku. I dosta su plitke ali meni je to ok. A suse se turbo brzo. I nemam original ulozak za njih nego stavim sta mi dodje pod ruku i nema greske. I moze se dosta u njih staviti ako treba.
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 16012
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la salica_kave » 14 ožu 2013, 14:34

Mamice, hvala svima na savjetima :luv

mislim da ću naručiti po dvije rodine da vidim kakve su i 5 flafi. nikako nečisto sa ovim brojevima.

tila bi uzet dovoljan broj na vrijeme da ne moram baby stavljat u jednokratne (kada se jednom odlučiš na platnene, staviti guzu u jednokratne se čini kao zločin :mrgreen ) a opet se ne bih htjela prevariti. ajme šta sam komplicirana :stup
salica_kave
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 16
Pridružen/a: 12 ožu 2013, 10:54

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la Mala Bornica » 14 ožu 2013, 15:14

Nisi komplicirana. Pogledaj si malo i kako se super obicna tetra moze sloziti, jako jednostavno i prakticno ako ostanes bez modernih pelena, a mozda ti se i zasvidja :).
Ima linkova tu negdje, sa moba mi je tesko traziti.
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 16012
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la nevenera » 14 ožu 2013, 19:25

nisi komplicirana, samo ne želiš pogriješiti
ja sam skužila da su i one pelene koje su bile "greška" super dobro došle kad mi je zatrebalo još 2-3 pelene iz nekog razloga :lol
mi smo 10 dana bili u jednokratnim, pa sad liječimo guzu :lebdi
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la salica_kave » 14 ožu 2013, 22:43

definitivno ću potražiti šemu sa tetrama! Moram još dobro proučiti teme gdje ste ocjenjivale pelene, ali na kraju mi se ipak kao najpouzdanija čini metoda probanja i promašaja!

inače, meni je mužek predložio platnene, a ja sam ga glatko odbila :ajme međutim od dosade na čuvanju trudnoće, puno sam od vas naučila i definitivno ne želim svog malca stavljati u one jednokratne! samo u najnužnijim situacijama.
salica_kave
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 16
Pridružen/a: 12 ožu 2013, 10:54

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la Dulcineja » 15 ožu 2013, 16:10

Baš sam malo prije vidjela na njuškalu netko prodaje tri komada novih neraspakiranih Bumgenius pelenica po 120 kn. ;) Bilo je 5 ali su već dvije prodane.

Ja imam dvije njihove i dobre su, iako više volim fitted (bar trenutno). I u zadnje vrijeme moja manekenka isprobava prefolde, tako nam sad vjetar puše. :hahaha
20. 7. 1994. Uporna, 9.2. 1996. Suosjećajna, 10. 2. 1998. Maštovita, 30. 4. 2001. Strpljiv, 6. 3. 2006. Privržen, 10. 7. 2012. Odlučna
Avatar
Dulcineja
juha od čokolade u kutiji
 
Postovi: 635
Pridružen/a: 21 vel 2013, 19:49
Lokacija: Bjelovar

Re: Zimska platnena parlaonica (25. dio)

PostPostao/la silki » 15 ožu 2013, 18:13

u baby centru su i dalje na akciji, 15 ojra.
sk, vidi tu viewtopic.php?f=98&t=50044
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

PrethodnaSljedeća

Natrag na Platnene pelene

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.